• rychlost,nejlepsi ceny

doporucuji

Vše je ok!!!

• Kvalitní značkové výrobky za nízké ceny.
    • Nenapadá mě nic závažného.Jedině rozšíření pracovní doby (při osobním vyzvednutí zboží na prodejně v Praze) a to každý pátek.

S produkty, komunikací a doručením jsem maximálně spokojená, takže jedině doporučuji!

• Kvalita za dostupnou cenu

• ryhlé dodání
    • informace o objednávce - aktualizace
    • -

rychlé jednání, určitě doporučuji

• Skvělé zboží za super ceny.

V obchodě nakupuji pravidelně a jsem maximálně spokojena. Obchod doporučují i svým známým.

• Nízká cena výrobků, možnost osobního odběru.
    • Žádné.

• Kvalitu za dostupnou cenu

Mužů jen doporučit

• Přehledné stránky
    • Neskutečně dlouhá doba dodání
    • Neví, co vůbec mají a nemají
    • Přístup s naprostým nezájmem

Byla jsem vcelku nespokojená. Trvalo to deset dní, nakonec mi bylo řečeno, že to, co jsem chtěla nemají, ani mít nebudou, ať si vyberu něco podobného a to také neměli. Víckrát ne. Hlavně, že si do každého emailu paní píše, že je Bc. Objednala jsem si to z hairstore, super přístup, objednávka v pondělí odpoledne, kurýr tu byl v úterý v devět ráno.

• nízké ceny za velmi kvalitní zboží

dobrá cena,kvalitní přípravky a moc se mi líbí že občas přihodíte nákou pozornost na víc :-)

• kvalita výrobků, dobrá cena, pohodlný nákup
    • podle mě nemá slabiny žádné

velmi dobré služby
    zboží, které není nikde jinde
    dobré ceny
    rychlost dodání

• -co si objednáte, nedostatnete i po utvrzení prodejcem, že zboží dle objednávjky je připraveno
    • -nespolehlivost
    • -neserioznost

-sice si zboží lze objednat přes internet a pak po upozornění, že máte vše připraveno přijít, jenomže prodejce když přijdete vám klidně oznámí, že část vašeho zboží prodal a není pravda, že skutečně máte tedy připraveno co jste objednali a dostali od obchodu potvrzeno. To pokládám za velmi neseriozní,nespolehlivost.
    Nedoporučuji, pakliže se nemůžete spolehnout na jejich tvrzení ohledně připraveného zboží.

Reakce obchodu Loreal

paní objednala barvy INOA, které byly ve výprodeji. Objednala velký počet kusů, které jsme díky výprodeji již neměli - a jednoduše tyto barvy se již nevyrábí, proto jsme je nemohli dodat. Loreal změnit barvy INOA za INOA 2, které mají jiné složení - proto také INOA 1 vyprodáváme a i u objednávky je uvedeno, že jsou dostupné do vyprodání zásob. Měli jsme skladem tedy posledních 5 ks barvy a těchto 5 ks bylo nabídnuto paní. Ostatní výrobky, které paní objednala, byly skladem a připraveny k převzetí.
    Zboží pro osobní převzetí je vždy připraveno, toto byla specifická situace ohledně výprodeje a omezeného počtu kusů.

• Velký výběr, přijatelné poštovné (vzhledem k drobnému zboží). Větší důvěryhodnost - díky kvalitním nálepkám popisu produktu na výrobku v češtině. (z jiných obchodů jsou nálepky pouze vytištěné z PC, rozmočí se a mám tak pochyby o původu produktu, zda patří pro ČR, není dovezeno z Polska apod.)

V obchodě jsem nakoupila, protože zboží, co jsem sháněla měli nejlevnější a potěšilo mě i přijatelné poštovné (když už nemohu využít osobní odběr z důvodu jiného bydliště). Určitě se do obchodu vrátím.

• rychlá dostupnost zboží

• zboží, které jsem chtěla

• Zadne

Doporucuji

• rychlost doručení
    • přijatelná cena zboží i dopravy

• přehlednost, rychlost, komunikativnost
    • nemá

jednoznačně doporučuji

• Rychlost, spolehlivost, nízké ceny.

Velmi mě překvapila rychlost dodání, ceny jsou nejnižší, co jsem na internetu našla a výrobky jsou v perfektním stavu.

• Příznivé ceny, velký výběr, zboží opravdu original, kvalita super...

Zatím jsem neměla žádný problém. Obchod je solidní. Když nebylo zboží na skladě ihned mě kontaktovali, zboží i tak dorazilo s předstihem. Děkuji