Objednáno před týdnem (zboží bylo skladem) a zatím ani nepredali dopravci.

Reakce obchodu V+J OBUV

objednáno bylo 13.11. a 16.11. jsme zásilku předali přepravci.
    Snažíme se odesílat co nejrychleji.

• Mám již výbornou letitou zkušenost,děkuji

Děkujeme

tuto zkušenot objednat si obuv přes internet jsem využila poprvé,před měsícem jsem v odchodě sháněla koženou kotníkovou obuv, bylo mi navrženo ať zkusím obuv přes internet www. VJOBUV . cz, byla jsem překvapena jak širokou nabídku má a ještě si jej zdarma mohu poslat na obchod zámecké náměstí 4 Krnov , jsem s obuví velmi spokojena,
    objednala asi 12.11.2023

děkujeme

Za mně velké zklamání s tímto e-shopem. V krátké době mi již podruhé zrušili objednávku, protože boty (byť je na e-shopu nabízejí) tak v reálu je nemají. Pokaždé se jednalo o boty v akci, Superfity za velmi zajímavou částku a zpětně to beru jako nalákání si u nich pak vybrat z jiných dražších bot. Když k tomu došlo poprvé ještě jsem to vzala, ale podruhé úplně stejná situace moc jako náhoda nevypadá. Že došlo k prodeji bot v mezičase neberu, jiné eshopy jsou schopny si aktuální skladové zásoby hlídat i když mají kamené prodejny. Tedy za mně už nikdy více.

Reakce obchodu V+J OBUV

nabízenou obuv prodáváme souběžně s 20ti kamennými prodejnami. Náš systém bohužel zatím zboží odepsat neumí a stává se, že některé zboží se vyprodá buď na prodejně nebo na eshopu.
    Vždy se ale snažíme zákazníkovi nabídnout možnost alternativy s nabídkou ještě zajímavější slevy jako kompenzaci za nastalou situaci.
    Naše IT oddělení v současné době pracuje na vylepšení stávajícího stavu, tak aby k těmto situacím nedocházelo.

Rychlé vyřízení

děkujeme

• V celku přehledné webové stránky
    • Velmi milá obsluha na prodejně, kde jsem obuv vyzvedávala
    • Obuv doručena do 3 dnů od objednávky
    • Zboží bylo psáno skladem, ale ukázalo se, že je vyprodáno. Ale zas na druhou stranu mi bylo obratem na mou žádost zasláno stejné zboží, jiné barvy.

Přehledný webový i velmi pěkný kamenný obchod. Milá obsluha webu i prodejny. Kvalitní obuv za dobré ceny. Co nemají na prodejně lze objednat na webu.

děkujeme

Velmi ochotná a příjemná prodávající. Moc doporučuji!

děkujeme

• Neseriózní jednání: nechali mne objednat zboží, které bylo označeno jako “na skladě”, nechali mne na něj čekat ( a zmeškat tak možnost sehnat si zboží jinde, kde ho mezitím vyprodali) a pak mi jednoduše oznámili, ze zboží nemají!

Reakce obchodu V+J OBUV

zboží jste si objednala 18.10. a 19.10. jsme Vám zaslali informaci o nedostupnosti s nabídkou náhradní varianty.

• Zboží ještě nedorazilo a není možné se dovolat

Reakce obchodu V+J OBUV

zboží jste si nechala přeposlat na prodejnu do Sedlčan. Dle informace z prodejny Vám zboží v pořádku dorazilo a zboží jste si vyzvedla a zakoupila.
    Pokud jste kontaktovala zákaznickou linku, máme uvedená dvě telefonní čísla a nedovolala se, je možnost také napsat email či psát přes online chat.
    Kontakty na jednotlivé pobočky jsou uvedené na našich stránkách také.

• Velice široký a pěkný sortiment zboží.

Dvakrát jsem dělala objednávku zboží přes internet a po každé byla následující den stornována má objednávka z důvodu vyprodaného zboží.

Reakce obchodu V+J OBUV

tato situace nás velice mrzí. O zboží ve slevách je velký zájem, je tedy možné, že bylo prodáno před Vámi.
    Náš systém bohužel v současné době zboží odepsat neumí. Nyní pracujeme na nové verzi, která tento problém, již vyřeší.

Pokud ale taková situace nastane, vždy se snažíme nabídnout adekvátní alternativu, s možností slevy.

• Velký výběr
    • Příznivé ceny
    • Straší kolekce značkových bot za výbornou cenu

děkujeme

• Obchod nemá propojený systém eshopu a kamenných obchodů. Objednala jsem boty, které byly skladem, provedla rovnou platbu, načež mi z obchodu napsali, že je již nemají. Vybrala jsem tedy jiné boty, také skladem a opět mi odpověděli, že nejsou. Dál už jsem to nezkoušela. Peníze mi vrátili, ale času jsem díky nim ztratila dost. Nikdy více.

Reakce obchodu V+J OBUV

tato situace nás velice mrzí. Ano je to tak, nemáme zatím systém propojený.
    Nyní pracujeme na nové verzi, která tento problém, již vyřeší ke spokojenosti zákazníků. protože to je naší prioritou.

Pokud ale taková situace nastane, vždy se snažíme nabídnout adekvátní alternativu, i s možností slevy.

• Rychle odeslání zásilky, kvalitní produkty

děkujeme

• Široký výběr zboží. Skvělé ceny.

Vše v naprostém pořádku

děkujeme

Toto zoufalstvi internetoveho obchodu nedoporucuji Jestli-že ste si neco obednali musite si počkat dlouhou dobu v čekarne

Reakce obchodu V+J OBUV

omlouváme se, pokud jste dlouho čekal.
    Objednávky se snažíme vyřizovat co nejrychleji.

Spokojenost, nakupovala jsem už po několikáté

děkujeme

• Super rychle dodani a skvela obsluha

• NEODPOVÍDAJÍCÍ VELIKOST PODLE TABULKY

Reakce obchodu V+J OBUV

bohužel jsem od Vás tuto informaci neobdrželi. Mohla jste nás kontaktovat a zboží bychom bezplatně vyměnili, pokud by tato situace nastala.
    Velikostní tabulky jsou k dispozici od každého výrobce a značky jiné.

• Zasilka dorazila velmi rychle. S botami jsem spokojena.
    • Doprava zdarma