Zdravím, během týdne jsem dvakrát zvracel tvrzené sklo na mobil, poprvé neodpovídalo popis podruhé bylo popraskané, nechápu....

Reakce obchodu vsekmobilu

To nás samozřejmě mrzí, skla jsou před vychystáním kontrolovány, je možné že jsme si praskliny při kontrole nevšimly, každopádně stačilo nás kontaktovat, bylo by odesláno nové sklo.
    Děkujeme.

S pozdravem www.vsekmobilu.cz

Objednané pouzdro vůbec na telefon nesedí.

Dobrý den
    Na vaše jméno neevidujeme žádnou reklamaci. Když nám napíšete, určitě zákazníkům vycházíme vstříc, aby byli maximálně spokojení.

www.vsekmobilu.cz

Nedostal jsem co jsem měl, Nekvalitní zboží , tvrzené sklo bez ochranné fólie pro sejmutí ..nelze aplikovat na displej

Dobrý den
    Požádali jsme vás o zaslání fotograii skel ať můžeme zjistit kde byl problém. Vy jste nám napsal že jsou v koši a vyhrožoval negativní recenzí. Zákazníkům vycházíme vstříc, aby byli maximálně spokojení ale i reklamace má své pravidla.

• Dodací lhůta
    • Dodání jiného zboží, než bylo uvedeno v nabídce e-shopu

Obchod u zboží označeného skladem ve skladu ve skutečnosti nemá. Pouzdro na mobil dorazilo po 16 dnech a vytlačený relief byl jiný, než na obrázku v e-shopu. Proto obchod nedoporučuji.

Reakce obchodu vsekmobilu

Za dodací lhůtu se omlouváme v termínu objednávky jsme stěhovaly externí sklad a zákazníci na to byli upozorněni oznamovací lištou na naších stránkách, proto byla dodací lhůta delší co se týče „reliéfu“ čímž asi myslíte otvor na fotoaparát nesedí vám proto ,že fotky jsou pouze ilustrační a řídíte se názvem produktu.

Děkujeme za pochopení.

www.vsekmobilu.cz

Nemají zboží, o němž tvrdí že je "skladem" a nejsou schopni odpovědět na email, zda a kdy ho budou mít.

Reakce obchodu vsekmobilu

Dobrý den, nejsme schopní určit přesné datum naskladnění dodavatele, proto ale máme na stránkách funkci hlídací pes která vás upozorní jakmile bude zboží naskladněno.

www.vsekmobilu.cz

Sony xperia xa 1. Sklo objednané na tento konkrétní typ je o 1mm z každé strany užší a boky nemá zaoblené, takže z obou stran je třemi mm nadzvedlé a nedoléhá k displeji. ????

Reakce obchodu vsekmobilu

Objednal jste si základní sklo tudíž se nejedná o dražší 5D nebo 3D sklo, proto nejsou hrany zaobleny.

• Není
    • NANAKUPUJTE v tomto shopu

Pozor. Zaslané zboží neodpovídá popisu a je v prakticky v nepoužitelné kvalitě. Firma nepřebírá balíky ve kterých vracíte zboží. Jen díky nízké ceně nepodnikám žádné právní kroky. Rozhodně zde nákup NEdoporučuji.

Reakce obchodu vsekmobilu

Dobrý den, děkujeme za zpětnou vazbu.

Firma přebírá balíky.
    Co nám pošta přiveze to u nás zůstane. Reklamace řešíme okamžitě. Možná jste to poslal někam jinam a né na naší doručovací adresu.

S pozdravem www.vsekmobilu.cz

• Dostal jsem sklo na jiný telefon a i to bylo rozbité, kdy jsem zkusil zavolat nikdo neuvedl telefon za tři dny

• neodpovědeli na imail
    • a zásilka je zaplacena

• Ochranná skla rozměrově neodpovídají. Xiaomi, Apple. Jsou menší.

• Nekvalitní druhořadé zboží.

Po instalaci do telefonu, o hodně horší než původní, takže vráceno původní do telefonu s lepším výsledkem.

Reakce obchodu vsekmobilu

Je nám líto že jste nebyl spokojen s vaší objednávkou a děkujeme za zpětnou vazbu

• Údajně sklade. Ale nebylo

• nereagují na maily

10x jsem jim psal,že mají špatný email, ale pořád od nich chodili a potom i z PPL. Absolutně neschopná firma.
    V životě bych tam nic neobjednal.
    Vsadím se, že se tu budou omlouvat... Pozdě...pozdě...

• Objednal jsem kryt na Apple iPhone 8
    • Došel kryt na Apple iPhone X
    • Ve faktuře napsané že je na 8

Bylo mi doruceno jine zbozi nez jsem si objednala.

• Špatná komunikace s obchodem při vracení zboží.

Objednal jsem baterii LG L5 II.Obdržel jsem Blue Star.Baterie nefukční.Zásilku jsem vrátil zásilkovnou /cena s doručením na adresu 129kč./ Peníze vráceny nebyly a byl mi doručen ten samý typ Blue Star.Již zásilku nevracím.Poštovné 2x129kč převyšuje cenu zboží. Miroslav Němec.

sklo vůbec neodpovídá rozměrům telefonu,na každé straně je o 1.5mm užší

Zboží nebylo skladem,stále čekám na vrácení peněz!

• dlooouhé lhůty

• Snad jen ceny
    • Mizerná orientace v eshopu
    • Špatná komunikace
    • Výdejní místo je v OD Špalíček šikovně schované a bez označení nebo ukazatelů směru

Děkujeme za recenzi .

Myslíme že orientace v e-shopu není špatná jste první s několika tisíců zákázníku.
    Komunikace v tomto období je sice horší z naší strany protože máme omezený provoz.