• Kupoval jsem čtečku Kindle 5. Jelikož se jednalo o dárek, tak jsem chtěl vědět kdy mám očekávat zboží. Odpověď přišla do deseti minut a zboží o další tři hodiny později (takže do druhého dne od objednání).
    • Pokud si udrží ceny a rozšíří sortiment, tak proč ne.

Levné ceny a doprava nad 2000,- Kč zdarma. Zboží přišlo nepoškozené a dobře zabalené. Mohu jen doporučit!

Reakce obchodu Walle.cz

Jsme radi že všechno se Vám líbilo, budeme se snažit ješte vic. Děkujeme

• o žádných nevím

ano,doporučuji

Reakce obchodu Walle.cz

Skoro u všech produktu na webu máte uníkátni možnost získát dalši slevy a cenově jsme u tech výrobků nejlepší.