• Žádná
    • Zboží stále neporazilo, ale obchod chce zaslat hodnocení . Není co hodnotit !!!!

19. 2. objednáno, 20. 2. platba připsána na účet.
    6. 3. zboží, které bylo údajně skladem, zatím nedoručeno.
    Komunikace slabá - urgence bez odpovědi. Zda bylo už zboží odesláno nevím a ve sledovaní procesu se to nezobrazuje.

Zásilka stále není dorucena

• Došlo mi jiné zboží...

Dostala jsem špatnou vůni. Místo Napa Grape, kterou jsem chtěla nejvíc, jsem obdržela Santa Barbara Berry. Pokud se jednalo o omyl, prosím o nápravu. Pokud jste Napa Grape neměli na skladě, měli jste strhnout částku kolik tato vůně stojí a ne posílat jinou vůni a doufat, že si toho nevšimnu! Takové jednání jsem ještě nezažila, žádná omluva, nic. Navíc zboží přišlo velmi pozdě.

• Dlouhé dodací termíny

• Nádherné vůně, které dlouho vydrží

• Skvele dlouhotrvajici vune za rozumnou cenu

• Výrobek new cars je vyschlý a tím pádem vůbec nevoní

Zbozi mi porad nepřišlo. Je to už 10 dni co jsem to objednala. Na e-maily neodpovidaji.

Reakce obchodu VonaveAuto.cz

bohužel jsme od Vás žádný e-mail nedostali. Posílala jste je na adresu [email protected] nebo [email protected]? Toto jsou naše adresy a na nich bohužel opravdu žádnou zprávu od Vás nemáme. Dívala jsem se nyní na stav Vaší objednávky a byla ve stavu Čeká se na platbu Gopay, tudíž jsme ji měli evidovanou jako dosud neuhrazenou. Moc se omlouváme - došlo asi k chybě při komunikaci ze serveru Gopay a nepřišlo nám od nich potvrzení Vaší platby.
    Objednávku Vám ihned odesíláme.
    S omluvou,
    Tereza Hajná

• Rychle dodani

Reakce obchodu VonaveAuto.cz

Děkujeme za pozitivní recenzi :-)

Vše OK

Reakce obchodu VonaveAuto.cz

Děkujeme za pozitivní recenzi :-)

vše proběhlo v pořádku, akorát na stránkách slibují že součástí balíčku je suchý zip na přichycení, ale bohužel tam žádný nebyl... :-(

Reakce obchodu VonaveAuto.cz

Dobrý den, omlouváme se za nedorozumění, na stránkách uvádíme, že suchý zip nabízíme, nikoli, že je součástí balení vůně. Je třeba jen objednat zvlášť, momentálně bohužel není skladem. Ještě jednou promiňte za nejasnosti, Tereza Hajna

první zkušenost. nemohu ještě posoudit. Bylo koupeno jako dárek pod stromek.
    vše proběhlo v pořádku. Rychlé doručení. Ale vůně nádherně voní i přes krabičky :-)

• Rychlé jednání
    • Rychlé vyřízení objednávky
    • Zboží dorazilo naprosto v pořádku

rychle.spolehlivě.kvalita

• rychlost dodani
    • krasne a silne vune

• Objednala jsem odpoledne a druhý den ráno mi bylo zboží doručeno

• Žádná komunikace
    • Dlouhá dodací lhůta
    • Jedna vůně byla jiná, než jsem objednala

Vůně do auta obvykle kupuji na jiném e-shopu, ale protože tentokrát to byl dárek a potřebovala jsem ho co nejrychleji, tak jsem objednala tady, protože slibují rychlé doručení. Zboží jsem objednala v pondělí, ale nepodařilo se mi zaplatit objednávku přes GoPay, proto jsem napsala dotaz, jestli by bylo možné poslat balíček na dobírku. Žádná odpověď. Druhý den v úterý mi přišla na e-mail upomínka, že jsem zboží nezaplatila. Zkusila jsem to tedy znovu přes GoPay a platba proběhla v pořádku. Napsala jsem znovu na e-shop, že ruším požadavek na dobírku a že zboží už je zaplacené. Žádná odpověď. Ve čtvrtek mi přišel e-mail, že bylo zboží odesláno, ale podle sledování zásilky na stránkách České pošty byl balíček podán až v pátek. Takže mi přišel až další pondělí, když jsem ho potřebovala už v pátek a myslela si, že když ho objednám v pondělí, tak mám dost času. A ve finále mi ještě jedna z vůní přišla jiná, než jsem objednala.

Reakce obchodu VonaveAuto.cz

moc se omlouvám za vzniklé komplikace. Prosím napište nám, jaká vůně Vám nedorazila, v pondělí Vám ji zašleme.
    Tereza Hajná

paráda

Děkujeme!

22.2. Platba potvrzena a objednávka stále nedorazila

Reakce obchodu VonaveAuto.cz

Dobrý den, dle sledovaciho odkazu České pošty, který jsme Vám zaslali, jste nebyla zastizena doma a zasilka je uložena na České poště. Tereza Hajna