Perfektní podpora pokud něco nejde. Kupoval jsem již vícekrát, a vždy vše buď fungovalo na první pokus, nebo vyřešeno obratem po kontaktování obchodu.

Ok

• Rychle, spolehlivě

• Velmi výhodný nákup, po dobrých zkušenostech jsem zde nakupovala opakovaně. Vyřízení objednávky téměř obratem, perfektní komunikace. Děkuji
    • není

• vždy vše v pořádku a za super ceny

Nákup on-line, návod k instalaci samozřejmostí

• Super

Vše v pořádku, licence doručena do 15 minut, jak je uvedeno v popisu, aktivace proběhla bez problému.

Zboží bylo on-line. Jeste v den objednání bylo nainstalováno, vše funguje bez problémů.

Doporučuji. Zákaznická podpora pomůže, poradí, aby byl software korektně zaregistrován.

Rychlost,Cena,Kvalita,Podpora.Všechno Kvalitně není co dodat

• DVD je poškrábané a nečitelné.
    • Není v originálním balení
    • Zaslali OEm verzi, místo udávaného profesional
    • Vyhněte se tomu eshopu, pokud nechcete zkusit co snesete

Reakce obchodu Výhodný Software

Vážený zákazníku,

velmi se omlouváme za nepříjemnosti spojené s poškrábaným DVD. Chceme se upřímně omluvit za tuto situaci. Vzhledem k tomu, že některé z našich produktů, jako je například vámi objednaný Windows 7, jsou již delší dobu skladovány a nyní jsou ve fázi výprodeje, může se bohužel stát, že se vyskytnou problémy s kvalitou, za což si zasloužíme kritiku.

Rádi bychom tuto situaci napravili a nabízíme vám několik možností. Můžeme vám poslat nové médium s produktem, abyste mohli bez problémů pokračovat v jeho využívání. Alternativně, pokud byste upřednostňovali jiné řešení, máte možnost produkt vrátit bez udání důvodu.

Ještě jednou se omlouváme za vzniklé potíže.

Výhodný Software.

• komunikace OK

vše OK

• rychlé, levné, profesionální

K mým sedumdesátinám jsem dostal nový notebook bez OS. Přes mobil jsem od vyhodnysoftware zakoupil Windows 10 levněji, který mi vzápětí dorazil. Byl jsem zde poprvé.
    Díky profesionálnímu přístupu firmy se přes zákaznickou linku/email podařilo windows na dálku v zápětí zaktivovat.Firmu můžu každému jen doporučit.

• Možnost odložit platbu o 30 dnů

Druhotná licence fungovala hned na poprvé bez problémů. Jěště před zaplacením jsem měl možnost si produkt vyzkoušet.

• Výrazná úspora oproti nákupu prvotní licence
    • Rychlé doručení (cca 20 minut od objednání)
    • Přehledný web

• Rychlé doručení

• Ceny
    • Legální licence
    • Velký výběr softwaru

• velmi rychlé doručení
    • nakoupil jsem víckrát a vždy vše perfektně fungovalo
    • dobrá zákaznická podpora

Určitě se vyplatí zde nakoupit, mám dlouholetou dobrou zkušenost

Super, nakoupeno uz nekolik licenci, vse funguje jak ma.