Dostala jsem nesprávný výrobek, firma se na reklamaci neozvala.

Dobrý den, paní Ireno,
    u vaší objednávky evidujeme, že jsme vám vrátili peníze do dvou dnů od doručení vašeho zboží k nám.
    Pokud to tak není, kontaktujte nás prosím na náš e-mail [email protected]
    Děkuji,
    Vyprodej.online

Hodinky bez baterky,z pásku odpadlé proužky na zasunutí pásku.

Reakce obchodu Vyprodej.online

u zboží je v popisu uvedeno, že neobsahuje baterii. Poškození pásku jsme chtěli řešit výměnou zboží, neboť nedisponujeme náhradními díly k hodinkám. Rádi Vám však vyjdeme vstříc a uhradíme případné náklady na opravu.

Děkuji za Váš čas a přeji příjemný den,

Adéla Černá
    Vyprodej.online

• Sou to vsechno fakt šmejdy

Reakce obchodu Vyprodej.online

ve vaší objednávce vidím pouze jeden produkt v celkové hodnotě 149 Kč.
    Pokud s produktem nejste spokojený nebo není funkční, můžete jej vrátit, případně vyměnit za jiný produkt.
    Pokoušel jsem se vám i dovolat a napsal jsem vám e-mail. Jak to bude pro vás možné, ozvěte se nám.

Děkuji a přeji pohodový zbytek dne,

Lukas Hasoň
    Vyprodej.online

Zboží nemělo deklarované vlastnosti.

Reakce obchodu Vyprodej.online

můžete nám prosím napsat více na e-mail [email protected]?
    Stejný produkt, který jste objednal, u nás zakoupili již více než 500 zákazníků a vlastnosti měl.
    Pokud něco nefunguje, můžeme vám produkt samozřejmě vyměnit za nový kus. Děkuji,

Vyprodej.online

Nefunguje jak je napsano... Vubec....

Reakce obchodu Vyprodej.online

děkuji za vaši zprávu. Pokud vám zboží nefunguje, napište nám prosím na e-mail [email protected]
    Obratem vám zboží vyměníme. Děkuji,

Vyprodej.online

• zboží přišlo v nevhodném balení a předpokládám, že v rámci dopravy byla pistole na vodu stlačena a přišla s prasklým plastem nádoby na vodu.

Reakce obchodu Vyprodej.online

Dobrý den, tak to nás mrzí, ale rádi Vám zašleme novou pistoli. Stačí, když zašlete reklamaci na náš email [email protected] a vyřídíme to.

Eva Uhlířová
    Vyprodej.online

• Příspěvek byl odstraněn z důvodu nerelevantnosti obsahu.

• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

• Rychlost.
    • Není baterka...?...Nefunkční!

Reakce obchodu Vyprodej.online

u zboží je v popisu uvedeno, že neobsahuje baterii. I po vložení jsou hodinky nefunkční?
    Pokud ano, ozvěte se nám prosím na e-mail [email protected] a zašleme vám nový kus.

Děkuji za váš čas a přeji příjemný den,

Dlouhá doba dodaní

Reakce obchodu Vyprodej.online

ano, souhlásíme. Doručení přes Českou poštu se teď hodně prodlužuje, je to dáno předvánoční horečkou a taky situací kolem nemoci Covid-19. Na tento problém upozorňujeme přímo v nákupním košíku u dopravy, kde doporučujeme Zásilkovnu jako nejrychlejší a nejspolehlivější dodání.

Vaši objednávku jsme přijali v pondělí odpoledne a z našeho skladu jsme ji expedovali na druhý den v úterý ráno. Balíček jsem osobně urgoval na depu České pošty. Omlouvám se za vzniklé komplikace, udělal jsem pro to maximum.

Více o problému doručování České pošty: https://www.seznamzpravy.cz/clanek/balik-do-ruky-drtiva-vetsina-klientu-ho-dostane-rika-reditel-posty-132242

Děkujeme všem zákazníkům za trpělivost a věříme, že to zvládneme.