• rychlost doručení
    • kvalita zboží Esoria
    • nemožnost prohlédnout v prodejně

Pracuji v obchodě se značkovou módou a kvalita značky Esoria mě opravdu překvapila. Dororučuji!

Děkujeme za zpětnou vazbu,

Lukas z Vyprodej.online

• výhodná cena

Rychlé dodání, hračky jsou super

Děkujeme za hodnocení,

Patrik Novotný

• velmi dobrá cena

zatim nevim

Děkujeme za hodnocení,

Patrik z Vyprodej.online

• Nedodržení termínu možného doručení, uvedeného u zboží

Objednávka 26.12. s platbou kartou online. U zboží příslib možného doručení do 30.12. Dne 29.12. jsem neměl info o změně stavu objednávky. Položil jsem dotaz přes nabízený chat, kde asi po 40 minutách, jsem dostal odpověď, že mám již zaplacenou objednávku, tak jí budou zítra expedovat. Bingo, tu jsem měl už při vytvoření objednávky. Takže to na mne působilo stylem "když se ptáš, tak objednávku už zpracujeme". Ale chápu, že do termínu expedice se zřejmě promítly předvánoční a povánoční navýšené objednávky. Dnes je 8.1. a zboží stále nemám.
    Za to nemůže obchod, ale zásilkovna. Zvolené místo se stěhuje na novou adresu a již mezi svátky měli omezený provoz a první týden v lednu zcela zavřeno. Od 30.12. je status zásilky "přijato na expediční depo". 7.1. obdržen email "Z důvodu stěhování výdejního místa došlo k přesměrování Vaší zásilky na nejbližší náhradní výdejní místo" s adresou, kam se právě stěhuje původní zvolené místo. Jen zapomněli napsat odhadovaný datum, kdy to tam dodají. Super a díky zásilkovno. Proč toto info nedorazilo hned při uzavření výdejního místa? Určitě stěhování muselo být avizováno, tak nechápu, že tato informace nebyla dopředu zmíněna při výběru místa v systému. Když je výdejní místo přeplněno, tak ho v systému nemůžete vybrat. A když už to nastalo, tak více jak týden trvalo, než vůbec jste dali nějaké info. O tom, že by nabídli přesměrování do funkčního místa během odstávky vybraného. To asi chci už moc. Takže to vidím jako amaterismus.
    O stěhování jsem se dozvěděl začátkem roku, když jsem šel náhodou okolo prázdného výdejního místa a na výloze je cedule, že se stěhují a na nové adrese budou od 12.1.
    Omlouvám se vylití si srdíčka, ale třeba to někomu pomůže, pokud by věděl dopředu o případném stěhování výdejního místa a myslel si, že by mohli doručit do jeho zavření. Tak ať nepohoří.

Reakce obchodu Vyprodej.online

děkujeme za zpětnou vazbu. Za zpoždění Vaší objednávky se velice omlouváme. Během svátků byl problém s dopravci. Nedorozumění se Zásilkovnou nás mrzí, to se určitě nepovedlo. Klidně se nám ozvěte a zašleme vám zboží přímo domů nebo do práce.

S pozdravem,
    Pavlína, vyprodej.online

• příznivá cena
    • rychlost dodání

Moc děkujeme za kladné hodnocení

Pavlína

• rychlost dodání

I přes Vánoční shon doručeno do 2. pracovního dne, určitě objednám znovu.

Moc děkujeme za kladné hodnocení

Pavlína