• žádné výhody
    • Nabízí zboží, které není schopen dodat.
    • Špatná komunikace.

Pravděpodobně systémová chyba. Datum objednávky 25.07.2013. Po 10 dnech jsem obdržel e-mail s poděkováním za nákup zboží, které jsem k dnešnímu dni neobdržel. Trochu srandovní žádost o hodnocení nákupu který ani nebude realizován. Chápu že požadované zboží nemusí být již k dispozici. Úplně normální zákazník to určitě úplně normálně pochopí. Jen je třeba o tom úplně normálně informavat. Věřím že pochopíte, že tento obchod doporučit nelze.

Dobrý den Milane,

je nám líto, že jste své zboží neobdržel včas. Ihned to prověříme a provedeme nápravu, atk abyste byl spokojen.

Omlouváme se za způsobené zpoždění a komplikace, které nás mrzí.

Děkuji za pochopení a přeji pěkný den.

David

• zboží dodnes nemám a nikdo se neozval

pokud chcete zboží až za dlouho určitě nakupujte zde, toto je opravdu nejpomalejší internetový obchod, který jsem kdy navštívila

Dobrý den Maky,

je nám velmi líto, pokud jsme se zpozdili s Vaši objednávkou. Napište nám prosím email nebo nám zavoljte a řekněte nám o jakou objednávku se jedná a jistě to rychle napravíme.

Děkujeme za pochopení a přejeme pěkný den.

• Velký výběr
    • Obchod není schopen při vrácení zboží vrátit peníze!

Nakupovala jsem zde jednou a už to nikdy znovu neudělám! Na vrácení peněz má obchod 30 dní a ani to mu nestačí, aby provedl platební příkaz! Jsem zvědavá, zda své peníze ještě někdy uvidím!

Dobry den,

je nam lito, pokud jsme nevyridili Vasi reklamaci vcas. Ihned celou situaci proverime a pokud Vam jeste nebyly penize za vracene zbozi vraceny, tak to dame okamzite doporadku.

Dekujeme za pochopeni a preji hezky den.

David Majer

VSEPROSPORTY. CZ

• obchod nabízí velikosti, které ve skutečnosti nemá ani je nemůže zajistit.

Reakce obchodu VSEPROSPORTY.CZ

velmi se Vám omlouváme, pokud zboží již nebylo dostupné a vyprodali jsme jej. Poslali jsme Vám email s alternativním zbožím. Pokud jsi něco vybete, tak budeme moc rádi. Stačí nám napsat email.

Přijměte, prosím, naši omluvu za vzniklé komplikace.

• žádné.
    • Dlouhé dodací lhůty, objednala jsem zboží 15.3.2013 a stále ještě nedorazilo.

Při stornu objednávky mají pokutu 50% z celkové ceny nákupu, je to síla.

Reakce obchodu VSEPROSPORTY.CZ

rádi bychom vysvětli Vaši situaci. Zboží, které jste si vybrala má dodací lhůtu 5-9 pracovních dní, z tohoto důvodu Vám ještě nebylo odesláno a bude Vám odesláno včas v termínu, který jste akceprovala při objednání zboží.

Storno objednávky lze provést samozřejmě bezplatně, ale pouze v případě, že se objednávka již nevyřizuje na 100%.

Vaše zboží bylo objednáno speciálně u dodavatele a z tohoto důvodu není strono bez poplatku.

Věříme, že tuto situaci chápete.

• široký sortiment
    • Dodací lhůta - dotazník přišel jdeště před tím, než dorazilo zboží. Špatně se mi tedy hodnotí nákup. Nákup je pro mě hotový, až dostanu zboží.

Reakce obchodu VSEPROSPORTY.CZ

děkujeme Vám za Vaši recenzi. Velmi se Vám omlouváme, pokud se dodání zboží zpozdilo. Bohužel jsme měli tento týden technický problém s dodavatelem.

Nyní je již vše v pořádku a objednávky odesíláme opět v termínu.

Děkujeme za pochopení a přejeme Vám hezký den.

VSEPROSPORTY.CZ

• líbilo se mi nabízené zboží
    • dle nabídky bylo zboží dostupné
    • doručení zboží v rozmezí 5-9 dní
    • čas uplynul a objednané zboží nikde a taky žádná jiná informace, proč nebyla objednávka vyřízena, zklamalo mě to

nezdávejte to, třeba jen já mám špatnou zkušenost a taky se dočkám objednaného zboží

Reakce obchodu VSEPROSPORTY.CZ

děkujeme Vám za Vaši recenzi. Velmi se Vám omlouváme, pokud jsme zboží nedoručili včas. Informujte nás, prosím, o jakou objednávku se jedná a my to okamžitě prověříme.

Děkujeme a přejeme hezký den.

VSEPROSPORTY.CZ

Objednala jsem 2 druhy zboží. Dorazil pouze jeden,byl v pořádku, ale o druhém ani zmínka, proč nedorazil, popř. kdy bude doručen. Teď mi tedy zbývá ho objednat někde jinde, a zaplatit znovu poštovné.

Reakce obchodu VSEPROSPORTY.CZ

děkujeme za Vaši recenzi. Velice se Vám omlouváme, že jsme Vám nemohli dodat kompletní objednávku, jelikož jedna věc z Vaši objednávky již nebyla dostupná.

Pevně však věříme, že jste byla spokojena s rychlou dodací lhůtou zboží, které jsme Vám doručili a s jeho kvalitou.

Přijměte, prosím, naši omluvu za vzniklé komplikace, které nás mrzí.

VSEPROSPORTY.CZ

..zaujala mě sleva na objednaný produkt, obdržel jsem ale jiné zboží než jsem si objednal, resp. v jiné barvě, přestože v objednávce i potom ve faktuře se zbožím bylo uvedeno modrá, zboží bylo v barvě černé a budu je muset posílat zpět, což mi vůbec nevyhovuje, z tohoto důvodu nedoporučuji!

Dobry den,

mrzí nás, že jste měl s nákupem u nás špatnou zkušenost.

Omlouváme za chybně vyřízenou objednávku. Přijali jsme při balení zboží taková kontrolní opatření, abychom napříště předešli zaslání jiného zboží, než jste si objednal.

Věříme, že v případě Vaší další objednávky u nás, bude vše již v naprostém pořádku.

Přijměte, prosím, naši omluvu za vzniklé komplikace.

Děkujeme za pochopení a přejeme příjemný den.

S pozdravem VSEPROSPORTY.CZ

• pro mě osobně zatím žádné
    • zboží mi nebylo doručeno a dnes 4.1.2013 nemám žádné informace v jakém stavu se má objednávka z 13.12.2012 nachází.
    • -telefon nefunguje a na emaily žádné odpovědi:-(

raději bez názoru,zatím

Dobry den,

je nam lito, pokud jsme Vam behem vanocnich svatku nestihli zbozi dodat vsac. Napiste nam prosim email s cislem Vasi objednavky a vse rychle napravime.

Na vsechny emaily odpovidame do 24 hodin, takze pokud jste nam psal, jiste se Vam odpoved dostala.

Prijmete, prosim, nasi omluvu za vznikle komplikace.

Dekujeme za pochopeni a jsme s pozdravem.

• Obchodní podmínky dobré
    • Myslím si že má slabinu v dodání.

Myslím si že by mohl být v klidu kdyby posílal svoje zboží jak je napsáno v obědnávce.

• nekomunikovali

Dobry den,

behem vanocich svatku jsme meli prodlevu v odpovidani na emaily a telefonni dotazy. Na toto jsme vsak v kontaktech upozornovali a take v automatickem emailu.

Nyni opet fungujeme na 100% a radi Vam Vase dotazy zodpovime, pokud nam napisete.

Dekujeme za pochopeni.

VSEPROSPORTY.CZ

• Velmi spatna vstricnost k zakaznikovi,neochota

Never more....

Dobry den,

je nam lito, pokud jste mela s nakupem u nas spatnou zkusenost.

Jsme si jisti, ze vse bylo diky vanocnimu zhonu, ktery nastal u nas, nasich dodavatelu i dopravcu. Snazili jsme se vsak udelat maximum pro spokojenost zakazniku, tak aby sve zbozi dostali do vanoc a byli o vsem informovani.

Pevne verime, ze pokud jsi u nas objednate opet nejake zbozi, bude jiz vse v poradku a obdrzite jej rychleji.

Prijmete, prosim, nasi omluvu za vznikle komplikace.

Dekujeme za pochopeni a prejeme hezky den.

S pozdravem VSEPROSPORTY.CZ

• výběr značkového zboží, přehlednost stránek
    • delší dodací lhůty, nulová komunikace, telefony nikdo nezvedá, na emaily neodepisují, nevýhodné obchodní podmínky, výrazné sankce pouze pro zákazníka

pro nedostatečnou komunikaci, nedoporučuji

Dobry den,

je nam lito, pokud jsme s Vami Vasi objednavku dostatecne nekomunikovali.

Bohuzel to bylo diky vanocnimu zhonu, ktery nastal u nas, nasich dodavatelu i dopravcu. Snazili jsme se vsak udelat maximum pro spokojenost zakazniku, tak aby sve zbozi dostali do vanoc a byli o vsem informovani.

Pevne verime, ze pokud jsi u nas objednate opet nejake zbozi, bude jiz vse v poradku a obdrzite jej rychleji a bude o stavu sve objednavky dostatecne informovan/a.

Prijmete, prosim, nasi omluvu za vznikle komplikace.

Dekujeme za pochopeni a prejeme hezky den.

• Obchod nenabízí žádné výhody
    • Pružnost a rychlost.

Nedoporučuji nikomu kdo chce obdržet zboží do 5dnů. 10dní po objednání firma zboží po urgenci odeslala.

Dobry den,

dekujeme za Vasi recenzi. Je nam lito, pokud jste zbozi neobdrzel driv, ale jsme velmi radi, ze jsme Vam jen v predvanocnim shonu stihli dorucit do vanoc.

• dlouhá dodací lhůta

VSEPROSPORTY.CZ

• výhody: Nabídka zboží, které není běžně dostupné
    • nevýhody: Zboží zatím (během 11 kal. dnů) nedorazilo. Na webu uváděná doba doručení: 5-9 dní.

• dlouhá dodací lhůta

• Neaktuálnost nabídky - zboží lze objednat a zaplatit,i když není skladem.

Reakce obchodu VSEPROSPORTY.CZ

je nám velmi líto, pokud se stalo, že jste si u nás objednal zboží a již nebylo k dispozici. Rádi Vám nabídneme možné alternativy a slevu na Váš příští nákup.

VSEPROSPORTY.CZ

• pokud zboží nedorazilo ani po deseti dnech, nespatřuji v nákupu u tohoto obchodu žádné výhody

Reakce obchodu VSEPROSPORTY.CZ

je nám líto, pokud Vám zboží nedorazilo včas. Prosím Vás o kontaktování, abychom mohli Vaši objednávku uvést dopořádku, aby jste byl spokojen.