• Nabízí zboží které nejsou schopni dodat

• Zboží uvedeno skladem, ale ve skutečnosti není k dostání. Obchodem navržena alternativa bez uvedení typu a technických specifikací, pouze s odkazem na stránky výrobce, kde je vseobecný katalog.

Po objednání zboží jsem byl kontaktován pracovnicí obchodu, která mi sdělila, že objednané zboží nedrží skladem a bude je třeba objednat kusově přímo pro mě s nejistou dobou dodání cca 1 a více měsíců. Zároveň požadována záloha ve výši 50% ceny. Když jsem souhlasil, o tři dny později přišel mail, že na stránkách byla chybně uvedena cena a nově zdraženo zhruba o 3tis. Kč. Ke cti podniku slouží, že současně s tím byla nabídnuta možnost storna objednávky, čehož jsem využil. Ač chápu, že v dnešních dnech je to s dodavatelským řetězcem složité, přesto se v tomto případě seběhlo až příliš negativ na to, abych to akceptoval.

• Snad jen cena, ale

Objednávka ohřívače TUV, který není skladem s dodáním a platbou při převzetí není problém.
    Protože termín dodání od výrobce je nejdříve za měsíc,což akceptuji je požadována platba předem s vysvětlením, že bude zboží objednáno přímo pro vás? Při nesouhlasu je možné přistoupit na 50% zálohu?
    Odpověď na konečnou cenu zboží při dodání byla také plná nejasností, proto jsem objednávku zrušil.

cena na internetu nebyla skutečná.

• na web stránkách inzerovali, že je zboží skladem , ale skutečnost byla jiná. dosud jsem nic neobdržel.

• Nic dobrého
    • Nekomunikuje ani mailem ani telefonicky

Reakce obchodu Vodateplo.cz

Dobrý den, v případě , že má zákazník nastavenu velkou ochranu dat v e-mailu , tak mu bohužel všechna komunikace spadne do nevyžádané pošty. V tomto případě bych požádal pana Petra , aby si dříve než zboží bez udání důvodu vrátí (navíc poškozené) zkontroloval zda chyba není na jeho straně.
    Konkrétně k tomuto případu pro vysvětlenou. Zboží si objednal 16.11. , zálohovou fakturu uhradil 16.11. (zvláštní když tvrdí, že s ním nikdo nekomunikuje) , radiátor odešel 18.11. (17.11. byl svátek) a 19.11. převzal od řidiček bez závad. 25.11. přišel radiátor zpět s poškozenou mřížkou. Stačilo jenom říci , neuvědomil jsem si rozměr a vrátím. Stane se.
    Všem přeji hezké a hlavně klidné svátky. Petr Mordaninec

• po týdnu od objednávky uvedli, že místo uváděného termínu 1 týden bude reálný termín dodání minimálně 4 týdny ;(

• Dlouhá dodací lhůta

Dostupnost zboží byla do týdne a po objednání to už bylo 4-5 týdnu a platba předem.

• zboží co se tváří že je skladem, skladem není.

• Dobré ceny
    • Velký výběr
    • Přehledný e-shop
    • To, že je u něčeho napsáno, že je skladem, ještě nic neznamená

na webu měli označené zboží skladem, ale nakonec skladem nebylo

Zboží dosud nedodali a nekomunikují.

• Pokud bych na zboží nespěchala, byla by možná odpověď jiná. Jelikož na něj spěchám, vybrala jsem si obchod podle příslibu dodání do týdne. Následně jsem zjistila, že polovinu týdne potřebuje firma na vystavení faktury a až po jejím zaplacení začne běžet termín pro dodání, který ale mezitím prodloužili na 14 dní. Takže klamný příslib dodání je velké mínus. Objednávku jsem zrušila a nejspíš bych už příště nabízené lhůtě nevěřila a zboží už neobjednala. K ničemu dalšímu se nemohu vyjadřovat.

• Velmi spatna komunikace ze zakaznikem

• Zboží které bylo nabízeno skladem, tak dorazilo více jak za týden.

• Nenašel jsem
    • Arogantní jednání
    • porušují zákonná práva kupujiciho
    • Podvodné jednání pozor na peníze!

E-shop pod záminkou, že musí zboží objednat, protože ho nemá skladem, požaduje zaplacení 100 procent platby dopředu bez možnosti vracení peněz. Je to proti zákonné, protože se nejedna o zboží, které bych si nechal upravit na zakazku, ale pouze o produkt, který je běžný jen se musí nechat vyrobit a v takovém případě e-shop musí umožnit vracení do 14 dnů. Předal jsem na ČOI.

Pozor na tyto nekalé praktiky této firmy!

Úplně stejné zboží jsem objednal jinde a bez problému.

Reakce obchodu Vodateplo.cz

Dobrý den, na tento podpásový příspěvek , nepodepsaný !!! , musíme reagovat a plně se ohradit.
    Co je zde psáno je zavádějící a jednostranné.
    Na zakázkovou výrobu si opravdu bereme zálohu. Ne snad, že bychom to neuměli ufinancovat sami , ale z důvodu, že jde o výrobek neskladový i u výrobce a v případě odstoupení od smlouvy a vrácení , také neprodejný. Vrácení výrobku ne platby. Bohužel se rozmáhá nešvar v objednávání zakázkových položek a pak se nelíbí a vrátí. Zřejmě je i toto ten případ.Nejedná se žádnou nekalou praktiku. Asi bychom nebyli již dvanáct let na trhu :-).
    Přeji všem hezký den Mordaninec Petr - jednatel

• Pokavad na něco pospichate, taksi to rozhodně neobjednavejte zde

Část zboží jsem vrátil, neobdržel zatím peníze ani mě nikdo nekontaktoval.

• Nulová komunikace
    • Nepravdivé údaje o dostupnosti zboží

U mnou objednaného zboží byla dostupnost “Do týdne”, ovšem ani po deseti dnech od objednání jsem neobdržel jak zboží, tak ani potvrzeni objednávky.
    Na dotaz o naskladění zboží a moji žádost o zrušení ibjednávky jsem také odpověď nedostal.
    Silně nedoporučuji.