• Ochota

Jsem velmi spokojen s nákupem v tomto obchodě, vstřícnost, rychlost. Sice neměli produkt co jsem chtěl, ale nabídli jiný a lepší. Budu -li v budoucnu něco zase potřebovat, obrátím se s důvěrou opět na ně.

• Ochota komunikovat při problému

Přejeme hezký den.

• chyběl návod k použití v češtině, ale po zaurgování ihned zaslán

Reakce obchodu www.virena.cz

za chybějící návody se omlouváme, bohužel se stane, že v balení někdy není, ale vždy doposíláme:-) A velice děkujeme za Vaši recenzi a jsme rádi, že jste byl spokojen. Budeme se těšit na další případný nákup.
    Přejeme hezký den.

• výborná komunikace ohledně dotazů na spotřebič
    • výborná komunikace ohledně dodání spotřebiče
    • dodání včetně instalace spotřebiče v pořádku

Velice profesionální a ochotná komunikace jak ohledně dotazů na specifikace a funkce spotřebiče, tak také ohledně dodání spotřebiče. Osobní komunikace telefonem ihned při jakékoliv změně nebo i pouze při upřesnění termínu dodání. Dodání přesně v domluveném termínu. Dodání včetně instalace v naprostém pořádku: odborná, kvalitní, ochotná, rychlá.

• Komunikace přes telefon

Skvělá domluva. Rychlé doručení

Přejeme hezký den.

Vše v pořádku,prstýnek je krásný

Reakce obchodu www.virena.cz

velice děkujeme za Vaši recenzi a jsme rádi, že jste byla spokojena. Budeme se těšit na další případný nákup.

• Doprava v cene
    • Vyborna komunikace
    • Ochota

Jsem velice spokojena s timto obchodem, od objednani az po doruceni. Komunikace vyborna a vstricna. Moc doporucuji.

Přejeme hezký den.

Příjemný a ochotný personál, snadná, rychlá a bezproblémová domluva, doručení včas, celková spokojenost s tímto obchodem :-) rádi využijeme znovu

• Vlastní rozvoz (v ceně zboží), výborná komunikace

• Rychlé jednání
    • Rychlé doručení

Určitě doporučuji, veliká spokojenost.

• nízká cena
    • komunikace obchodu

zboží jsem zatím neodzkoušel, čekám na rekonstrukci kuchyně

• rychlá komunikace
    • žádná

Byla jsem velmi spokojena s komunikací s paní operátorkou, která byla vždy příjemná a ochotná.
    Objednala jsem si lednici GORENJE NRM8181UX, kde jinde nebyla a už jsem ani nedoufala, že ji neseženu.
    Lednice byla doručena ve velmi krátké době, a mohla jsem si určit i hodinu dodání.
    Ještě jednou dík. VIRENU - doporučuji. Ilona , Olomouc

Přejeme hezký den.

“Vynikající obchod,perfektní přístup,kdyby to takto bylo všude....vřele doporučuji tento obchod Urlichová”

Dobrý den paní Ulrichová,

mockrát děkujeme za recenzi a doufáme, že pedál bude fungovat dobře a dlouho:-) Přejeme krásný den.

• Uvádějí, že produkt mají skladem a není to pravda
    • Operátorka slíbí, že prověří dostupnost, zda skutečně mají skladem a mohou expedovat
    • Neozve se 3 hodiny a když zavolám znovu, tak mi suše oznámí, že produkt již nemají a že na stránkách již opravili

• Komunikaci hodnotím velmi dobře, zavolají a odepisi
    • Kotel přivezl pouze řidič, sám ho neslozi, musela sem sehnat další 4 chlapy.
    • Poradi s prodejem, ale technika k zapojení nemají.

Kotel Prosat 20kw si sami nezprovoznite, je potřeba najít technika který vám kotel zprovozni a nastaví. Dle návodu to NENÍ reálné. Musí se nastavit podavač uhlí, pauza,větrák...je toho více. Určitě to nespustejte sami. Kotel máme zprovozněn 6dni, vyhreje celý barák 12 radiátorů. Je na černé uhlí, ale dá se topit i hnedym.

Dobrý den paní Z.,

děkujeme za Vaši recenzi a je nám líto, že jste nebyla spokojena s dopravou, ale na potřebnou pomoc při skládání jsme Vás upozornili při zavolání termínu doručení. Bohužel náš řidič není superman, tak je tedy vždy u skládání kotlů nějaká další pomoc. I tak doufáme, že jste s námi byla celkově spokojena a budeme se těšit na další případný nákup:-)
    Přejeme hezký den.

• rychlé a slušné jednání a rychlé dodání
    • měl být přiložený návod v českém jazyce a je v polštině

Reakce obchodu www.virena.cz

velice děkujeme za Vaši recenzi a jsme rádi, že jste byl spokojen. Budeme se těšit na další případný nákup. České návody máme vždy na našich stránkách a taktéž jsme Vám jej zaslali poté do mailu:-)

• již jsem uvedl 21. 7. 2020
    • již jsem uvedl 21. 7. 2020

Škoda, že nelze jednoduše napsat reakci na reakci. Možná bychom se dozvěděli, že ne všechny medové odpovědi obchodu jsou pravdivé. Tak jako u odpovědi na mou recenzi z 21. 7. 2020. Proto ještě reaguji touto cestou.

Jak se dá z 30 stránkového obecného návodu vyčíst "to své", když originální návod ke konkrétnímu stroji má 78 stran? Obecný návod obsahoval pouze návod na mechanické ovládání a ani to se neshodovalo s prodaným modelem. Nastavení funkcí na displeji neobsahoval vůbec! Jiný (skutečně autorizovaný) prodejce prodávající stroj o 2.000,- dráž návod v češtině samozřejmě dodává.
    Že přijmu nabídku neautorizovaného překladu 78 stránkového návodu (na kterém by se podílel i grafik?) paní jistě nevěřila.
    Stroj jsem samozřejmě vrátil v zákonné 14 denní lhůtě (jednoduše doložitelné podacím lístkem, škoda že se nedá přiložit obrazová příloha). 10. 6. 2020 jsem stroj obdržel, 16. 6. 2020 jsem mailem odstoupil od smlouvy a ten samý den jsem stroj s kopií odstoupení od smlouvy zaslal Českou poštou zpět. A těch 6 dní mi to trvalo proto, že se paní snažila šachovat s návodem, jinak by stroj šel zpátky druhý den. Při prvních urgencích paní opravdu psala, že stroj převzala 26.6.2020 (10 dní po mém odeslání, 16. den po zakoupení). To je ale její problém. Vrácení se nepočítá dnem převzetí, ale dnem odeslání (samozřejmě!).
    Vše co paní píše v reakci na recenzi mi nějak zapomněla říci při mých 6 urgencích, kdy jsem slyšel pouze, že účtárna, pak pan Vrána, pak pan Vrána, až se vrátí z dovolené atd., že mi vrátí peníze co nejdříve (žádné, "vrátil jste zboží pozdě, tak musíte čekat"). Opravdu pomohla až zmíňka o předžalobní výzvě při rozhovoru s majitelem, panem Vránou 34. den po vrácení zboží (důvod vrácení peněz 34 dní po vrácení zboží mimochodem paní v odpovědi nějak nesedí ani matematicky). Druhý den byly peníze na účtě, přestože byl pan Vrána uprostřed dovolené.

A také přeji všem hezký den.

Zbozi, ktere bylo skladem, mi bylo oznameno, ze uz neni, nabidka jine varianty vyrobku nebyla vyhodna.

• V dopravě není zahrnuta služba vynesení do patra, odvoz starého spotřebiče jako je to větších obchodů

Reakce obchodu www.virena.cz

děkujeme za Vaši recenzi a jsme rádi, že jste byla spokojena. Odvoz starého spotřebiče jste měla samozřejmě v ceně, navíc se platí řidiči pouze výnos a snos, o čemž jsme Vás samozřejmě informovali po telefonu. Toto vždy platíte řidiči za jeho snahu pomoci, jsou to peníze pro něj, myslíme, že za tyto služby si zaslouží řidič vždy nějaké peníze na kafe:-)
    I tak doufáme, že jste byla s námi celkově spokojena a budeme se těšit případně na další nákup:-)
    Přejeme hezký den.

• Dobrá cena zboží - vestavná lednice, výborná komunikace, vstřícnost vůči mému požadavku - pomoc při změně otevírání dveří a usazení lednice do vestavné skříně - za dohodnutý příplatek, odvoz staré lednice. Vše do 4 dnů od prvého kontaktu se společností.

Žádná.