• Příliš velká doba dodání

Na stránkách je produkt ze je skladem potom jsem objednal a zaplatil a potom prisel email že produkt neni skladem a ze prijde za 25 dnů tak cekám.

• Nefunkční předražený přípravek

• Zboží mi přišlo poškozené-naraženy kanystr, nepřebrala jsem zboží a za dva mi přišlo zboží znovu. Čekala jsem že objednavka bude v poradku, bohuzel nebyla. Jen to dali do jiného balíku, ale v baliku bylo to poškozené Zboží co přišlo úplně poprvé. To je jednani obchodníka. Kdyby to bylo levné, tak nic neřeknu, ale už jsem si objednávala od nich několikrát a přípravky na auto jsou drahé, tak bych očekávala, že objednávka přijde v pořádku, že vymění naraženy kanystr, vykašlali se na to. Ja za dopravu nemohu.

Koupil sem pastu a hadříky + houbu na renovaci pro ruční renovaci laku, bohužel ani po 4 aplikacích a leštění přípravek nefunguje. Chtěl sem odstranit vlásečnicové škrábance a nic. Pouze dražší leštěnka řekl bych. I při dodržení postupu. Balení renovační pasty má dost nešťastné otevírání. Při každém otevření to všude vyprskne. Hadříky OK, ale pasta mě teda zklamala na to že 250ml stálo skoro 500,- tak výsledek nic moc.

• Kvalitní zboží

Zboží jsem si vyzvedl na prodejně ale bohužel jsem balik nepřekontroloval. Doma jsem zjistil, ze mi chybí 2 produkty za cca 1000 Kč. Hned jsem psal mail, ale ani po 3 dnech žádná odezva. Mrzí mě to ale za mě obchod nedoporučuji

• super Rady a Tipy
    • Komunikace při reklamaci
    • zaslali špatný produkt

Hned při první objednávce mi poslali špatný leštící kotouč. Vše jsem nafotil a odeslal k reklamaci. Je to více jak měsíc a stále bez odezvy. Jedná se o pár korun, ale dostal jsem něco co jsem nepotřeboval. Úplně by mi stačila omluva a třeba doprava zdarma na příští nákup, nebo tak něco. Prostě projevit trochu snahy. Ale na reklamaci raději ani neodpověděli.

• Nedá se jim dovolat
  • Po objednání mi bylo sděleno,že výrobek dodají za 20 dní

• My refund has not been processed and this is over a week since canceling

• Nespolehlivý

Nejprve jsem čekal týden, než se s objednávkou začne něco dít (všechny položky byly "Skladem"). Když jsem se nedočkal, po telefonu se ukázalo, že prý některá z položek "Skladem" skladem není. OK, stane se - nicméně proč obchod tuto situaci nekomunikoval?
    Pak jsem znovu čekal, že prý je zásilka na cestě. Když se téměř po týdnu opět nic nestalo, znovu jsem telefonicky ověřoval - tak prý se zásilka cestou poškodila, tak ji dopravce zaslal zpět. To samozřejmě obchod "nevěděl" a opět aktivně nekomunikoval. Pro zaslání nového balíku bych musel čekat, až naskladní prý poškozenou položku (která je aktuálně "Skladem" v počtu 20+ ks)... Takže shrnuto: auto už jsem měl mít připravené, což nemám, protože jsem zcela zbytečně čekal. Tady již znovu ne.

• Obaly s kosmetikou nemají české popisky
    • Chybí návod k použití
    • V balení je několik uterek a násobek, ale není poznat bez znalosti angličtiny co je k čemu určené
  • Objednavku vyrizujete promtne uz tyden a nic jsem neobdrzel. Takze se neda mluvit o duvere.

• Dlouhá doba dodani

• zcela arogantní jednání, nezvedají ani telefon

NEDOPORUČUJI, NAKUPUJTE JINDE, totálně arogantní jednání, absolutně se nelze dovolat na uvedený telefon, k učiněné objednávce mi poslali zpět mail, že jedna z 31 položek není skladem, objednávku neumějí rozdělit takže jedinná možnost bylo položku vypustit, na celou objednávku jsem uplaťnoval slevu 15% za předešlý odběr, takže u té vypuštěné položky jsem o slevu přišel, prostě to neumějí doposlat za slíbenou cenu a vrchol všeho bylo to, že po zdlouhavém dopisování si mailem, poslali objednávku poníženou o tu neskladovou věc a tentýž den tu samou položku dali na eshop jako skladovou položku. Doporučuji eshop v Berouně https://www.detailingshop.cz/

• Dobré produkty
    • Cena balíčků vs položek
    • Nedodané zboží

Nákup jsem provedl a objednávka za 3 dny dorazila... už při nákupu mi bylo divné, že cena produktů je dle obchodu před slevou 1064kč... když si dáte věci do košíku tak je to cca 990kč (balíček stál originálně 990kč). Čekal jsem, že bude balíček v nějakém dárkovém balení a bohužel... Po kontrole jsem zjístil, že v balíčku není originální vůně tudíž -90kč (takže celkově 900kč balíček, který měl stát dle prodejce 1064 originálně/po slevě 990kč). Po konfrontaci na facebooku bez reakce.

Vše co jsem objednal bylo na skladě, týden od objednávky a ještě nemám žádné zboží.

• čekám na dodání už týden

Zatím týden čekám, měl to být dárek, takže PĚKNĚ DĚKUJU !
    Dotazník spokojenosti je pro mne dotazníkem NESPOKOJENOSTI...

Vylite v krabici, no prostě paráda.