• Krásný sortiment
    • Super popisy produktů
    • Snadný výběr

Nakupovala jsem nyní podruhé. Zase se vrátím.

• Rychlé , spolehlivé .

Reakce obchodu VitaJuwel CZ

Mockrát děkujeme za zpětnou vazbu, Libuše!

Jsme rádi, že vše proběhlo hladce a v pořádku. Vaše spokojenost je naším cílem!

Pokud budete mít nějaké otázky, neváhejte se na nás kdykoliv obrátit. Jsme pro vás k dispozici a rádi poradíme.

Karel, VitaJuwel CZ & SK.

• Rychlé a příjemné jednání a domluva.

Reakce obchodu VitaJuwel CZ

Moc děkujeme za Vaše pozitivní hodnocení, Libuše! :-)

Na rychlosti komunikace i odbavení objednávek si zakládáme. Nesmírně nás těší, že jste spokojena s naším obchodem.

Pokud budete mít v budoucnu jakékoliv otázky ohledně produktů VitaJuwel, neváhejte se na nás obrátit. Jsme tu pro vás!

Jan, VitaJuwel CZ & SK.

• Milé jednání
    • Bezproblémová komunikace
    • Přehledné stránky

S nákupem jsem velmi spokojena

Reakce obchodu VitaJuwel CZ

Moc děkujeme, že jste věnovala váš čas vyplnění dotazníku a napsání recenze! :) Vždy se snažíme, aby byl interval mezi odesláním balíčku a jeho doručení k zákazníkovi vždy co nejkratší. Jsme rádi, že se nám to podařilo i ve vašem případě!

Děkujeme i za zpětnou vazbu ohledně našich nových webových stránek. Vývoji e-shopu jsme věnovali podstatnou část roku 2023, takže náš moc těší, že se na nich zákazníci dobře orientují.

Pokud budete mít v budoucnu jakékoliv otázky, neváhejte se na nás kdykoliv obrátit. Jsme pro vás k dispozici a rádi poradíme.

Jan, VitaJuwel CZ&SK.

• Rychlé dodání, již jsem v tomto obchodě nakupovala vícekrát, vše OK.

Doporučuji.