Rychlost a spokojenost :) rada doporučuji

Rychlá doprava, skvělá komunikace a vstřícnost.

Hezký den,

děkujeme za vaše hodnocení, udělalo nám velikou radost a doufáme, že příště ji budeme moci oplatit zase my vám.

Mikoláš z Vybělit.com

• Klamavé info. Nabízejí 20 ks, Přišlo jen 10 ks. Horní a dolní. V jednom spotřbitelském balení.
    • Oddeleně se neprodávají. Pásky na horní a dolní zuby jsou vždyv jednom obalu. Byl jsem oklamánano moje chyba.
    • Požívám od roku 2005, s tímto jsem se ještě nesetkal. Můžu si “ stěžovat na lampárně”
    • Poslano z NL, domŕna restrovaná annonymně v Canada
    • Pozor

Hezký den, pane Židku,

děkujeme vám za vaše hodnocení, které nám příliš radosti nepřineslo. :(

Chápu a mrzí mě, že nejste s produktem spokojený, ale všechny informace, které zde popisujete, uvádíme přímo u samotného produktu. Tam konkrétně zmiňujeme, že se jedná o 20 pásků v 10 sáčcích na 10 denní kůru. Na 10 sáčků v balení pak ještě znovu upozorňujeme o pár řádků níže.

Náš sklad se nachází v Praze, odkud také zásilky každý den expedujeme všem zákazníkům. Co konkrétně vám přišlo z NL nám není známo, od nás to ale určitě nebylo.

Kdyby vám k tomu nebylo cokoliv jasné, určitě se na nás můžete kontaktovat.

• Rychle doručenie, kvalitné produkty

Dobrý den, Davide,

děkujeme vám za vaše hodnocení, které nám udělalo velikou radost!
    Kdybychom pro vás mohli cokoliv udělat, neváhejte se na nás obrátit. :)

Mikoláš z Vybelit.com

ok

Hezký den, Tomáši,

děkujeme za vaše hodnocení, udělalo nám radost! :)

Velmi rychlé vyřízení objednávky

Hezký den,

děkujeme za vaše hodnocení, které nám udělalo velikou radost! :)

Mikoláš z Vybělit.com

• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

velmi rychlé dodání

Hezký den,

děkujeme za vaše hodnocení, které nám udělalo velikou radost! :)

• žádná výhoda
    • Zboží není originální
    • Po komunikaci s firmou mi bylo sděleno a to velice arogantním způsobem, kde neuměli psát mi/my a základní češtinu, že nemají jak prokázat originalitu svého zboží.
    • Několikrát jsem požadoval prokázat pravost produktů, ale bylo mi řečeno že nemusí a že nemají jak, protože to jejich slovy není originální zboží
    • Zjistil jsem si že je to Rumunská firma, která tyto padělky přeprodává
    • Budu posílat tento případ na Českou obchodní inspekci
    • Dále upozorňuji že je nelegální prodávat bělicí přípravky na zuby s obsahem peroxidu vodíku nad 0,1% s ohledem na EU
    • Z toho stanovu prodávají nelegální zboží v EU, kde dále budeme řešit s Ministerstvem zdravotnictví tuto skutečnost
    • po 20 páscích žádná změna barvy zubů !!!

Nedoporučuji tuto "firmu" s ohledem na to že prodávají neoriginální zboží a jednají velice arogantně, po 20 páscích se nedostavila žádná změna barvy zubů

Dobrý den, Mariko, Benjamine, Filipe nebo Marku,

včera jsme vás informovali, že naše produkty odebíráme výhradě od dodavatele výrobce, tedy společnosti značky Crest. Pokud máte pochybnosti o tom, že naše výrobky nejsou originálního původu, můžete nám tyto důkazy kdykoliv zaslat, do teď jste ale tak neučinil/a. Mrzí nás, že máte s podobnými falzifikáty zkušenosti, ale ty na našem e-shopu nekoupíte.

To, že jsme vám sdělili něco ve stylu, že naše produkty "nejsou originální" není pravda. Kde a jak jste k této informaci přišel/přišla je pro nás záhadou. V rámci naší obchodní sítě se vydáváte u stále stejného kontaktu pod různými jmény a to v nás vyvolává pocit, že podobné praktiky s žádostí a lživými informacemi jsou z vaší strany účelové ve smyslu pošpinit naše obchodní jméno a získat uhrazenou hodnotu nákupu zpět.

Jakmile nás zmíněné úřady požádají o vyjádření, poskytneme jim jednoznačně plnou součinnost v této záležitost, protože z naší strany nedochází k žádným pochybnostem. Pokud se tak nestane, budeme tuto situaci brát stále vážně a učiníme kroky, aby k podobným praktikám z vaší strany již nedocházelo.

Přejeme vám pěkný den.

• Vše je fajn..
    • Nenašla jsem nikde podrobný návod. V krabici je jen strohý postup. Ani na netu nikde nelze zjistit, jak přesně sadu používat.

Hezký den, Lenko,

děkujeme za vaše hodnocení. Je nám líto, že náš obchod nedoporučujete. :(

Informace a stručný návod o tom, jak se jednotlivé produkty mají používat najdete opravdu na krabici i na našich webových stránkách. Myslíme si, že aplikace gelu na zuby nebo LED světla nepotřebuje více informací než ty, jak tyto produkty na zuby správně aplikovat.

Pokud byste si přála jakoukoliv jinou informaci nad rámec návodu, určitě se neváhejte ozvat na naši zákaznickou podporu.

Hezký den.

Mikoláš z Vybělit.com

• Rychlé dodání. Odpoledne objednáno, druhý den dodáno.

Zboží nedorazilo ani po reklamaci u dopravce.

Hezký den,

děkujeme za vaši zprávu. Mrzí nás, pokud dopravce vaše zboží nedoručil správně.
    V takovém případě doporučujeme obrátit se přímo na naši podporu, abychom vám pomohli tento problém vyřešit. :)

Hezký den.

Vše v pořádku

Skvělý zákaznický servis. Zboží dorazilo v pořádku. Přípavek na bělení budu teprve testovat.

• Velmi rychlé dodání zboží během 24 hodin

• Perfektní webové stránky, objednáš za tři dny máš
    • Nemám

Objednávám již po třetí, vždy spokojenost nejen s dodáním a komunikací obchodu, ale i s produktem

Hezký den,

děkujeme za vaše krásné hodnocení, udělalo nám velikou radost! :)

Mikoláš z Vybelit.com

Zboží bylo druhý den od objednání skutečně k vyzvednutí.

• rychlost, kvalita
    • rychlost, kvalita

Dobrý den, Leo,

na kvalitě i rychlosti si dáváme obzvlášť záležet! :)
    Děkujeme za hezké hodnocení a přejeme fajn den.

• Rychlé dodání, maximální spokojenost

Reakce obchodu Vybělit.com

děkujeme za vaše hodnocení, udělalo nám velikou radost! :)

Mikoláš z Vybělit.com

• rychlé vyřízení a dodání

Reakce obchodu Vybělit.com

děkujeme za vaše hodnocení, udělalo nám velikou radost! :)