• Rychlost vyřízení. Komunikace.

• Rychle jednání, vše v pořádku.

• Nabízí zboží které nejsou schopni dodat

• Zboží uvedeno skladem, ale ve skutečnosti není k dostání. Obchodem navržena alternativa bez uvedení typu a technických specifikací, pouze s odkazem na stránky výrobce, kde je vseobecný katalog.

• Na první pohled dobré ceny, zboží skladem
    • Ale jak se říká, když ptáčka lapají, pěkně mu zpívají. Zboží které se ukazuje skladem samozřejmě skladem není ! A když se zeptáte proč se zobrazuje jako skladem, tak Vám majitel odepíše, že jejich systém neumí rozlišit nevyzvednuté rezervace a proto je zboží skladem. No každý můžeme věřit čemu chceme,že....
    • Myslím, že by tento e-shop vyhrál u České obchodní inspekce za tento přístup určitě nějakou cenu :-)
    • Požadavek na platbu předem je taky dle předchozích recenzí pořád stejný folklór...

Nezkusíš nevíš.
    Za mě již nikdy více.

Po objednání zboží jsem byl kontaktován pracovnicí obchodu, která mi sdělila, že objednané zboží nedrží skladem a bude je třeba objednat kusově přímo pro mě s nejistou dobou dodání cca 1 a více měsíců. Zároveň požadována záloha ve výši 50% ceny. Když jsem souhlasil, o tři dny později přišel mail, že na stránkách byla chybně uvedena cena a nově zdraženo zhruba o 3tis. Kč. Ke cti podniku slouží, že současně s tím byla nabídnuta možnost storna objednávky, čehož jsem využil. Ač chápu, že v dnešních dnech je to s dodavatelským řetězcem složité, přesto se v tomto případě seběhlo až příliš negativ na to, abych to akceptoval.

Rychlá a dobrá komunikace.

• To co slíbili, to dodrželi.

Mám výbornou zkušenost. Na dodávku zboží jsem spěchal, navazovala montáž. Dodávka proběhla v termínu, přes to, že zboží bylo z externího skladu. Prostě to co slíbili, to dodrželi. Vidíte něco takového v naší politice?

• V případě problému udělají maximum ku spokojenosti zákazníka.

• Snad jen cena, ale

Objednávka ohřívače TUV, který není skladem s dodáním a platbou při převzetí není problém.
    Protože termín dodání od výrobce je nejdříve za měsíc,což akceptuji je požadována platba předem s vysvětlením, že bude zboží objednáno přímo pro vás? Při nesouhlasu je možné přistoupit na 50% zálohu?
    Odpověď na konečnou cenu zboží při dodání byla také plná nejasností, proto jsem objednávku zrušil.

• Požadované zboží měli za dobrou cenu.
    • Ochotná komunikace při řešení otázky dodání objednaného zboží. Obratem mi ho zaslali ještě tentýž den, co ho obdrželi.
    • U vybraného zboží uváděli nesprávně, že ho mají skladem, ale sami ho museli objednávat a čekat, až jim ho doručí.

Jsem spokojen.

OK

cena na internetu nebyla skutečná.

• Dobře komunikuje

velmi dobrý sortiment
    výborné ceny
    rychlé zpracování objednávky

• rychlost vyřízení objednávky

Oceňuji velmi vstřícné jednání personálu, perfektní informovanost o stavu objednávky a v neposlední řadě důležité informace obchodu k převzetí objednaného zboži od dopravce. Maximální spokojenost.

Výborná komunikace a přes potíže způsobené všem válkou na Ukrajině, snaží se obchod o co nejlepší fungování a má dobrý přístup k zákazníkům. Zatím velmi dobrá zkušenost.

jediný obchod s požadovaným výrobkem

• Dobrá komunikace ,rychlé dodání