Aqualibrium skvělý pomocník k detoxikaci. Tohle je teprve ta správná směs s obsahem Lapisu Lazuli pro mě, krásně se doplňuje s Diamantem. Ajurvédu vnímám spíše jako vitalizující než detoxikační směs.

Lahve VIA jsou perfektním produktem. Po naplnění vodou se do hodiny, někdy dříve pokryje vnitřní povrch lahve bublinkami. Zvýší se obsah kyslíku v upravené vodě. Směs Ajurvéda je zase trochu chuťově jiná a bronzová víčka k této směsi perfektně ladí.

• Zboží je doručeno přesně dle domluvy.

• Krásný sortiment
    • Super popisy produktů
    • Snadný výběr

Nakupovala jsem nyní podruhé. Zase se vrátím.

Sklo VIA láhve je do hodiny samá bublina. Diamantová voda je prvotřídní záležitost. Chuťově je nejvýraznější ze směsí, které jsem dosud vyzkoušela.
    Řezané růže zalévané touto vodou vydrží dvojnásobně déle.
    Voda navozuje do pár dnů detoxikační proces.
    Nádoby Vitajuwel naplněné vodou v prostoru fungují jako zářiče.

vše v pořádku, doporučuji.

Kvalitní produkty a profesionální přístup.

Mám zkušenost s láhvemi VIA, mám zkušenost s FIOLINEM (perfektní maličké a praktické). FIOLINO je pro mě asi nejoblíbenější produkt. O koupi FIOLY jsem dlouho přemýšlela. Jak se objevila drahokamová směs s Malachitem (jediná možnost jak bezpečně používat Malachit vnitřně), nebylo co řešit a pořídila jsem si Fiolu s karafou ERA. Každá drahokamová směs generuje chuťově odlišnou vodu.

Mohu jen doporučit, protože je výborná spolupráce ve všech směrech.
    Děkuji.

Mohu jen a jen konstatovat, že je super.....

• Přátelský a profesionální přístup

Výrobky jsou kvalitní. Mají pozitivní účinky na zdraví. Ošetřená voda je lépe stravitelná.
    Dodání rychlé.

• vše perfektně vyřízeno

Veškerá komunikace je rychlá , perfektní a na 100 % fungující. Děkuji.

• srozumitelnost

Zboží doručeno rychlostí blesku. Diamantová vodička úžasná mňamka.

Reakce obchodu VitaJuwel CZ

Ivo, děkujeme za zpětnou vazbu!

Vždy se snažíme, abychom objednávky expedovali co možná nejrychleji. Moc nás těší, že se to v kombinaci s rychlostí dopravce podařilo i ve vašem případě.

Chuť drahokamové vody je sama o sobě lahodná, diamantová voda je ještě o level výše. Potvrzují to lidé na veletrzích a kontaktních akcích a jsme nesmírně rádi, že máme takovou zpětnou vazbu i od vás!

Přejeme, ať vám produkty VitaJuwel dělají jen radost!

Karel, VitaJuwel CZ&SK.

• Široký výběr a super kvalita.

Každý výrobek je jedinečný.

Reakce obchodu VitaJuwel CZ

Mileno, moc děkujeme za vyplnění dotazníku a sdělení vaší pozitivní recenze!

Jsme velmi rádi, že jste s kvalitou našich produktů spokojena. To nás nesmírně těší! Pokud budete mít v budoucnu jakékoliv otázky, neváhejte se na nás kdykoliv obrátit. Jsme pro vás k dispozici a rádi poradíme.

Jan, VitaJuwel CZ&SK.

• Rychlé , spolehlivé .

Reakce obchodu VitaJuwel CZ

Mockrát děkujeme za zpětnou vazbu, Libuše!

Jsme rádi, že vše proběhlo hladce a v pořádku. Vaše spokojenost je naším cílem!

Pokud budete mít nějaké otázky, neváhejte se na nás kdykoliv obrátit. Jsme pro vás k dispozici a rádi poradíme.

Karel, VitaJuwel CZ & SK.

• Ochota, Rychlost, Skvělá komunikace, Nádherné zboží

Reakce obchodu VitaJuwel CZ

Děkujeme za pozitivní recenzi, Pavlíno! Moc nás těší vaše spokojenost s kvalitou našeho zboží. Vaše recenze a zpětná vazba jsou pro nás nesmírně důležité a dělá nám radost, že splňujeme očekávání našich zákazníků.

Pokud byste potřebovala v budoucnu s čímkoliv poradit ohledně produktů VitaJuwel, neváhejte se na nás kdykoliv obrátit. Jsme tu pro vás!

Jan, VitaJuwel CZ & SK.

• Doručeno druhý den od objednání, vše naprosto v pořádku. Je hodně skvělých obchodů, ale tenhle je naprosto nejlepší a úžasný.
    • Absolutně nic

Reakce obchodu VitaJuwel CZ

Mnohokrát děkujeme za vaše krásné hodnocení! :-)

Jsme moc rádi, že jste s naším obchodem i produkty VitaJuwel spokojena. Ještě jednou děkujeme za vaši důvěru!

Karel, VitaJuwel CZ & SK.