• Komunikaci hodnotím velmi dobře, zavolají a odepisi
    • Kotel přivezl pouze řidič, sám ho neslozi, musela sem sehnat další 4 chlapy.
    • Poradi s prodejem, ale technika k zapojení nemají.

Kotel Prosat 20kw si sami nezprovoznite, je potřeba najít technika který vám kotel zprovozni a nastaví. Dle návodu to NENÍ reálné. Musí se nastavit podavač uhlí, pauza,větrák...je toho více. Určitě to nespustejte sami. Kotel máme zprovozněn 6dni, vyhreje celý barák 12 radiátorů. Je na černé uhlí, ale dá se topit i hnedym.

Dobrý den paní Z.,

děkujeme za Vaši recenzi a je nám líto, že jste nebyla spokojena s dopravou, ale na potřebnou pomoc při skládání jsme Vás upozornili při zavolání termínu doručení. Bohužel náš řidič není superman, tak je tedy vždy u skládání kotlů nějaká další pomoc. I tak doufáme, že jste s námi byla celkově spokojena a budeme se těšit na další případný nákup:-)
    Přejeme hezký den.

• rychlé a slušné jednání a rychlé dodání
    • měl být přiložený návod v českém jazyce a je v polštině

Reakce obchodu www.virena.cz

velice děkujeme za Vaši recenzi a jsme rádi, že jste byl spokojen. Budeme se těšit na další případný nákup. České návody máme vždy na našich stránkách a taktéž jsme Vám jej zaslali poté do mailu:-)
    Přejeme hezký den.

Zbozi, ktere bylo skladem, mi bylo oznameno, ze uz neni, nabidka jine varianty vyrobku nebyla vyhodna.

• V dopravě není zahrnuta služba vynesení do patra, odvoz starého spotřebiče jako je to větších obchodů

Reakce obchodu www.virena.cz

děkujeme za Vaši recenzi a jsme rádi, že jste byla spokojena. Odvoz starého spotřebiče jste měla samozřejmě v ceně, navíc se platí řidiči pouze výnos a snos, o čemž jsme Vás samozřejmě informovali po telefonu. Toto vždy platíte řidiči za jeho snahu pomoci, jsou to peníze pro něj, myslíme, že za tyto služby si zaslouží řidič vždy nějaké peníze na kafe:-)
    I tak doufáme, že jste byla s námi celkově spokojena a budeme se těšit případně na další nákup:-)
    Přejeme hezký den.

• Dobrá cena zboží - vestavná lednice, výborná komunikace, vstřícnost vůči mému požadavku - pomoc při změně otevírání dveří a usazení lednice do vestavné skříně - za dohodnutý příplatek, odvoz staré lednice. Vše do 4 dnů od prvého kontaktu se společností.

Žádná.

Přejeme hezký den.

Vše proběhlo rychle a správně, dokonce mi osobně z firmy paní volala, aby informovali, kdy přesně zboží dorazí.

Reakce obchodu www.virena.cz

velice děkujeme za Vaši recenzi a jsme rádi, že jste byla spokojena. Budeme se těšit na další případný nákup.

• Cena zboží.
    • Komunikace,dodání.

Dobrý den pane Petr,

• rychlé dodání zboží

• cena, vstricna komunikace

• Nejnižší cena
    • Nejasné dodání

Podle sdělení pracovnice e-shopu jsem měl obdržet fakturu k zaplacení zboží obratem. Čekal jsem na ni 3 dny. Po zaplacení žádná odezva. Musel jsem urgovat, co se vlastně děje. Paní mi sdělila, že se mi ozve řidič a domluví závoz. Jen neřekla, kdy se má ozvat.

Dobrý den pane Nejezchleb,

velice nás mrzí Vaše recenze. Mluvila jsem s Vámi ihned po vytvoření objednávky a informovala Vás, že dodací lhůta bude trošku delší, s čímž jste souhlasil. Poté jsem Vám volala podruhé, že tedy budeme již doručovat během 2 dní a opět Vám volala další den s termínem doručení a dnes se Vám myčka veze. Tak přejeme, ať jste s myčkou spokojen a snad třeba svou recenzi změníte.
    Přejeme Vám pěkný den.
    Tým Virena.cz

• slušné jednání, rychlé doručení

• Rychlé vyřízení objednávky
    • Rychlé dodání zboží
    • Doprava zdarma

• dobrá komunikace

Přejeme hezký den.

Rychlé a bez problémové dodání zboží. Příznivé ceny.
    S obchodem jsem spokojen s výhradou. Zboží bylo dodáno bez českého (dokonce i bez anglického) manuálu. Dokud bylo zboží v přepravě, tak obchod okamžitě komunikoval. Po dodání zboží obchod zcela přestal komunikovat a to i po několika žádostech o zaslání českého manuálu alespoň v PDF.

• nízké ceny, které za to ale nestojí
    • neautorizovaný prodej bez českého návodu
    • opakovaně nesplněné sliby

Objednal jsem poslední kus skladem. Přesto po nákupu nadále u zboží zůstalo „poslední kus skladem“. Zakoupené zboží - šijcí stroj Lucznik 2060 Helena - dorazilo v originálním obalu (bez dalšího přebalení) s neúplně strženým štítkem polské pošty (od původního dodavatele k prodejci) a novým štítkem české pošty nalepeným přímo na originální krabici. Krabice byla dopravou mírně poškozena. Balení neobsahovalo český návod. Paní promptně dodala (mailem i poštou) oskenovaný (nešlo o originální tisk ale sešívačkou sešitou kopii) český návod, bohužel jen k obecné obsluze strojů Lucznik. Šicí stroj je bez překladu originálního polského návodu (který má se všemi detaily nastavení pro konkrétní typ stroje trojnásobný rozsah než návod obecný) nepoužitelný. U seriozního prodejce očekávám lokalizovaný návod v originálním tisku automaticky (je to i v zákoně). Stroj putoval zpátky. Peníze jsem obdržel 34 dní po vrácení zboží, po sedmi urgencích a oznámení o přípravě předžalobní výzvy.

Reakce obchodu www.virena.cz

je nám líto, že jste nebyl spokojen, bohužel když objednáváte polskou značku, je pochopitelné, že je na výrobku polský štítek. Polský návod jsme nechali přeložit obecně na všechny funkce strojů Lucznik s tím, že dle modelu si zákazník vyčte ty své. Když jste s tímto návodem nebyl spokojen, nabízeli jsme Vám překlad přímo konkrétně návodu na Lucznik Helena, ale to jste odmítl a poslal nám zboží zpět, což jsme akceptovali, byť jste zboží vrátil po zákonem dané 14-ti denní lhůtě. Z naší dobré vůle jsme zboží přijali a peníze Vám vrátili na Váš účet. Jelikož jste zboží vracel po 14-ti dnech, o to se protáhlo vrácení peněz na Váš účet, kdy jsme je vrátili po 34 dnech od objednání.
    Mrzí nás tedy tato Vaše recenze.
    I tak děkujeme a přejeme Vám hezký den.

Perfektní spolupráce.

Komunikace výborná,ochota

• profesionální přístup
    • komunikace s prodejcem
    • dostupnost
    • doručení

Profesionální přístup od objednání až po doručení vše bez problému. Řidič ochotný a příjemné jednání. Doporučuji tento e-shop. Je to má 3 objednávka a vždy vše v pořádku.

• špatná komunikace
    • ani po týdnu nebyli schopni říct, kdy zboží dorazí

Dobrý den paní Jano,

Vaši objednávku jsme měli v plánu doručit tento týden, jak jsem Vás i informovala ihned po vytvoření objednávky, bohužel nejsme vždy schopni doručovat ihned jako jiné velké eshopy. Sama jste objednávku zrušila, že tedy objednáte jinde. Je nám samozřejmě líto, že jste nebyla spokojena, snad na nás nezanevřete.
    S přáním hezkého dne tým Virena.cz.

• Doprava zdarma.
    • Dobrá komunikace.