• Rychlost vyřízení
    • Solidní ceny

Vážený zákazníku,

děkujeme, že jste si vybral právě náš obchod pro objednání napájecího konektoru pro notebook Acer Aspire A315-21 a za kladnou recenzi.

Nevymeni dotykový displej

Vážený zákazníku,

Je nám velice líto, že náš obchod nedoporučujete.
    Bohužel skutečně výměny dotykových displejů neprovádíme.
    Přesto věříme, že Vám můžeme jakýkoliv jiný náhradní díl či službu nabídnout.

• výběr zboží
    • rychlost dodání

Vážený zákazníku,

děkujeme, že jste si vybral právě náš obchod pro objednání nabíječky pro notebook Acer Aspire 6930G a za kladnou recenzi.

• Perfektně zabalené

Vážený zákazníku,

děkujeme, že jste si vybral právě náš obchod pro objednání klávesnice pro notebook Asus N55SF-S1332V a za kladnou recenzi.

• Přehledný výběr displejů
    • Super zabaleno

Vážený zákazníku,

děkujeme, že jste si vybral právě náš obchod pro objednání displeje pro notebook Lenovo IdeaPad 1 14IGL05 a za kladnou recenzi.

Rychlá reakce. Zboží je objednáno firmou. Ho

Vážený zákazníku,

děkujeme, že jste si vybral právě náš obchod pro výměnu spodní vany pro notebook Dell Inspiron 15R N5110 a za kladnou recenzi.

• Kominikace
    • Balení

Vážený zákazníku,

děkujeme, že jste si vybral právě náš obchod pro objednání displeje pro notebook Dell G3 3590 P89F001 a za kladnou recenzi.

S úctou, Kateřina Zábel

Skvely obchod, rychle dodani.

Vážený zákazníku,

děkujeme, že jste si vybral právě náš obchod pro objednání baterie pro notebook Dell Latitude E6230 a za kladnou recenzi.

• Jsem s obchodem spokojen

Vážený zákazníku,

děkujeme, že jste si vybral právě náš obchod a za kladnou recenzi.

S úctou, Kateřina Zábel

Vše perfektní, profesionální přístup i rychlost.

Vážený zákazníku,

děkujeme, že jste si vybral právě náš obchod pro objednání displeje pro notebook Dell Vostro 15 3510 a za kladnou recenzi.

RYCHLÉ JEDNÁNÍ, NOVÉ ZBOŽÍ

Vážený zákazníku,

děkujeme, že jste si vybral právě náš obchod a za kladnou recenzi.

S úctou, Kateřina Zábel

• Bezvadné zboží, rychlé dodání. perfektně zabaleno. Díky za příkladné služby.

Vážený zákazníku,

děkujeme, že jste si vybral právě náš obchod pro objednání nabíječky a autonabíječky pro notebook Lenovo ThinkPad X1 Carbon 2nd Gena za kladnou recenzi.

Dobrá cena

Vážený zákazníku,

děkujeme, že jste si vybral právě náš obchod pro objednání nabíječky pro notebook HP ProBook 4340s a za kladnou recenzi.

S úctou, Kateřina Zábel

Rychlé a perfektní vyřízení zakázky.

Vážený zákazníku,

děkujeme, že jste si vybral právě náš obchod pro objednání baterie pro notebook HP ProBook 4540s a za kladnou recenzi.

S úctou, Kateřina Zábel

• Lepší zákaznický servis jsem snad ještě neviděl
    • Napoprvé mi dorazil podobný, ale jiný kabel. Pro tento kabel si přijel kurýr a obratem mi poslali ten správný.
    • Na kabel někdo nalepil čárový kód. Zrovna do místa, kde nekompromisně překážel konektoru pro větráček. Když jsem jej ustřihl, zjistil jsem, že jsem spolu s ním také přestřihl polovinu nitkových kabelů větráčkového konektoru. Nakonec jsem musel koupit nejen větráček, ale kompletní chladič s větráky a kryopastu. Jestli mohu firmě něco doporučit - nelepte tam ty čárové kódy. Nemáte ani nejmenší tušení, co tím zákazníkům způsobujete za zbytečné potíže!

Šel bych do nákupu znovu. Jen ten čárový kód bych sejmul před instalací.

Vážený zákazníku,

děkujeme, že jste si vybral právě náš obchod pro objednání napájecího konektoru L57333-001 a za Vaši recenzi.
    Věříme, že Vám náhradní díl dlouho poslouží.
    Děkujeme Vám za reakci ohledně nalepení čárového kódu. Určitě jsme upozornili naše expediční oddělení a v tomto případě si na to dáme již pozor.
    Budeme se těšit na další spolupráci s Vámi.

Rychlé dodání.

Vážený zákazníku,

děkujeme, že jste si vybral právě náš obchod pro objednání nabíječky pro notebook Acer Aspire 3 A315-51 SERIES a za kladnou recenzi.

• V pořádku vše doporučujeme

Vážený zákazníku,

děkujeme, že jste si vybral právě náš obchod pro objednání displeje pro notebook Lenovo Legion 5-15ACH6H a za kladnou recenzi.

• rychlost dodania
    • kvalita/cena

Vážený zákazníku,

děkujeme, že jste si vybral právě náš obchod pro objednání displeje pro notebook Dell Inspiron 15 (5570) a za kladnou recenzi.

• rychlost dodání
    • dle popisu se mělo jednat o CZ/SK podsvícenou klavesnici, ve skutečnosti šlo o US klávesnici a české znaky byly dodatečně vyryté gravírováním, na což obchodník neupozornil - zboží vráceno ve 14 denní lhůtě
  • Display nepasuje na asus u80v.

Vážený zákazníku,

velice nás mrzí, že nedoporučujete naši firmu.
    Poslali jsme Vám díl, který jste si objednal.
    Vždy je důležité před objednáním řádně zkontrolovat fotografii, která je autentická s tím, co posíláme.
    Bohužel k tomuto kroku nedošlo a z toho důvodu Vám přišel jiný displej, než-li jste asi očekával.
    Kontrolovala jsem objednávku a eviduji zde email z naší strany ze dne 18.7.2023 o tom, že jsme byli informováni z portálu Heureka, že nedoporučujete náš obchod. Ptali jsme se Vás co je v nepořádku a jak Vám můžeme pomoci.
    Bohužel zpětnou zprávu jsme neobdrželi.

Pokud Vám díl nepasuje určitě je možná výměna nebo také vrácení v zákonné lhůtě.
    Díl nesmí být však nijak mechanicky poškozený.