• Uváděná doba dodání neni v mém případě pravdivá

• neumi technicky specifikovat zbozi

Nepresne udavaji dobu doruceni

• po 14-ti dnech od objednání ani informace, že třeba zboží nemají nebo kdy by teoreticky mohlo býti
    • výzva k hodnocení obchodu dorazila dříve než jakákoliv reakce obchodu na objednávku

Lhali mi po telefonu

zboží "na skladě" bylo k dodání za týden

Na e-shopu je uvedeno, že zboží je skladem a vůbec není, nejsou ani schopni říct, kdy zboží budou mít.

• Na webových stránkách uvádějí nepravdivé údaje.

Podvádějí ohledně skladové dostupnosti. Nabízí jako skladem to, co nemají a u toho, kde slibují naskladnění, po objednání zjistíte, že ta doba je dvojnásobná.

zboží není na skladě vše se protahuje čekáním a není jisté že se nákup uskuteční a po 14 dnech čekání asi budu nucen objednávku zrušit .

• Objednával jsem skladové zboží a poprosil o dodání do čtyř pracovních dnů. Po čtyřech dnech mi na telefonický dotaz oznámili, že už zboží dorazilo do jejich skladu. Mazec

Obchod uvádí lživou informaci o dodací lhůtě -skladem do 10 dnů. Objednávku jsem učinila po předešlém telef.ověření a ujištění ze strany prodávajícího, že zboží může být již příští týden na naší adrese. Objednala jsem 15.2.2017,zaplatila 16.2.2017. Telefonicky se dotázala znovu 23.2.2017,v jakém stavu je objednávka. Prodávající sdělil, že zboží odešle 10.3.2017! Tzn.dodací lhůta je téměř měsíc od objednání!

• Nesmyslné stránky, dělají si co chtějí. Napsal jsem že chci dopravu českou poštou a stejně si to pošlou jak chtějí oni.

Nedoporučuji, nedodrží, co si zákazník přeje!!!!!!!!!

• Nabízí zboží skladem, ale skladem zboží nemá.
    • Nulová komunikace ze strany obchodu.

Objednávku jsem několikrát upomínal, ale z obchodu se nikdo neozval. Nabízí zboží skladem, ale skladem ho nemá a navíc je dražší než jinde. Objednávala jsem hlavně z důvodu zboží skladem, ale to byla chyba a po ě týdnech jsem objednávku zrušil. Opět žádná reakce z obchodu.
    Nedoporučuji.

• zatím si názor vytvářím, zboží ještě nedorazilo

• Jakmile nastanou problémy, tak je nechtějí řešit

Nakoupil jsem poprvé a naposled

Reakce obchodu Vodateplo.cz

Vážení zákazníci, podvody s daňovými doklady NEDĚLÁME a dělat nebudeme.Problém je na straně zákazníka, že neví na koho chce zboží nakoupit.A až když si zpětně vzpomene, že si nějakým způsobem "upytlíkuje" DPH, tak požaduje změnu odběratele.To není přípustné!! Faktura je v daňové evidenci a rozhodně odmítáme jakékoliv dodatečné změny.Každý poctivý obchodník nátlak , dalo by se říci až vydírání a navádění k podvodu také odmítne.Takže ano, problém tohoto typu řešit NECHCEME.Mordaninec PEM trade s.r.o.

Nabídka v e-shopu nebyla aktuální