• nabízi zboží které nemá.

• Byly nejlevnější a ještě to měli skladem.

• Mají solidní ceny a navíc mi poskytli množstevní slevu. E-shop nabízí dopravu zdarma nad 2000 Kč, ale v košíku je zdarma pouze Heureka Point, stačilo se však ozvat a dostal jsem i dopravu zdarma s DPD.
    • Na hlavní stránce tvrdí, že doprava nad 2000 Kč je zdarma, ale v košíku tomu tak není a doprava kurýrem je zpoplatněna. Na druhou stranu na moji výzvu reagovali fér a dopravu mi neúčtovali. Dále bych vytknul malou komunikaci. Nedorazila mi žádná zpráva o odeslání zboží.

Obchod je až na pár věcí úplně v pohodě.

• Příjemná cena
    • Možnost vyzvenutí Heuteka Point
    • nevím

• komunikace
    • na objednavku vubec nereagovali

Reakce obchodu Walle.cz

Prosím uvést o jakou objednavku jde, nebo vymazat komentař. Žadne neodeslané objednavky neevidujeme

• cena, výběr,
    • zboží nemělo český návod ani odkaz na webové stránky, kde se dá najít

doporučuji využít obchod k nákupům, zboží přišlo dobře zabalené a v pořádku, dodací doba týden od objednávky mohla být kratší, ale v daném případě mi nevadila

Reakce obchodu Walle.cz

Strašně nám to mrzí, ale všechny naše výrobky mají české návody.

Děkujeme, tým Walle.cz

• Mají napsáno doprava zdarma nad 2000Kč, ale stejně platíte.
    • Vůbec žádná komunikace ze strany obchodu.

Reakce obchodu Walle.cz

Zdarma máme jen některé dopravní možnosti. Pokud chcete dostat zboží rychle a objednávate kurýrní službu, tak určíte za to musíte doplatit, přičemž na placenou dopravu máme skoro nejnižší nabídku na trhu. Vzhledem k bezkonkurenčním cenám na zboží, stejně vám to vyjde mnohem levnější i s placenou dopravou.

Děkujeme, tým Walle.cz

• Špatná dostupnost operátora po telefonu k vyřešení problémů...

Problém ve vyhodnocení platby - platil jsem převodem, ale na výdejním místě po mně chtěli hotovost jako za dobírku, bylo obtížné se do firmy na všechna kontaktní čísla dovolat

Reakce obchodu Walle.cz

Strašné nám to mrzí, byla to chyba na logistickém oddělení, ale víme že to bylo upraveno během 30 minut od nahlášení chyby. Co se tyče kontaktních čísel, fungujeme skoro 24/7 i o víkendu. Možná se stalo, že operátor musel vyřídit drobné záležitosti a nemohl hned odpovědět. Vážíme Vás názor a budeme pracovat nad zvýšením kvality komunikačních prostředků.

• Obchod nema chybu,
    • jen by se mel vykaslat na Ceskou postu
    • a zvolit jinou dopravu,
    • kvuli Ceske poste by si clovek musel vzit dovolenou,
    • napisou zpravu,ze dnes doruci balik,
    • kdyz ho potrebujete,musite trcet cely den doma,
    • nedaji vedet v kolik hodin,
    • takze Ceska posta neeeeee!

S obchodem jsem spokojena,
    zbozi vporadku dorazilo,
    obchod ho dal brzy na postu,
    jen Ceske poste to trva ,nez balik doruci

Reakce obchodu Walle.cz

Taky nejsme radí českou poštu, poměrně to zdržuje dopravu, proto máme další 3 způsoby dopravy: pobočky HeurekaPoint a Zasilkovna (víc než 90 po celé České Republice) a DPD, pokud budete objednávat něco dalšího od nás, radši bych doporučil využit jinou dopravu.

Děkujeme za kladnou recenzi =)

• Nejnižší cena na trhu
    • Přehledný a dobře zpracovaný eshop
    • Dobrá komunikace

Spokojenost, vše proběhlo bez problému, povedený design eshopu. Nejnižší cena, kterou jsem na internetu našel. Doporučuji.

Děkujeme za kladné hodnocení

• Malá transparentnost.

Jde o okamžitou komunikaci s na české poměry bezkonkurenční cenu. Nicméně pokud by došlo k jakémukoli zádrhelu (poškozené balení, poškozené zboží) nebylo zcela zjevné, jak by došlo k vrácení vložených prostředků, případně na kom by to bylo možné. Obchod se zatím evidentně rozjíždí, a mě se to, vzhledem k bezproblémovému průběhu, vyplatilo. Jde tedy o skvělou investici se skoro maximálním rizikem.

Reakce obchodu Walle.cz

Jelikož jsme poměrně velká distribuční společnost, a zboží, vystavené na webu, zastupujeme na celém českém trhu, proto neměl by byt problém zboží v případě problémů vrátit nebo reklamovat

• rychlost dodání
    • doprava zdarma
    • komunikace
    • v Uložence nelze platit kartou

určitě doporučuji

• Price
    • Many available payment methods including credit card (I chose cash on delivery, which was for no extra charge)
    • Many available locations for pick up (I'm from Brno)
    • Offer some discount if you buy several items of the same kind
    • Stated that the item was in stock, when in fact it wasn't
    • Expensive home delivery, especially since it takes 5 days to arrive and isn't at least a next day delivery
    • Small variety of products

I was under the impression that they have a branch in the location I chose to pick it up from, so when it said that the item is in stock, I thought I could go and pick it up right away and for that reason I wasn't considering the home delivery option. Unfortunately, it was just a pick up location with no actual shop on site and I ended up having to wait 5 days for it to arrive there, as well as going there especially to pick it up instead of maybe having it home delivered.
    Bottom line: I would order from them again if they will offer the best price compared to their competitors, as long as I won't be in a rush to receive the item

Dear Sidi,

All products that we have in our eshop are physically in our Prague warehouse. If we get an order till 11 o'clock a.m. we are sending it the same day.Other prolongation of delivery is depending only on a delivery company.

We are very appreciate your opinion and we will try to do our best to make our services better.

Team Walle.cz

• kvalitní zboží

Děkujeme za obchod)

• bleskové dodání
    • doprava zdarma
    • dobírka bez příplatku
    • komunikace super
    • snad jen, že v Uložence nešlo zaplatit kartou

DOPORUČUJI a děkuji za príma obchod:-)

Reakce obchodu Walle.cz

Jsme radi že všechno se Vám líbilo, budeme se snažit ješte vic. Děkujeme

• přehlednost
    • rychlost dodání

Výborná komunikace a rychlost dodání.

Děkujeme za kladné hodnocení

• nejlepší cena
    • doprava uloženkou
    • špatná komunikace
    • delší dodání

ve výsledku doporučuji

Děkujeme

• Okamžitá reakce na dotaz.
    • Zboží dodáno velice rychle a bez problémů.
    • Nic.

Děkuji a doporučuji.