• Kvalita

Reakce obchodu VICTUS MEDICAL

velice děkujeme za Vaši chválu, ceníme si ji.

Victus

• Moc dobré pečivo i další produkty

Dobré dietní produkty.

Reakce obchodu VICTUS MEDICAL

děkujeme za kladné hodnocení. Výrobky se snažíme vybírat převážně podle chuti! Doufáme, že budete se všemi produkty a službami spokojena. V případě jakýchkoliv dotazů Vám rádi pomůžeme.

nejvyšší spokojenost

Dobrý den Lído,

děkujeme za Vaše 100% hodnocení, vážíme si Vaší podpory. Spokojenost zákazníků nás vždy zahřeje na srdci.. Kdybyste potřebovala kdykoliv během diety poradit, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu [email protected], zákaznické lince nebo na sociálních sítích.

Victus

Zatím nejchutnější produkty, co jsem měla a že jsem vyzkoušela produkty mnoha firem s proteinovými ketodietami. Vynikající muffiny, choriso, sušený sýr, těstovinová rýže, grissiny, určitě ochutnám další produkty. Palec nahoru :-)

Dobrý den Evo,

děkujeme za Vaše laskavá slova a pozitivní recenzi. Jsme rádi, že jste s našimi službami spokojena a že jsme splnili Vaše očekávání.

Victus

Vždy perfektně zabaleno a většinou do 2. dne doručeno.

Reakce obchodu VICTUS MEDICAL

velice si vážíme Vaší kladné zpětné vazby. Je pro nás velkou ctí, že jste s námi spokojena.

• rychlost,balení + výborná chuť

chybí mi podrobnější návod

Reakce obchodu VICTUS MEDICAL

Vaše kladná recenze nás nesmírně těší. Děkujeme, že jste si našli čas na její napsání a že jste s námi sdíleli své zkušenosti. Ohledně absence podrobnějšího návodu Vás budeme kontatovat emailem. Jestliže byste cokoliv potřeboval, kontaktujte nás na e-mailu [email protected] nebo na zákaznícké lince +420 490 510 541.

Victus

• Perfektní komunikace, podpora a poradna. Rychlé dodání. Péče o klienta.
    • Delší výpadky v návazných produktových řadách. Sic nezaviněné Victusem ale dodavatelem.

Mohu jen doporučit. Účinná úprava váhy. Zvláště produkty bez vaření jsou překvapivě chutná.

Dobrý den, pane Lesino,

děkujeme Vám za Vaši pozitivní zpětnou vazbu. Jsme hrdí, že jsme mohli splnit Vaše očekávání. Pokud byste měl problém se zvládáním dietního režimu, nabízíme nově i dietní programy online - https://www.victus.cz/dietni-programy-victus/, se kterým zvládneme dietu společně.

Victus

• Rychlé dodání a chutná jidla
    • Nevím

Reakce obchodu VICTUS MEDICAL

děkujeme za Vaše kladné hodnocení, moc si ho vážíme!

Super

Reakce obchodu VICTUS MEDICAL

děkujeme za recenzi. Pokud budete potřebovat poradit, neváhejte se kdykoliv obrátit na naši zákaznickou linku či email [email protected].

Victus

Rychlé dodání, vše na jedničku

Reakce obchodu VICTUS MEDICAL

velice děkujeme za Vaši recenzi, jsme rádi, že jste s našimi službami spokojená.

Victus

• jasná komunikace, rychlé dodání, perfektní balení

Reakce obchodu VICTUS MEDICAL

děkujeme za pochvalu, velice si jí ceníme. Kdybyste potřebovala kdykoliv během diety poradit, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu [email protected], zákaznické lince nebo na sociálních sítích.

Victus

Perfektní a rychlé vyřízení objednávek. Originální zboží. Nikdy žádný problém. Velice doporučuji tento obchod.

Dobrý den Zuzano,

moc Vám děkujeme za recenzi a doporučení. Těší nás, že jste s námi spokojena. Snažíme se mít širokou a originální nabídku zboží, aby si u nás dokázal vybrat každý.

Victus

vždy velmi spokojen --- kvalitní zboží a rychlé dodání

Dobrý den Petře,

velice Vám děkujeme, že jste s námi spokojen. Pokud zašlete objednávku do 12. hodiny, tak zpravidla obdržíte jídlo následující den!

Victus

myslím málo za moc peněz,

Reakce obchodu VICTUS MEDICAL

děkujeme za zpětnou vazbu. Jedná se o potraviny se specifickým složením, proto je nelze cenově srovnávat s běžnými potravinami. Velikost porce je nastavena tak, aby vyhovovala dietnímu režimu.

• Rychlé doručení
    • Perfektní komunikace
    • Vše vždy na 100 % v pořádku

Vždy jsem velice spokojená, nakupuji pravidelně každý měsíc a vždy je vše v pořádku. Perfektní komunikace, ochota. Jídlo je moc dobré a dá se vybrat z mnoha možností sladkého i slaného. Doporučuji

Dobrý den Michaelo,

děkujeme za vaši pozitivní zpětnou vazbu a pravidelnou důvěru v naše služby. Jsme rádi, že jste spokojená s naším výběrem jídel a s komunikací našeho týmu. Vaše doporučení je pro nás velkým oceněním a motivací do budoucna. V případě, že byste měla jakýkoliv dotaz, neváhejte se obrátit na naši zákaznickou linku 490 510 541 nebo nás kontaktovat na emailu [email protected]

Victus

• Jako vždy vše perfektní a rychlé doručení

Vždy je vše v pořádku, jídlo doporučuji

Dobrý den Michaelo,

děkujeme za vaši neustálou podporu a pozitivní zpětnou vazbu.

Victus

Obchod je přehledný, nabídka bohatá, vyřízení objednávky velice rychlé!

Solidní a rychlé jednání

Reakce obchodu VICTUS MEDICAL

velice děkujeme za kladnou recenzi, která nás motivuje pokračovat v naší práci a pomáhat tak všem našim zákazníkům.

• Rychlé dodání.

Reakce obchodu VICTUS MEDICAL

děkujeme za pozitivní recenzi.