• žádná
    • ..ač bylo uvedeno "Zboží skladem", po objednání mi bylo sděleno, že zboží vlastně nemají....

Dobrý den
    Nepleťte si pojmy. Zboží bylo uvedeno K dodání - odesíláme do dvou pracovních dnů. Skladem je skladem :-)
    Objednávky odesíláme hned druhý den ale to už jste psala o storno.

Není co doporučovat. Objednala jsem od nich, protože psali, že mají vše skladem s rychlým dodáním. Až v den předpokládaného dodání mi napsali, že nemají a ani neví, kdy budou mít.

Děkujeme za Recenzi.
    Vše bylo skladem mimo jednoho pouzdra které se vyprodalo objednávkou před vámi . Mohlo se nahradit jiným podobným. Snad se to přístě nestane :-)

• dlouhá doba vyřízení objednávky

Dobrý den
    Bylo by dobré podívat se na sledování zásilky :-) My jsme odeslali již 6.4.2023. T.j. v den objednání. Za dopravce bohužel neneseme odpovědnost.

• Nakupoval jsem zde asi dvakrát, jednou skla, u kterých jsem po nalepení na telefon zjistil, že mi po krajích chybí asi tři mm a na spodní a vrchní straně telefonu tak samo. Jinými slovy, bylo krycí sklo výrazně menší než samotný displej telefonu. Podruhé jsem zde kupoval flipkryt na S22 ultra. Kryt nejen že měl špatně vyrobené otvory na reproduktor a USB ( musel bych jej dořiznout abych tam pohodlně napojil adaptér) ale k tomu ani nedošlo. Jelikož mě od jeho používání odradilo i nefunkční ,, magnetické " zavírání. Dále bych ke krytu ještě dodal, že v zavřeném stavu vrchní strana krytu jezdí půl centimetru do všech stran. Takže v kostce, kryt nepoužitelný! Prodejci bych dal možná jednu dobře míněnou, jednoduchou radu. Před tím než příště bude objednávat věci z Číny, tak ať i krom ceny hledí na recenze, stejně jako to dělá kdokoli jiný se selským rozumem třeba na Aliexpressu....

Reakce obchodu vsekmobilu

děkujeme Vám za recenzi a za Vaši zpětnou vazbu, radu. Bohužel, musíme Vás informovat, že na Aliexpressu ani v Číně nenakupujeme. Mohl jste napsat e-mail a společně bychom mohli řešit Váš problém. Nespokojenost našich zákazníků nás vždy mrzí. Prověřili jsme Vaši objednávku a nezaznamenali jsme žádnou reklamaci. Bohužel, nejsme schopni se k popisovanému problému vyjádřit.

S pozdravem,
    www.vsekmobilu.cz/

• Zboží dorazilo velmi rychle a pečlivě zabalené

Rozhodně nedoporučuji zde nakupovat Tvrzené sklo Temperované TGlass. Jedná se o nejlevnější variantu skla, kterou můžete mít za zlomek z aliexpresu. Nakupoval jsem zde právě z toho důvodu, že jsem očekával lepší kvalitu, ale sklo na telefonu nedrží - odlupuje se po krajích hned po nasazení (samozřejmě při bedlivém dodržení postupu). Navíc zcela chybí otvor pro přední kameru. Ostatní produkty jsou možná ok, ale sklo určitě nebrat a dávám kvůli tomu 1 hvězdu. Vrácení zboží nebo reklamace při této ceně postrádá smysl.

• Docela dobrá komunikace
    • Doručeno úplně jiné pouzdro než jsem si objednal, alespoň že na správný typ mobilu. Moc díky

Dobrý den
    Omlouváme se za dodání jiného zboží. Pokud budete potřebovat jakékoliv další informace, výměnu pouzdra a pod... neváhejte nás kontaktovat.

Zboží nebylo dodáno v objednaném počtu.

Dobrý den.
    Bohužel v rámci Vaší objednávky neevidujeme žádnou reklamaci. Pokud Vám bylo doručeno nekompletní zboží, poprosila bych Vás o zaslání bližších informací na email [email protected]
    Pokud dojde k doručení nekompletní objednávky a zákazník nás o této skutečnosti informuje, zajišťujeme , doposlání či vrácení platby.

Děkuji a přeji hezký den.

S pozdravem, https://www.vsekmobilu.cz/

Bylo mi doručeno pouzdro na úplně jiný mobil, i když objednávka i faktura byla specifikována dobře. Nereklamuji, již nemám důvěru. P.J.

Dobrý den
    Pravdivost této recenze nemůžeme bohužel jakkoliv ověřit. Nenapsal jste ani nezavolal.
    V tomto případě Vám nemůžeme pomoci, jelikož podle Vašeho komentáře nejde zjistit co se vlastně stalo.

Objednávku jsem zrušila poté, co mnou vybrané zboží nebyla na skladě, což mi napsali asi po týdnu, následně vybraný jiný produkt také nebyl na skladě, i když na eshopu byl s poznámkou "skladem". Nakoupila jsem nakonec jinde.

Reakce obchodu vsekmobilu

Ano máte pravdu, u Vámi objednaného zboží nebyla splněna doba dodání dle uvedené dostupnosti. Bohužel u našeho dodavatele došlo ke komplikacím. Nebyl tedy schopen nám dodat objednané zboží včas dle smluveného termínu. Za to se vám omlouváme.

Prodejce inzeruje zboží / pouzdro /pro určitý model mob. telefonu , aniž by si ověřil správnost své nabídky. Pouzdro , které jsem obdržel / objednávka byla na Nokii 515 / ani zdaleka neodpovídalo požadavku. Proto jsem jej vrátil prodejci s tím , že pochybení není na mé straně, a požaduji vrácení peněz. Zatím však marně čekám a ...

Dobrý den
    Volal jste že budete odesílat zpátky ale k nám do dnešního dne nic nepřišlo. Proto nebyla reklamace dořešena.

Zlý tovar

Reakce obchodu vsekmobilu

u vaší objednávky v tuto chvíli neevidujeme žádnou reklamaci, v případě, že si přejete něco reklamovat / vrátit / vyměnit, neváhejte zavolat nebo napsat email.

• Špatný zadní výřez u pouzdra neshoduje se s mobilem Samsung A13

Dobrý den
    Výřez u pouzdra je v pořádku. Model Galaxy A13 4G a 5G je každý jiný. Místo psaní negativních recenzí stačil napsat email "objednala jsem si špatně" A my vám to rádi vyměníme.

Hezký den

Objednala jsem si pouzdro a bylo mi napsáno že není a nebude tak nechápu proč to tedy dáváte na internet když to nemáte moc mě to mrzelo

Reakce obchodu vsekmobilu

Omlouváme se bohužel při objednávání zboží nás dodavatel informoval, že produkt z vaší objednávky je již zcela vyprodán a nedokážeme blíže určit nový termín naskladnění.

S Pozdravem a Přáním Hezkého dne

• Neznám....
    • Neumí dodržet slovo a termín doručení, musím urgovat!

Nedoporučuji, něco slíbí a potom nedodrží slovo!!!

Reakce obchodu vsekmobilu

Vytvořil jste si u nás objednávku 15.8, s tím že jste do poznámky uvedl, že chcete zboží dodat až 22.8, což by znamenalo odeslání v pátek 19.8. V pátek 19.8 jsme ale bohužel měly problémy s expedicí zboží přes zásilkovnu, které jsme už ale vyřešily a objednávka byla odeslána dnes 22.8. Věříme, že den čekání navíc by neměl být problém a snad se vám do té doby telefon nerozbije :)

S pozdravem www.vsekmobilu.cz

Jeden z obalu poškozen na email nereagují. Zbytek zboží ok.

Reakce obchodu vsekmobilu

Na email vám bylo odpovězeno cca po 12ti hodinách po odeslání, omlouváme se, komunikace se zákazníky je u nás samozřejmě na prvním místě. Někdy je nás na toho ale hold moc, zvláště teď přes léto v době dovolených.

Děkujeme za pochopení.

S pozdravem www.vsekmobilu.cz

Přesto, že věděli že mi obal nebude pasovat/dávala jsem přesné parametry/ přesto,že dohoda po telefonu byla vrátíme vám peníze . Stejně mi obal poslali. Hlavně že chtěli číslo účtu, aby poslali zpět peníze. Opravdu rozlobená , nespokojená a nedoporučuji.

Ze všeho nejdíve chtějí zaplatit a až po úhrade Vá další den napíšou že zboží ne ni dostupné.

sklo na nokii g 50 je o centimetr kratší.

Prestože eshop hlásal že zboží má skladem, bylo odesláno po 4

Reakce obchodu vsekmobilu

Je možné, že byl skladem pouze 1ks a byl odeslán do objednávky která byla vytvořená před tou vaší. Proto se zboží muselo objednat a tím pádem bylo delší dodání.

Děkujeme za pochopení,
    S pozdravem www.vsekmobilu.cz

Objednala jsem si tři věci. dorazila jen jedna s tím, že je to všechno, co jsem objednala. bez jakéhokoliv vysvětlení. Po telefonickém upozornění čekám, zda zbytek dorazí.