• zakoupeno v Výměna-displeje.cz před 2 týdny

• Rychlost.

Vážený zákazníku,

děkujeme, že jste si vybral právě náš obchod pro objednání baterie do notebooku Asus A32-A8 a za kladnou recenzi.

• zakoupeno v Výměna-displeje.cz před 2 týdny

Rychle vyrizeni objednavky, okamzita expedice zbozi a dodani. Dekuji

Vážený zákazníku,

děkujeme, že jste si vybral právě náš obchod pro objednání nabíječky na notebook Asus K53S a za kladnou recenzi.
    Věříme, že Vám náhradní díl dlouho poslouží.
    K uvedenému notebooku Vám mohu nabídnout i například autonabíječku:https://www.vymena-displeje.cz/autoadapter-napajeci-zdroj-k-notebooku-asus-hp-msi-toshiba/247545-asus-k53s-auto-12v-nabijecka-na-notebook-90w.html

• zakoupeno v Výměna-displeje.cz před 3 týdny

• rychlost vyřízení

Vážený zákazníku,

děkujeme, že jste si vybral právě náš obchod pro objednání displeje na notebook Dell Vostro 15 3568 a za kladnou recenzi.
    Věříme, že Vám náhradní díl dlouho poslouží.
    K uvedenému notebooku Vám mohu nabídnout i například nabječku:https://www.vymena-displeje.cz/napajeci-zdroj-k-notebooku-dell/451669-dell-vostro-15-3568-nabijecka-na-notebook-90w.html

• zakoupeno v Výměna-displeje.cz před 3 týdny

Vážený zákazníku,

děkujeme, že jste si vybral právě náš obchod pro objednání baterie na notebook Dell Latitude E7440 a za kladnou recenzi.
    Věříme, že Vám náhradní díl dlouho poslouží.
    K uvedenému notebooku Vám mohu nabídnout i například autonabíječku:https://www.vymena-displeje.cz/autoadapter-napajeci-zdroj-k-notebooku-dell/240579-dell-latitude-e7440-auto-12v-nabijecka-na-notebook-90w.html

• zakoupeno v Výměna-displeje.cz před 1 měsícem

• Objednané zboží doručeno hned duhý den po objednání.

Vážený zákazníku,

děkujeme, že jste si vybral právě náš obchod pro objednání baterie na notebook Dell XPS L702X a za kladnou recenzi.

• zakoupeno v Výměna-displeje.cz před 2 měsíci

Dobrý den,fa VÝMĚNA - DISPLEJE.cz.je velmi seriozní a profesionální fa.velmi a upřímně se jim omlouvám,za naše nedorozumnění,které jsem zavinil já svým hrubým chováním k nim!!! Opravdu mne to velmi mrzí a lituji toho.Měl jsem v den,kdy jsem obdržel jejich zboží,jak se říká "den
    b.bec",byl jsem silně vystresovaný,a tak jsem se projevil jako naprostý "magor",já jinak takový nejsem,opravdu,a moc a moc mě to mrzí a je mi nyní opravdu upřímně trapně!!!!! Opravdu toho lituju,a jestli prosím můžete tak mi to promiňte?!!
    Díky moc ,a ještě jednou promiňte,přeji Vám Všem hezký den F.P.

Vážený zákazníku,

děkujeme za Vaši zprávu, každému se samozřejmě může stát, že nemá svůj den.
    Vše jsme si vysvětlili a my se budeme těšit na příští spolupráci, kde bude jistě již vše v pořádku.

rychlé vyřízení, v pohodě

Vážený zákazníku,

děkujeme, že jste si vybral právě náš obchod pro objednání baterie na notebook HP ProBook 4720s a za kladnou recenzi.
    Věříme, že Vám náhradní díl dlouho poslouží.
    K uvedenému notebooku Vám mohu nabídnout i další náhradní díly: https://www.vymena-displeje.cz/10024-nahradni-dily-hp_probook_4720s

• zakoupeno v Výměna-displeje.cz před 2 měsíci

Super jednání objednal jsem displej po mailu dozjistil typ rychle došel ke mě domů

Vážený zákazníku,

děkujeme, že jste si vybral právě náš obchod pro objednání displeje B156HTN03.8 a za kladnou recenzi.

vše ok

Vážený zákazníku,

děkujeme, že jste si vybral právě náš obchod pro objednání klávesnice na notebook Acer TravelMate P259 a za kladnou recenzi.
    Věříme, že Vám náhradní díl dlouho poslouží.
    K uvedenému notebooku Vám mohu nabídnout i například nabíječku: https://www.vymena-displeje.cz/napajeci-zdroj-k-notebooku-acer/716286-acer-travelmate-p259-nabijecka-na-notebook-90w.html

• Rychlost dodání produktů skladem

Vážený zákazníku,

děkujeme, že jste si vybral právě náš obchod pro objednání displeje na notebook ASUS TUF Gaming FX505DT-AL023T a za kladnou recenzi.
    Pokud budete potřebovat poradit s výběrem dílu pro notebook, obraťte se na nás my Vám rádi pomůžeme.

• Rychlá reakce.
    • Dodávka druhý den.
    • Velká vstřícnost.

Vážený zákazníku,

děkujeme, že jste si vybral právě náš obchod pro objednání vrchního krytu LCD displeje na notebook HP ENVY x360 15-bp001nc a za kladnou recenzi.

• zakoupeno v Výměna-displeje.cz před 2 měsíci

Produkt byl uveden na webových stránkách, ale poté, co jsem zakoupil a převedl peníze, společnost říká, že není k dispozici a bude trvat 2–4 týdny, než mi vrátí peníze. Absolutně nejhorší služba....

Vážený zákazníku.

Dne 30.9. jste si vytvořil objednávku na klávesnici k notebooku, bohužel se nám nezaktualizovaly skladové položky a byl jste informován o tom, že díl není již skladem. Nové naskladnění klávesnice by proběhlo za 2-4 týdny. Protože jste termín neakceptoval, vystavili jsme na objednávku opravný daňový doklad a hned tentýž týden, kdy probíhají platby, jsme Vám částku vrátili zpět. To, že nebyl termín akceptován samozřejmě chápeme.
    Velice nás tato situace mrzí a za vzniklé komplikace se omlouváme.

• zakoupeno v Výměna-displeje.cz před 2 měsíci

Moje první zkušenost, vše proběhlo v pořádku.

Vážený zákazníku,

děkujeme, že jste si vybral právě náš obchod pro objednání baterie na notebook Asus A54C-SX611V a za kladnou recenzi.

• zakoupeno v Výměna-displeje.cz před 2 měsíci

• rychlé jednání bez problémů vše ok!!

vše proběhlo rychle bez problémů.děkuji

Vážený zákazníku,

děkujeme, že jste si vybral právě náš obchod pro objednání nabíječky EXA0904YH pro notebook Asus a za kladnou recenzi.

• Velmi rychlé dodání
    • Super komunikace

Vážený zákazníku,

děkujeme, že jste si vybral právě náš obchod pro objednání klávesnice na notebook HP Pavilion DV7-3190ec a za kladnou recenzi.
    Věříme, že Vám náhradní díl dlouho poslouží.
    K uvedenému notebooku Vám mohu nabídnout i další náhradní díly: https://www.vymena-displeje.cz/62984-nahradni-dily-hp_pavilion_dv7-3190ec

Rychlost dodání

Vážený zákazníku,

děkujeme, že jste si vybral právě náš obchod pro objednání nabíječek pro notebooky HP ProBook 640 G1 a Lenovo IdeaPad Thinkpad YOGA 11E a za kladnou recenzi.
    Věříme, že Vám náhradní díly dlouho poslouží.

Rychlé vyřízení objednávky.
    Zboží přišlo v pořádku.

Vážený zákazníku,

děkujeme, že jste si vybral právě náš obchod pro objednání nabíječky na notebook HP ProBook 4730s a za kladnou recenzi.
    Věříme, že Vám náhradní díl dlouho poslouží.
    K uvedenému notebooku Vám mohu nabídnout i novou baterii: https://www.vymena-displeje.cz/baterie-k-notebooku-hp-compaq/212016-hp-compaq-probook-4730s-baterie-pro-notebook-5200mah-li-ion-144v-cerna.html

• komunikace s obchodem
    • rychlé doručení v termínu dle předchozích e-mailů

Vážený zákazníku,

děkujeme, že jste si vybral právě náš obchod pro objednání klávesnice na notebook Lenovo ThinkPad T430 a za kladnou recenzi.
    Věříme, že Vám náhradní díl dlouho poslouží.
    K uvedenému notebooku Vám mohu nabídnout i novou autonabíječku: https://www.vymena-displeje.cz/autonabijecka-ibm-lenovo/196901-ibm-lenovo-thinkpad-t430-auto-12v-nabijecka-na-notebook-90w.html

• zakoupeno v Výměna-displeje.cz před 3 měsíci

• rychlost doručení do druhého dne je super
    • velký výběr náhradních dílů

Vážený zákazníku,

děkujeme, že jste si vybral právě náš obchod pro objednání klávesnice na notebook HP ProBook 440 G5 a za kladnou recenzi.
    Věříme, že Vám náhradní díl dlouho poslouží.
    K uvedenému notebooku Vám mohu nabídnout i novou nabíječku: https://www.vymena-displeje.cz/napajeci-zdroj-k-notebooku-hp/965096-hp-probook-440-g5-nabijecka-na-notebook-90w.html

• Velmi rychlá doprava
    • Skvělé zboží

Vážený zákazníku,

děkujeme, že jste si vybral právě náš obchod pro objednání nabíječky na notebook Dell Inspiron 15 (3583) a za kladnou recenzi.
    Věříme, že Vám náhradní díl dlouho poslouží.
    K uvedenému notebooku Vám mohu nabídnout i autonabíječku: https://www.vymena-displeje.cz/autoadapter-napajeci-zdroj-k-notebooku-dell/806048-dell-inspiron-15-3583-auto-12v-nabijecka-na-notebook-65w.html