• nabízíme solidní a spolehlivý úvěr

Jste v jakékoli financní krizi? Potrebujete úver na refinancování svého domu nebo rozšírení svého podnikání? Potrebujete úver k vyporádání naléhavých dluhu a pobytu u jednoho veritele? Potrebujete zaplatit za zaplacení úctu? atd. Získejte svuj úver od $ 2,000 do $ 150,000,000.00 USD / EURO / POUNDS ve výši 3%. Peníze prevedené na váš úcet do 3 hodin od schválení. Pokud máte zájem o získání úveru, neváhejte nám zaslat žádost prostrednictvím e-mailu: heinzemunkel.loanfirm@gmail.com

• Klanovsky Emil
    • Vaše úvěrová pomoc je zde

Potřebujete půjčky na projekt, investice, osobní půjčky, úvěry na podnikání, úvěry na bydlení, studentské půjčky, půjčky na konsolidaci a vánoční půjčky? Potřebujete půjčku k zahájení malého, středního nebo velkého podnikání? Potřebujete úvěr na vybudování domu nebo úvěru na auto? Potřebujete půjčku na nákup vybavení pro práci? Získejte odpověď na všechny vaše problémy a získejte svůj úvěr dnes s úrokovou sazbou 2% a naše transakce jsou rychlé, bezpečné a pohodlné a 100% záruka. e-mail prostřednictvím: klanovskyemil@gmail.com

Obchod neexistuje!!!

• Potřebuji reklamovat telefon, který je ještě víc jak v záruce, ale stránky nefungují a na telefon se nedá dovolat.

Kde se můžu dožadovat reklamace?

Reakce obchodu Walero.cz

kontaktujte nas prosim na emailu walero.cz@gmail.com (odpovíme do 24h) a spolecne reklamaci vyresime. Stranky jsou nyni bohuzel pozastaveny, ovšem reklamace resime.

Dekujeme.

• Obchod že začátku v pohodě, dodání apod bez problémů
    • Reklamace trvala více než dva měsíce a nakonec prodejce peníze nevrátil a obchod zavřel, na email nereaguje a telefon je odpojeny stránky nefungují, prodejce potahnu k soudu, ČOI už o všem ví

Výrazně nedoporučuji ale asi sem byl poslední a okradeny

Reakce obchodu Walero.cz

z provoznich duvodu byl eshop pozastaven.
    Co se tyce Vasi reklamace - bohuzel vznikl problem na strane servisu (vyrizeni trvalo dele, a museli jsme asi 5x urgovat jak reklamaci vyresí). Emailem jsme s Vami komunikovali - je mozne, jelikoz jsme menili server na emaily, ze nam nejaký nedosel. Nicmene psali jsme Vam, ze penize budou vraceny a reklamace bude resena takto.

Aktualně jsou jiz penize vraceny a reklamace dořešena.
    Omlouvame se za casovou prodlevu.

• komunikace
    • přehledný obchod
    • žádné

- dobrá komunikace
    - rychlost dodání zboží
    - přehledný e-shop

• rychlost dodání,komunikace
    • rozhodovala cena
    • úzký sortiment elektra(domácí elektrospotřebiče,el.nářadí)

Nakupoval jsem přes Heuréka.cz
    Zprvu obavy zneznámého obchodu? Naopak rychlé dodání zboží a komunikace.
    Ano.

Reakce obchodu Walero.cz

děkujeme za vaši recenzi. Aktuálně se specializujeme na IT techniku. Neustále pracujeme na rozšiřování sortimentu a značek, nicméně naším cílem je zůstat specialisté v rámci IT.

Budeme rádi, pokud se na nás příště opět obrátíte.

• vše jak má být...
    • nenarazil jsem na žádné...

doporučuji...

Reakce obchodu Walero.cz

děkujeme za vaši recenzi a těšíme se na další návštěvu.

• okamzita komunikace!
    • zbozi uvedene skladem opravdu dostupne okamzite

rychle a levne, doporucuji

Reakce obchodu Walero.cz

děkujeme za recenzi a těšíme se na další návštěvu!

• superrychlost dodání, možnost se domluvit on line, doba až do 21h
    • nevím

Hezký den,

děkujeme za recenzi. Těšíme se na další návštěvu :-)

• nakoupil v obchodě Walero.cz před 3 lety

• původně měl nejlepší cenu požadovaného produktu
    • změna ceny po objednávce

Už při objednání mi přišla cena až podezřele nízká,což se potvrdilo po objednání,kdy mě prodejce kontaktoval s tím,že jeho dodavatel změnil cenu a on zboží nemůže dodat v požadované ceně... Výmluvy,prodejce samotnému měla být cena již podezřelá...

Reakce obchodu Walero.cz

stejny problem jako níže, došlo o víkendu (2 dny) k technickemu problemu, kvuli kteremu se vytvorily spatne ceny u nekolika her. Ceny byly velmi odlisne a tento problem nesel vyresit jinak nez zrusenim chybne objednavky. O problemu jsme Vás ihned v pondeli informovali.

Ceny nam podezdřele byly a proto jsme ihned v pondeli komunikovali s dodavatelem a ten chybu potvrdil a doslo k opravení.

Velmi se znovu za komplikaci omlouvam a je mi to líto.
    Jedalo se o vyjmecnou situaci, ktera vznikla. Za dva dny bylo samozdrejme vše opraveno a ceny byly jiz v poradku.

V pripade potreby me urcite kontaktujte na e-mail rostislav.valek@walero.cz

Jeste jednou se tedy omlouvám.

• ?
    • nabízí zboží které má jiné ceny u dodavatele a jine na stránkách

první muj nakup a uz nikdy

V pripade potreby me urcite kontaktujte na e-mail rostislav.valek@walero.cz

Jeste jednou se tedy omlouvám.

• nakoupil v obchodě Walero.cz před 3 lety

• nabízel nejvýhodnější cenu her na xbox one (jednalo se o hry ve slevové akci)
    • průměrné až lehce vyšší ceny

Hezký den,

děkujeme za recenzi. Ceny máme různé dle napr. kategorií a značek.

Jsme jinak rádi, že jste spokojen a těšíme se na další návštěvu.

• nakoupil v obchodě Walero.cz před 3 lety

• Rychlost. Ceny. Komunikace. Možnosti způsoby dopravy.
    • Vůbec žádné. Eshop je profesionální s veškerou potřebnou podporou

První zkušenost s tímto eshopem. Byl jsem doopravdy unesen vstřícnosti a hlavně efektivitou. Vše proběhlo rychle a k mé spokojenosti. Určitě to nebyla má poslední objednávka. Mnohokrát děkuji a těším se na další obchody.

Hezký den,

děkujeme za recenzi. Jsme rádi, že jste spokojen a těšíme se na další návštěvu! :-)

• nakoupil v obchodě Walero.cz před 3 lety

Nakupoval jsem v obchodě poprvé a bohužel mi obchod zrušil objednávku, protože udával zboží za jinou cenu, než ve skutečnosti byla. Klamou zákazníka, kdyby toto byl opravdu férový obchod zaslal by zboží za cenou za kterou jsem ho koupil, bohužel se tak nestalo, takže obchod nedoporučuji!

Reakce obchodu Walero.cz

společně jsme telefonicky komunikovali a vysvětloval jsem Vám situaci. Došlo o víkendu (2 dny) k technickemu problemu na strane dodavatele, kvuli kteremu se vytvorily spatne ceny u nekolika her. Ceny byly velmi odlisne a tento problem nesel vyresit jinak nez zrusenim chybne objednavky.

Velmi se znovu za komplikaci omlouvam a je mi to líto.
    V zadnem pripade neklameme zakazniky a jedalo se o vyjmecnou situaci, ktera vznikla. Za dva dny bylo samozdrejme vše opraveno a ceny byly jiz v poradku.

• nakoupil v obchodě Walero.cz před 3 lety

Byly špatně zadané údaje pro dopravu DPD. Doba dodání balíku přes Uloženku a DPD pak trvala místo slibovaného 1 dne celkem 5 dní.

Reakce obchodu Walero.cz

za to se velmi omlouvame, doslo tam k technicke komplikaci.
    Zaraží mě, ze doprava trvala 5 dni. Toto jeste proverime.

Budeme radi, pokud nas priste opet vyzkousite a verim, ze bude jiz vše v poradku. V pripade potreby me kontaktujte na e-mail rostislav.valek@walero.cz

• Krátká dodací lhůta
    • Nadstandardní komunikace a informace o objednávce

Obchod jsem zvolil kvůli dodání zboží do druhého dne. Zboží bylo dodáno včas. Co se týče komunikace se zákazníkem ze strany obchodu tak byla opravdu nadstandardní. Obchodník zatelefonoval při každé změně stavu objednávky. Nákup určitě doporučuji.

Hezký den,

děkujeme za recenzi. Velmi nás těší, že jste spokojen s naším prémiovým servisem a těšíme se na další návštěvu.

• nakoupil v obchodě Walero.cz před 3 lety

• levnější produkty vůči ostatním internetovým obchodům
    • super rychlé dodání zboží
    • on-line pomoc na www stránkách (okamžitá reakce ze strany obchodu)
    • O žádných nevím.

Jednoznačně doporučuji

Hezký den,

moc děkujeme za recenzi a těšíme se na další návštěvu :-)

• nakoupil v obchodě Walero.cz před 3 lety

• jednoduchá komunikácia so zákazníkmi
    • výhodné ceny
    • osobný prístup
    • veľa ľudí o ňom ešte nepočulo ale časom sa to určite zmení

obchod by som doporučil pre jeho osobný prístup a je vidieť, že majú zákazníka na prvom mieste, tiež pre expresné dodanie do 24 hodín aj na Slovensko.

Pekný deň,

dakujeme za recenziu. Teší nás, že ste s dodaním na Slovensko spokojný. Tešíme sa na dalsie nákupy :-)

manažér e-shopu

• Doprava zdarma
    • Online chat

Zboží dorazilo ihned den po objednání. Doporučuju

Reakce obchodu Walero.cz

děkujeme za recenzi. Těšíme se na další návštěvu :)