• Barva se vůbec neshodovala s popisem u trička

• zadna komunikace

katastrofa zadna komunikace zbozi nedoruceno ani nejsou schopny napsat

• Bohužel mi neseděla velikost obuvi, tak jsem poslal zboží zpět na uvedenou adresu pro vrácení zboží. Uběhlo již 6 dní od převzetí že strany e-shopu a zatím mi neposlali ani mail co a jak. Na stránkách e-shopu není uveden žádný telefon, takže komunikace s e-shopem je skoro nemožná. Rybář

• není komunikace, zboží již neměli, ale kdybych se sama po měsíci neozvala, ani by se neobtěžovali mi to dát vědět. objednávku jsem stornovala.

zvolila jsem tento obchod, protože jsem zde již jednou předtím nakoupila a bylo to bez problémů. tentokrát však již nikdy víc. zboží již nemají, komunikace žádná, nekorektní jednání.

Reakce obchodu VSEPROSPORTY.CZ

Dobrý den Evo, je nám líto, že jsme museli Vaši objednávku stornovat. Měli jsme problémy s dodávkami zboží, které jsou již vyřešeny a opět máme všechno zboží skladem/ihned k dodání.

• Zadne
    • Spatna komunikace, extremne dlouhe dodaci lhuty, ktere nekorespondujici s uvedenymi udaji na internetu. Zakaznicka linka nefunguje, odpovedi na email jsou zdlouhave.

Rozhodne nedoporucuji, pokud je clovek ochoten cekat na zbozi vice nez mesic.

Dobrý den Lolo,

je nám líto, že jste na své zboží i emaily musela dlouho čekat.

Měli jsme technické problémy, které jsou již vyřešeny a opět máme všechno zboží skladem/ihned k dodání a komunikace je opět na perfektní úrovni.

David

Zboží vracet nebudu,ale koupil jsem bundu nike varcity obchod uváděl že bunda je černé barvy nechápu proč, bunda je tmavě modrá. Zboží si nechám ,ale trochu mě to naštvalo chtěl jsem černou.

Dobrý den Tome,

pokud byl obrázek jiné barvy u zboží v e-shopu, tak se moc omlouváme. Patně se jednalo o nedopatření. Obrázky k vystavenému zboží totiž normálně vždy na 100% sedí.

Děkujeme za pochopení a přeji pěkný den.

• nefunguje

Nakupujte jinde

Dobrý den Izabelo,

David

• Bez komunikace.Zboží po tak strašně dlouhé době bez naprosté komunikace nechci.

Dobrý den Martino,

David

Až po 4 dnech mi bylo vysvětleno, že mé objednané kraťasy bohužel nemají. Což pro mě bylo pozdě, protože to měl být dárek. A toto jednání mi nepřijde normální, že odpoví až po 4 dnech - ikdyž psali, že zboží není skladem, tak nenabízím něco, co už ani neobjednám.
    Toto jednání se mi vůbec nelíbí a proto je pro mě tento obchod už mimo můj hledáček sportovního oblečení.

David

• Obchod kromě potvrzení objednávky nekomunikuje, po telefonickém upozornění slíbil okamžité zaslání zakázky, po třech pracovních dnech+víkendu se nic neděje a navíc nefunguje ani kontaktní telefon. Tento obchod má širokou nabídku sportovních produktů, ale z výše zmíněných důvodů bych ho nikomu nedoporučil a ani sám ho v budoucnu nehodlám využívat.

Dobrý den Radime,

je nám líto, že jsme se opozdili s dodávkou Vašeho zboží. Na vině byl bohužel předvánoční shon a svátky, kdy nám dodavatelé nedodávali zboží.

Nyní máme všechno zboží skladem/ihned k dodání.

David

• na lince,kterou uvádíte nelze dovolat,zboží,které mi bylo přislíbeno nepřišlo i když bylo zaplaceno.

Dobrý den Olgo,

je nám líto, že jsme se opozdili s dodávkou Vašeho zboží a že se během vánočních svátků nebylo možné k nám dovolat.

Nyní máme všechno zboží skladem/ihned k dodání.

• Snad prodávají originální zboží
    • Hodně, opravdu hodně špatná komunikace. Změní způsob dopravy a ani to neoznámí. Na telefonu není nikdo k dispozici. Volal jsem snad 50x během asi tří hodin => NIC

Dobrý Tomáši,

Vaše objednávka byla v pořádku vyřízena a odeslána během 5 dní, přičemž zboží, které jsi vybral má dodací lhůtu 5-9 dní.

Dopravu jsme museli změnit, jelikož Vámi vybraný dopravce měl problém se svými webovými stránkami a tak jsme chtěli, ať máte své zboží co nejrychleji.

Za nedostupnost telefonu se omlouváme, ve vánočním čase volá hodně zákazníků a tak prosíme o trpělivost.

Děkujeme za pochopení, David Majer

VSEPROSPORTY.CZ

• Komunikace se zákazníkem/ musela jsem jim psát sama , na telefon se nelze dovolat i po týdnu zboží stále nemám

Špatná zkušenost .
    Zboží stále nepřišlo
    Obchod jsem musela sama kontaktovat/ zboží mám přes více než týden zaplacené.
    Na telefoní číslo uvedené na stránkách se nelze dovolat / informovala jsem o tom již majitele.

Reakce obchodu VSEPROSPORTY.CZ

prosíme Vás o číslo objednávky, abychom to mohli prověřit a pokud ještě své zboží nemáte, tak to rychle napravíme.

Děkujeme za pochopení, David Majer

VSEPROSPORTY.CZ

Overit, zda zbozi skutecne maji a pouze na dobirku.

Dobry den Pavlino,

je nam lito, ze zbozi, ktere jste si vybrala bylo jiz vyprodano. Pracujeme na tom, aby se to jiz nestalo.

Dekujeme za pochopeni a preji pekny den.

David Majer, VSEPROSPORTY.CZ

• Zatím zboží vůbec nedorazilo a nikdo mne i přes můj další dotaz neinformoval, zda bude má objednávka vyřízena a kdy.

Dobry den,

na emaily se snazime odpovidat do 24 hodin. Je mozne, ze nam Vas email nedorazil. Napiste nam prosim cislo Vasi objednavky a ihned ji proverime.

Dekujeme za pochopeni.

Preji pekny den.

• Dlouhá dodací doba.

Nejsem spokojená,protože jsem do dneška objednané zboží neobdržela.Objednávku jsme provedli 2.11.2013.Moje číslo obj.296390.

Dobry den,

je nam lito, ze se dodani Vase zbozi opozdilo. Vase zbozi Vam jiz dorazilo a pevne verime, ze jste s nim spokojena.

Prejeme Vam pekny den.

David Majer, VSEPROSPORTY.CZ

• Žádná reakce na moji objednávku. O zboží už nemám zájem, nakoupil jsem jinde.
    • nekomunikuje...

...hodně štěstí...

Dobry den,

na vsechny dotazy reagujeme do 24 hodin. Je mozne, ze se Vas email k nam nedostal.

Dekujeme za pochopeni a prejeme hezky den.

David Majer, VSEPROSPORTY.CZ

• spíše nevýhody, zboží dosud nedorazilo a nikdo mě ani neinformuje kdy se tak stane, pokus se stane. Zboží jsem potřebovala jako dárek a přivítala bych, kdybych byla ihned po objednávce informována, že zboží bude až za 14 dní, případně nikdy .....

Dobry den Vero,

velmi nas mrzi, ze doslo ke zpozdeni s dodanim Vaseho zbozi. Zpozdeni nastlo bohuzel na strane naseho dodavatele. Nyni je jiz vse v poradku a vse funguje jak ma.

Dekujeme za pochopeni a preji pekny den.

• Žádnou
    • Velmi dlouhá doba doručení i k osobnímu odběru

Obchod sám od sebe neinformuje,proč doručení trvá nepřiměřeně dlouho.

• výběr velikostí
    • dlouhé dod. lhůty

ne, z výše uvedených důvodů

Dobrý den Ludvíku,

je nám velmi líto, že jsme se opozdili s dodáním Vašeho zboží.
    Pevně věříme, že se zbožím samotným jste spokojený a že uplatníte slevu 100Kč, kterou jsme Vám poslali jako naši omluvu.

Děkujeme za pochopení a přejeme pěkný den.

David Majer