• Slušné ceny, osobní přístup, on-line chat, který je skutečně on-line i mimo uvedený čas. Okamžitá reakce.
    • Lehce mě překvapila zásilka za >10000,-Kč balená (mimo originál krabičku) pouze v bublinkové fólii, ale je to odvaha - možná dobrá zkušenost (a pojistka :-) prodávajícího.

Měl jsem specifické požadavky na vyřízení objednávky a tento obchod byl prvý (ze 4), který byl ochoten je akceptovat. Pro ujasnění jsme absolvovali několik telefonátů (po krátké komunikaci na chatu) a výsledkem byla rychlá dodávka naprosto přesně podle podle mého zadání.

V době mého nákupu nemohu jinak, než doporučit.

Hezký den,

děkujeme za recenzi. Jsme rádi, že jste spokojen. S balením zatím nemáme hlášeny žádné problémy (zásilky posíláme denně) a v každém případě jsou zásilky pojištěny na 50.000,- Kč

Přejeme, ať jste se zbozím spokojen a v pripade potreby nás kontaktujte.

manažer e-shopu Walero.cz

• dorá cena, rychlá komunikace.

Hezký den,

děkujeme za recenzi a těšíme se na další návštěvu.

manažer e-shopu Walero.cz

• velmi povedené a přehledné stránky obchodu
    • okamžité odeslání zásilky
    • přehledné informace o stavu zásilky
    • bezvadná komunikace s obchodem

Velice povedený obchod, kde vše funguje jak má. Přehledné stránky. Rychlá komunikace. Bleskové odeslání zboží skladem. Drobný nedostatek způsobil pouze dopravce, který neavizoval dodání zásilky ale chyba nebyla na straně obchodu. Celkově obchod velice doporučuji.

Reakce obchodu Walero.cz

děkujeme Vám za recenzi. Jsme rádi, že jste spokojen a těšíme se na další návštěvu. Dopravce měl pravděpodobně jen technický problém.

• rychlost ochota
    • myslim ze odesilat mobil jen v bublinkove folii docela hazard popravde jsem se to bal prevzit ale vse bylo ok

rychlost ochota ale ta posta je male -

Reakce obchodu Walero.cz

Hezký den, děkujeme za recenzi. Jak zmiňujete - zboží balíme individuálně dle velikosti a produkty typu mobilní telefony jsou samotné zabaleny již do krabice výrobce. K dobalení pak ještě používáme bublinkové folie, které chrání před vlhkem, otřesy a rozbitím. Mobilní telefony posíláme denně a zatím jsme neměli žádný problém s dodáním. Samotný telefon je tedy zabalen do krabice a pak ještě do bublinkové folie.
    Přejeme, ať jste s novým tel. spokojen a ať dobře slouží. V případě potřeby nás kontaktujte.

• Dobrá cena
    • Rychlá adobrá komunikace

Reakce obchodu Walero.cz

Dobrý den, děkujeme za recenzi a těšíme se na další návštěvu.

• rychlost, cena, komunikace
    • zadne

Pani s nami komunikovala online přes chat v neděli pozdě večer - super přístup! V pondělí už jsme měli zboží. Doporučuji všem :)

Reakce obchodu Walero.cz

spokojenost našich zákazníků nás vždycky velmi potěší. Děkujeme za pozitivní recenzi! :-)

• výběr zboží
    • přehlednost stránek

široký sortiment
    spokojenost po všech stránkách

Reakce obchodu Walero.cz

Dobrý den. Je skvělé, že jste spokojen po všech stránkách. Přejeme, ať Vám výrobek dobře slouží a těšíme se na Vaši další návštěvu.

manažer e-shopu Walero.cz

• Objednali jsme si zboží u této společnosti proto, že společnost (po ověření dostupnosti zboží) přislíbila jeho dodání do jednoho týdne.Po po delší době nám na náš dotaz odpověděli, že zboží bohužel není a přijde až v průběhu příštího měsíce.Nebyli schopni ani zaslat e-mail, ve kterém by nás o tom informovali.

Jestli Vám nezáleží na tom, kdy a zda objednané zboží obdržíte, klidně si u této společnosti něco objednejte.

Reakce obchodu Walero.cz

Dobrý den, děkujeme Vám za recenzi. Data dodání zboží jsou vždy předpokládané a výrobci často nedokáží na 100% potvrdit, že zboží bude opravdu ten den (nebo v rozmezí několika dní) dodané. Zákazníky informujeme, pokud mají objednané zboží, co není skladem ihned, ale je na objednávku o předpokládaném datu dodávky stanovené dodavatelem, ale může se ještě změnit, proto je pouze "předpokládané". Zákazníci nám pak např. orientačně volají nebo píší, aby zjistili jak to vypadá a my zjišťujeme aktuální stav u dodavatelů. Může to pak ovlivnit jejich sklad, výroba zboží, celková doprava a je zde mnoho faktorů, které ve finále nemůžeme jako prodejci ovlivnit. Na dotazy ohledně dostupnosti odpovídáme co nejrychleji a zpravidla do 24h.
    Moc nás ale mrzí, že jste nebyl spokojen a rádi s Vámi danou situaci probereme a uděláme vše proto, abychom ji co nejlépe vyřešili.
    Ještě jednou se omlouváme a přejeme hezký den.

manažer e-shopu Walero.cz

• Přijatelné ceny, kvalita zboží stejná jako v kameňáku, perfektní komunikace a poradentství
    • --

Vstřícné jednání, doprava zadara, velký výběr spokojen.

Reakce obchodu Walero.cz

Dobrý den, děkujeme Vám za pozitivní recenzi a přejeme, ať jste s produktem spokojen.

• JDETE DO HAJE.

• Skoro neuvěřitelné, že jsem dostal dopravu zdarma i u zboží za 90 Kč a ještě k tomu 4 sušenky:-)
    • nenašel jsem

Rozhodně doporučuji.

Reakce obchodu Walero.cz

Skvělé! Jsme rádi, že Vám dárek udělal radost a jste spokojen. Děkujeme za recenzi.

manažer e-shopu Walero.cz

• Údajně chyby systému....

Objednal jsem si výrobek u kterého byl uveden počet 4 na skladě. Po odeslání objednávky klesl údaj na 3, ale místo potvrzení objednávky mi přišlo, že zboží bylo zrovna prodáno někomu jinému a tak se moje objednávka nevykryla. Přitom i další den svítilo, že mají ještě 3 zboží skladem. Prý chyba systému..

Reakce obchodu Walero.cz

Hezký den, děkujeme za recenzi. V podstatě máte pravdu. Automaticky klesl počet o 1 ks a my jsme Vás informovali o technickém problému, který ihned programátoři řešili a do 2 dní vyřešili. Jednalo se o problém, kvůli kterému další den zůstaly 3 kusy údajně skladem a velice se Vám ještě jednou omlouváme. Ve skutečnosti opravdu několik hodin před Vaší objednávkou došlo již k doprodání dostupných kusů.

manažer e-shopu Walero.cz

Zboží dorazilo rychle, výborná komunikace s obchodem. Jediné mínus je, že obal na mobil došel hodně špinavý a osahaný.

Reakce obchodu Walero.cz

Hezký den, děkujeme za recenzi. Jsme rádi za pochvalu a moc nás mrzí, že obal nebyl čistý. Zboží jsme takto převzali od dodavatele, odeslali a asi jsme si nevšimli, že není úplně čistý. Je možné, že ho výrobce nepřečistil při vkládání do folie. Omlouváme se.

• Výborná komunikace,ochota.
    • Zboží bylo za dobrou cenu,navíc k němu doprava zdarma.

Maximální spokojenost,výborná komunikace,ochota.
    Mrzí mě,že jsem musela vrátit,sešly se nám 2 stejné obaly na čtečku.

Nevadí :-)
    Vše bylo v pořádku vyřešeno. To se někdy stává. Jinak děkujeme za recenzi.