• Zajímavý sortiment, dobré ceny, vstřícná komunikace.

Vše v pořádku, doporučuji

• Skvelá komunikácia, ochota, rýchlosť dodania

• Super domluva.Poslaly mně objednané zboží přesne na termín co jsem s něma měla domluvený

Spokojenost cena x zboží.

• -dobrá komunikace
    • -rychlé dodání
    • -nic

OK.

• rychle doruceni

• Rychlé vyříení

• Dobrá a srozumitelná komunikace. Zboží rychle doručeno.

• Dobrá komunikace
    • Super ceny
    • vysoká kvalita

Objednala jsem na zkoušku pelíšek - I love pets Adele 50 cm šedý, který je opravdu krásný a odpovídá popisu a vyobrazení.
    Nákup se mi osvědčil a určitě budu v tomto obchodě ráda nakupovat.

• široký výběr, produktu, který jsem sháněla
    • příjemná komunikace
    • péče o zákazníky, snaha vyjít vstříc
    • ceny
    • Ne vše je skladem - s tím se pojí delší dodací lhůta

Jsem příjemně překvapena, vzhledem k vzhledu stránek, jsem se obávala, aby nešlo o nějaký klam. Komunikace s obchodem hned od začátku příjemná a rychlá. Mé objednané zboží nebylo skladem, termín je při objednání - zakázka se dává rovnou výrobci, a proto jsem si nějaké ty dva týdny počkala. Ale jsem velmi spokojena. Mnohokrát děkuji :)

Krásně funguje na psa a hrozně se těším až to vyzkouším na jaro na kobylu. Je to perfektní věc na odlínávání.

Jsem moc spokojená jak s obchodem,tak s pelíškem, moc děkuji.

Objednáno před 12 dny, zboží nedorazilo jediné co přišlo je dotazník jak jsem spokojený s nákupem.Jak asi?

Reakce obchodu Vymazlenec

objednávkujste vytvořil 9.6.2020. Dne 10.6.2020 jsem Vás informoval, že přibližný termín dodání je 18.9.2020. Bohužel z důvodu velké vytíženosti výrobce bylo Vaše zboží odesláno 22.6.2020 a to je v tom započítán i víkend. To znamená 2 pracovní dny zpoždění o proti původní informaci o dodání. To, že Vám přišel automatický dotazník z heuréky dříve než Vám bylo zboží dodáno už neovlivním. Je mi líto pokud se Vám zdála doba dodání příliš dlouhá, ale informace jsem Vám předal hned jak jsem je měl od výrobce. Z Vaší strany jsem neobdržel žádný dotaz ani připomínku k datu dodání.Na komunikaci a informovanosti si zakládám a mí zákazníci VŽDY své zboží dostali.

Jan Bystroň
    Jednatel eshopu Vymazlenec.cz

• rychlost, ochota, přesný popis zboží

Velký výběr, ochota, rychlost a perfektní informace o výrobku

Obchod je velmi korektní, zboží opravdu kvalitní, dodání rychlé.

• Rychlé a spolehlivé poslání výrobku

S obchodem jsem spokojena, pelíšky jsou senzační. Můj pejsek takový miluje a strašně rád v něm spinká, protože se do něj zavrtá a není mu chladno. Za takový pelíšek moc děkuji. Koupila jsem ho i synovi pro jeho fenečku a nechce z něj vylézt. Děkuji

• Vše vporadku, tak, jak to ma být... děkuji

Vse vporadku, tak jak to ma být.. děkuji, doporučuji

• Perfektní komunikace
    • Kvalitní zboží

Potřebovali jsme zboží dodat rychle, což se stalo. Na mou zprávu, kterou jsem uvedla do objednávky mi bylo individuálně odpovězeno, takže skvělá komunikace. Zboží je od české firmy, což je sympatické. Jen mě zarazilo, že objednávám zboží skladem právě kvůli rychlému dodání a dostupnost se ověřuje u výrobce... Nicméně bylo, což je důležité a je velmi kvalitní, takže paráda!

Příjemný osobní přístup, když jsem potřebovala poradit. Rychlé dodání i když neměli zboží skladem.