• Vše super

Reakce obchodu www.virena.cz

velice děkujeme za Vaši recenzi a jsme rádi, že jste byl spokojen. Budeme se těšit na další případný nákup.

• dobré ceny
    • doprava zdarma
    • zálohovka přišla až po dotazu, jinak nic

OK

Dobrý den pane Georges,

Přejeme hezký den.

Jsem spokojena s celkovým průběhem mé objednávky.

Reakce obchodu www.virena.cz

velice děkujeme za Vaši recenzi a jsme rádi, že jste byla spokojena. Budeme se těšit na další případný nákup.
    Přejeme hezký den.

• Obchod navýšil cenu v PRUBEHU objednavky...

Reakce obchodu www.virena.cz

je nám líto, že jste nebyl spokojen, ale volali jsme Vám při vytvoření objednávky, že zboží momentálně není skladem a čekáme na informaci od dodavatele, kdy bude opět dostupné. Poté jsme Vás informovali, že zboží bude dostupné cca během týdne, ale bohužel s vyšší cenou, jelikož nám dodavatel nadražil a Vy jste tedy objednávku zrušil s tím, že zkusíte sehnat jinde a případně se ozvete zpět. Bohužel ceny zboží se v průběhu dle trhu mění.
    I tak doufáme, že na nás nezanevřete.

Děkujeme i tak za recenzi a přejeme hezký den.

Bez jediného kontaktu, jestli byl stroj připraven k dodání, dodán nebo na jaké pobočce je třeba si jej vyzvednout, nebyla jsem vůbec nikým kontaktována.

Reakce obchodu www.virena.cz

šicí stroje Janome máme na objednávku, což máme avizováno i na našem webu, jelikož se jedná o zboží z výprodejových zásob, ne vždy je u dodavatele skladem. Bohužel model, který jste si vybrala, je momentálně stále vyprodaný a o tomto jsem Vás informovala telefonicky na mobilním čísle, které jste uvedla v objednávce. Samozřejmě je nám líto, že jsme Vaši objednávku nemohli vyřídit, avšak Vaše recenze nás trochu zamrzela. I tak Vám přejeme hodně zdraví a příjemný den. Tým Virena.cz

• nebývalá ochota ze strany obchodu

Vstřícnost a ochota

Přejeme hezký den.

• Výborná komunikace, rychlé dodání, zboží v pořádku, dopravce slušný a ochotný

• Dobrá cena
    • Dobrá telefonická domluva
    • Špatná domluva ohledně dopravy
    • Dlouhá dodací doba

Zboží bylo objednáno i s výnosem do patra. Toto bylo nejprve telefonicky domluveno, následně pro jistotu napsáno do objednávky. Řidič dorazil o hodinu dříve než bylo domluveno a nebyl informován, že má zboží vynést do patra. Nakonec jsem za cenu 500 za vynesení nesl lednici s řidičem...

• Perfektni komunikace, zbozi bylo doruceno hned na druhy den, vse super!!! Mohu jen a jen doporucit

Přejeme hezký den.

• Vše rychle a bezproblémově vyřízeno, mají vlastní dopravu se super řidičem.

• Ok

Přejeme hezký den.

velmi dobry přistup k zakázníkovi

• Dobrá cena, slušné jednání

• zbozi ktere jsem zaplatil nedorucili ani po 11 dnech , objednavku jsem zrusil

Opakovane urgence ,kazdy den sliby ze dalsi den doruci, ale zbozi nikde, ruzne vymluvy na dopravce, avsak zadne upozorneni od dopravce ze neco dorucuji mi nedorazilo, zadne cislo pro moznost sledovani zasilky...po 3 terminech doruceni ktere nebyli dodrzeny jsem musel obejdnavku zrusit....nespolehlivy , neseriozni obchod....pani vam bude lhat do telefonu bez zavahani.

byla jsem velmi spokojena.

Přejeme hezký den.

Výborná komunikace, rychlé dodání.

• Zákaznický servis
    • Profesionalita

Přejeme hezký den.

Vše proběhlo rychle a hladce. Děkuji.

Spokojen