• Ani po měsíci zboží nedorazilo
    • Na dotaz e-mailem, kdy zboží dorazí, nebylo odpovězeno
    • uvedený telefonický kontakt nefunguje

Nekontaktní, zboží vůbec nedorazilo ani po měsíci

Naprosta neochota něco řešit. Nepoařilo se mi zaplatit objednávku kartou. Tak jsem tam volal 3x a stejně jsem nedostal údaje k platbě. Asi máte tolik křeftu, že kašlete na objednávku za 1500 Kč.

No, nevím co se s obchodem stalo, ale přišel mi automatický mail, že jim nepřišla platba, kterou jsem měla strženou z účtu, když jsem je žádala o prověření, komunikace byla jednostranná a když mi přišel dotazník, tak mi zboží tedy odeslali? Dříve jsem zde objednávala ráda, ale toto bude moje poslední objednávka... raději..

• Zboží zaplaceno nebylo po urgencích zasláno. Dělají mrtvého brouka

Zřejmě e-shop bez skladu. Asi virtuální e-shop...

• Bohuzel zbozi nemaji na sklade, i kdyz pisou skladem, a moje objednavka neni ani po vice jak mesici vyrizena. :-( Nedostala jsem ani nabidku na dodani alespon casti zbozi. Nic. Ale zaplatit jsem musela v predstihu.

Škoda, výrobky jsou super, ale bohužel eshop nefunguje ke spokojenosti klientů.

Obchod na zadané adrese nese jiné jméno. Pokud neznáte místopis, budete hledat. Doporučuji nechat si poslat, než vyzvedávat osobně.

• dostupnost v rámci Prahy

Zboží jevilo známky opotřebení, minimálně ohledně předvádění: otisky prstů a škrábanec na střence.

Reakce obchodu Victorinox

pokud vám zboží z jakéhokoli důvodu nevyhovuje, můžete do 14-ti dnů odstoupit od smlouvy, či nás kontaktovat ohledně výměny zboží. Rádi vám vyjdeme vstříc.

Tým obchodu Victorinox.cz

• Naprostá ignorace zákazníka. Doslova hrůza.
    Vůbec nedoporučuji !!!
    Kvalitní zboží, ovšem odpudivý přístup

Reakce obchodu Victorinox

Mrzí nás vaše negativní hodnocení, pokoušeli jsme se vás dvakrát telefonicky kontaktovat, ale bohužel jste nám nezvedal telefon. Nyní jsme vás opětovně kontaktovali, úspěšně. Sdělil jste nám, že často nezvedáte telefon, ale alespoň jsme se již na všem potřebném mohli domluvit. Budeme rádi, když si i přes vaše negativní hodnocení příště opět vyberete náš obchod.

Tým obchodu Victorinox.cz

• Špatná komunikace s klientem
    • Zboží dosud nedorazilo a přesto je klient důrazně upozorněn na její splatnost

¨Nedoporučuji, v žádném případě!!!

Dobrý den.

Kontaktovali jsme vás e-mailem ohledně platby na dobírku, že není kvůli pandemii možná. Na tuto zprávu jste nereagoval. Posléze jsme zjistili, že vámi vybraný dopravce už dobírku akceptuje, proto jsme vám volali s tím, že vaši objednávku pošleme i na dobírku. Přesto jste při doručení balíček nepřevzal a na náš telefonát ohledně vráceného balíčku jste nereagoval.
    Mrzí nás vaše nespokojenost, z naší strany jsme se snažili udělat maximum.

Tým Victorinox.cz

• Zboží, které jsem objednala 17.12 na základě toho , ze psali ze je SKLADEM jako dárek k Vánocům. Chvíli po objednávce přišel e-mail ze nic není skladem. dal jsem to již neřešila a objednala jinde, ale stalo mě to čas atd. Zboží poslali po novém roce bez jakékoliv informace, a pochopitelně jsem ho nepřijala. Nejvetsi drzost ale byla, když mi přišla tato sms-“ Příště si nic neobjednavejte když nejste schopna si zásilku vyzvednout máme s tím zbytečně naklady! ” neskutečné, opravdu nedoporučuji v tomto obchodě objednávat. Jejich chyba a ještě jsou drzí k zákazníkům!

Reakce obchodu Victorinox

velmi nás mrzí, že zákaznice nebyla spokojena s průběhem dodání zboží a děláme vše pro to, aby naše služby byly co nejlepší.
    Prověřili jsme telefonní číslo, ze kterého jí byla zaslána zmíněná SMS a nejednalo se o kontakt z naší firmy. Jednalo se o provozovatale jiného internetového obchodu, který se zabývá zcela odlišným sortimentem. Muselo se tedy jednat o shodu náhod.

Zdraví
    Victorinox.cz

• po 10 dnech jsem stále zboží neobdržel - bez jakehokoli vyrozumění od dodavatele.

platba odeslána převodem z účtu 6.8.2019, dosud zboží nemám. Je 19.8., přestože obchod slibuje odeslání zboží do max.3 dnů od připsání platby na účet. Trochu dlouhé, ne? Ale přišel dotazník spokojenosti s obchodem. Nemělo by to být obráceně? Nejdřív zboží, pak teprve mohu hodnotit.

objednané zboží 6.8.2019, poslána platba převodem a je 17.8.2019 a zboží nemám. Mělo být odesláno do tří dnů....zboží označené jako dostupné

Reakce obchodu Victorinox

navazuji na Vaší emailovou komunkaci s mým kolegou. Velmi se omlouváme za komplikace způsobené opožděnou expdicí. Budete-li v budoucnosti potřebovat konzultaci stran výrobků Victorinox, nebo pomoc s výběrem dalších produktů, neváhejte se na nás obrátit.
    Věřím, že nože Victorinox Vám budou sloužit plné spokojenosti.

Michal Bernat
    Victorinox.cz

Objednal jsem si více produktů a stále není zboží skladem ?

Reakce obchodu Victorinox

velmi nás mrzí zpožděné dodání Vaší objednávky. Čekali jsme na jednu z objednaných položek, která byla na cestě od výrobce.

Michal Bernat
    www.victorinox.cz

• Nemáte plný sortiment skladem. Na vyřízení objednávky se musí čekat.
  • Nikdo nezavolá že zboží není skladem i když na stránkách ho mají jako by skladem. Když jím člověka volá neochota něco řešit.A když už se k tomu paní dopracuje tak zdělí že zboží přijde koncem týdne a bude doručeno.No už je 14 dní a zboží nemám stále doma.

• přehledný web
    • na webu byly "skladem" výrobky, které ve skutečnosti skladem nebyly
    • špatná komunikace obchodu s klientem, musela jsem "uhánět" jak informace, tak platbu zpět

• kvalita

Po zaplacení převodem se mi obchod ozval až po 7 dnech a dělal mrtvého brouka i přes mé 4 různé e-maily takovou dobu.

Reakce obchodu Victorinox

je nám velice líto této zkušenosti s internetovým prodejem. Platby bankovním převodem mohou být poněkud delší než se předpokládá. vše je závislé na tom mezi kterými bankami se převod odehrává, některé převody trvají bohužel až 3 dny a následně probíhá přenos do systému.

Nemohu s přesností určit zda-li je to Váš případ. Pokud nám sdělíte číslo Vaší objednávky celou situaci prověříme. Žádná odezva na Vaše emaily je však velice nepravděpodobná. Veškeré emaily kontroluje zákaznický servis, pokud cestou nejsou infikovány virem a automaticky zařazeny do infikovaných položek.

Doufáme, že nepříjemnost s bankovním převodem neovlivní Vaši důvěru v nás.

Po zadání objednávky mi bylo mailem sděleno, že se mi ozvou, až bude zboží skladem. Dodnes se mi nikdo neozval. Nevím, proč je mi zasílám dotazník o spokojenosti zákazníka ... asi automaticky.

Zaplatil jsem zboží, ktere jeste stale nemam. Uz je to mesic. Jeden email od nejakeho pana ktery mi zdelil cca pred 2tydny ze zbozi dorazi do tydne. Stale nic. Uz toho mam plnou prdel. Nic jineho nezbyva nez se obratit na Policii. Nenechan to aby jim to proslo