• Vraceni i vymena na sve naklady

• Spolehlivost
    • Doprava zdarma
    • Platba dobírkou zdarma
    • Trochu vyšší cena, než v jiném e-shopu za konkrétní zboží

Dobrý obchod, kde bych bez obav znovu nakoupila.

rychlý spolehlivý

• Komunikace - mají uvedeno na stránkách, že pomohou s výběrem a opravdu je tomu tak, na požádání mi přeměřili stélku u bot
    • Ceny a slevové akce
    • Doba dodání - v tomto bohužel přišlo zklamání, jelikož přišel email, že si zboží převzal dopravce, ale tomu tak nebylo podle sledovacího čísla, druhý den mailem potvrzeno, že následující den zboží přijde, i když paní musela vědět, že to tak nebude

Obchodu dám urcite rada jeste druhou sanci, protoze zbozi je super, ale uz se pripravim na to, ze budu čekat týden nez dorazi.

• S obchodem jsem spokojená
    • Žádná

Byla jsem spokojená s prodejem obuví

vše skvělé

Naprostá spokojenost. Zboží předčilo mé očekávání!

Spolehlivý

• dlouhá doba dodání u položky skladem
    • dlouhá doba čekání odpovědi na email

• Rychlost! Spolehlivost!

Velmi rychlé dodání. Doporučuji.

• Rychlé doručení, doprava zdarma, boty ve vsech velikostech dostupne, nikde jinde je neslo sehnat

• rychlé zaslání zboží

• V tomto e-shopu jsem se pokusila nakoupit 2x, bohužel pokaždé neúspěšně. V obou případech mi byla objednávka zrušena že strany e-shopu s tím, že požadované zboží již nemají, přestože bylo uvedeno, že je skladem. Zajímavé je, že týden po zrušení objednávky se na stránkách stále objevuje , že požadované zboží je skladem. 2x jsem to zkusila, potřetí již zkoušet nebudu. Za mě zatím nejhorší e-shop, ve kterém jsem kdy nakupovala.

• ochota,vstřícnost

• Rychlé odeslaní

Díky některým negativní recenzním jsem mela lehce obavy, zda zboží bude skladem a bude doručeno, ovšem moje objednávka probehla naprosto bez problemu a byla rychle doručena, takže za mě doporučuji.

• Velký výběr
    • Dobré ceny
    • Nespolupracuje eshop a kamenné prodejny, zboží označené na eshopu skladem je často již dávno vyprodáno

Koupila jsem na eshopu boty pro dceru, platba kartou. Druhý den mi přišel email o zrušení objednávky, že boty již nejsou skladem a asi se vyorodaly na prodejně dřív než jsem je koupila. Nicméně mnou požadované boty stále byly na eshopu označené skladem a volné ke koupi.
    Peníze za zkušenou objednávku eshop během pár dní zaslal zpět.

Děkujeme

Eshop s kamennou prodejnou vypadá jako výhoda - u zboží skladem se dá předpokládat, že je opravdu skladem. Nemusí být - ale i to se stane. A tak po šesti dnech, kdy jsem už očekával zásilku, přišel e-mail o zrušení objednávky.

Děkujeme

Možnost objednat více bot na prodejnu a vybrat si po vyzkoušení je příjemná.

• Nezvedaji telefony, které jsou uvedeny jako kontaktní