• Spolehlivost

Reakce obchodu www.virena.cz

velice děkujeme za Vaši recenzi a jsme rádi, že jste byla spokojena. Budeme se těšit na další případný nákup.
    Přejeme hezký den.

• Výborná komunikace i rychlost dodani

• výborná komunikace
    • výhoda vlastní dopravy
    • zkušenost v oboru
    • rychlá dostupnost
    • profesionální přístup

• nakoupil v obchodě www.virena.cz před 2 týdny

Myčku jsem objednal před 11dny a myčka nikde. Zřejmě mám prostě smůlu. Pokud je zboží skladem, tak nechápu, kde je problém?! Paní už mi 3x volala a vymlouvat se na to, že řidič zapomněl na skladě a podobné nesmysly, je nedůstojné. Příště už nikdy malý eshop!!!

Reakce obchodu www.virena.cz

velice nás mrzí, že se ve Vašem případě sběhlo několik nepříjemných situací a proto jsme Vám myčku doručili až 11.den. Jsme jen lidé a také někdy chybujeme, za což se ještě jednou upřímně omlouváme a přejeme Vám, ať myčka dobře slouží.

S přáním hezkého dne tým virena.cz.

• nakoupil v obchodě www.virena.cz před 4 týdny

• asi nejlepší cena vybraného

• nakoupil v obchodě www.virena.cz před 1 měsícem

• Zboží které nikdo neměl, měli skladem a za lepší cenu

Reakce obchodu www.virena.cz

velice děkujeme za Vaši recenzi a jsme rádi, že jste byl spokojen. Budeme se těšit na další případný nákup.
    Přejeme hezký den.

Velice kvalitní komunikace s obchodem:)Objednal jsem si zboží v neděli a hned v úterý mi volali,že se bohužel změnila cena a nabídli mi storno objednávky s tím,že kdybych nenašel obchod s nižší cenou,mohu ihned znovu objednat u nich.Příjemné a vstřícné jednání...v dnešní době už skoro vzácné:)Obchod doporučuji už jenom kvůli tomuto.Pěkný den a víc takových obchodů!

Dobrý den pane Šmehlík,

je nám samozřejmě velice líto, že jsme nemohli nakonec vyhovět a budeme moc rádi, když se na nás v budoucnu zase obrátíte.
    Děkuji mockrát za Vaši recenzi a přeji Vám příjemný zbytek večera.
    Za celý tým virena.cz

• nakoupil v obchodě www.virena.cz před 1 měsícem

• vstřícná a laskavá komunikace
    • zboží, které jsem jinde nesehnala (staré modely lednice)

• nakoupil v obchodě www.virena.cz před 2 měsíci

Velmi dobrá komunikace obchodu.

• nakoupil v obchodě www.virena.cz před 2 měsíci

• Nákup za dobré peníze
    • obchod má sve doručení ,vyhnete se případnemu nedorozumění při poškozeni s dopravcem
    • komunikaci ze strany obchodu s dodáním...super

Přejeme hezký den.

• Naprostá spokojenost!!! Jednání a ochota paní a spolupráce s řidičem na 1 lidí jako je váš tým je opravdu málo. Všem doporučuji!!
    • O žádné nevím

Můžu jenom doporučit.

Přejeme hezký den.

100% spokojenost. Velmi ochotní. Doporučuji!!!

• spolehlivost
    • vstřícnost
    • ochota

Maximální spokojenost. Doporučuji!

• Flexibilita
    • Skvělý přístup

100% spokojenost, doporučuji!

Přejeme hezký den.

Velmi příjemná operátorka. Doporučuji tuhle firmu.

• flexibilita
    • kvalita