• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

• sladká jídla jsou vpořádku
    • balení ve vakuu
    • Všechna hlavní jídla a polévky smrdí po kari, a všechny stejně
    • cena by byla vpořádku, kdyby šlo jen o příjem proteinu, ale když už člověk místo prášků(doplňky stravy) chce zvolit jídlo, musí trošku chutnat a přinášet radost, tady se tak bohužel zatím neděje

Poprvé jsem koupil balík ve stylu kompletní jídlo na 14 dní, tento balík, kdyby neobsahoval ta hlavní jídla (která mají chut všechny stejnou a je to jen maso a rozblemcaná zelenina většinou s omáčkou která vás prostě nebude těšit ani lákat,, bez příloh.) byl by docela stravitelný, proto jsem koupil podruhé balík menší, a v tom už se daly jíst jen proteinový tyčinky, navíc jsem si nevšiml, že obsahuje jen ty tyčinky, pár plátků chleba a pak už samej prášek - polévka klasicky kari - ikdyž je příchut libovolná, a několik věcí co musíte složitě míchat, dopíkat atd. velký špatný. Abych neskončil jen negativně, například croissanty jsou chuťově lepší, než neproteinové 7days z tesca.

Reakce obchodu VICTUS MEDICAL

děkujeme Vám za recenzi a zpětnou vazbu. I když máme v nabídce více než 300 jídel, což je s velkým odstupem největší nabídka potravin vhodných pro proteinovou dietu na světě, ani za těchto podmínek není možné při nejlepší vůli zajistit, aby jídlo chutnalo všem. Stále se jedná o funkční potraviny, které mají minimální obsah sacharidů a tuků. V takovém případě je velice náročné zajistit, aby chutnala stejně dobře jako normální jídlo. Nikomu neslibujeme, že si na naší dietě pochutná stejně jako na normálním jídle, protože to ani není možné. V některých výjimečných případech, a to bude nejspíše právě ten Váš, se může stát, že ze všech jídel cítíte zvláštní pachuť (například po kari). To má zpravidla souvislost s přidaným proteinem, který jídlům nutričně dominuje a chuťově nikdy nedělá velkou parádu.
    Na druhou stranu, se může někdy stát, že některá naše jídla chutnají dokonce lépe než běžná, jako třeba naše úžasné croissanty.
    Ještě jednou děkujeme za zpětnou vazbu, která nás nutí stále zlepšovat naše služby, kvalitu i chuť našich funkčních potravin.

Kvalitně zabaleno, skvělá aplikace, bohužel produkty miniaturní a neadekvátně drahé.

Reakce obchodu VICTUS MEDICAL

děkujeme za zpětnou vazbu. Cena našich produktů plně odpovídá jejich kvalitě a vyjimečným nutričním hodnotám. Gramáž každého produktu je uvedena v eshopu a každý zákazník ji zná předem. Navíc se jedná o dietní produkty, nelze proto očekávat, že to budou "velká" jídla.

• Dodávka obsahovala nesprávný produkt. Nic jsem nereklamovala, protože by to bylo moc složité (kokosová tyčinka není kokosová palačinka).

Reakce obchodu VICTUS MEDICAL

Dobrý den paní Dagmar, Velice nás mrzí, že v dodávce bylo zboží, které jste si neobjednala. Pokud uděláme chybu postaráme se o výměnu zboží ve vlastní režii. Nemusíte nic nikam posílat, nebo někam chodit. Pro chybné zboží pošleme přepravní službu, která Vám zároveň dodá zboží, které jste si objednala. Určitě to není složité. Ještě jednou se Vám za chybu omlouváme.

Potraviny jsou až na vzácné výjimky nepoživatelný hnus neodpovídající popisu.

Reakce obchodu VICTUS MEDICAL

naše potraviny rozhodně nejsou nepoživatelný hnus! To mohou potvrdit desítky tisíc našich spokojených zákazníků. Je pochopitelně možné, že někomu nemusí potraviny vyhovovat nebo chutnat. Pokud se to stane, může náš zákazník potraviny vrátit nebo požádat o jejich výměnu kdykoliv v době trvanlivosti potravin, tedy ve výrazně delším období než je zákonem určená 14-ti denní lhůta. Zároveň jsme Vás požádali o zaslání konkrétních potravin, u kterých neodpovídá popis, ale nedostali jsme žádnou odpověď. Právo na osobní hodnocení má každý zákazník, ale bezdůvodné pomlouvání není korektní.

Pěkný den

Team Victus.cz

• Jsem zvyklá, celkem to jde.
    • Jsem jazykově vybavená (FR), jinak si myslím, že má každý smůlu. Neví, jak má produkty používat.
    • Některé produkty (omelety) se při pří přípravě připalují

Minule jsem zhubla, proto jsem opět nakoupila.
    Každý to má jinak, proto nikomu nedoporučuju

• Hodnocení bylo odstraněno – zákaznice hodnotí nákup v jiném eshopu.

• Jednotlivé sáčky nemají český překlad.
    • Složitá příprava.
    • Nepřehledné užívání.

Je to velmi nepřehledné oproti na př. 5denní express dieta.

• Dobrý den, pokud se týká vaší presentace, dodání a obchodu - je to na výbornou. Bohužel horší je to s kvalitou vašich produktů. Po přípravě dvou /omelety se slaninou a špaget carbonale/, jsem všechny ostatní ihned vyhodila. Bohužel kvalita těchto produktů je opravdu velmi špatná. Již druhý měsíc konzumuji produkty od firmy cambridge, které svojí se svojí kvalitou nedají s vašimi vůbec porovnat. Vašimi produkty jsem si chtěla obohatit doposud konzumované cambridge výrobky, ale opravdu to bylo fiasko.

• Kvalita jídla špatná, nepřehledné, nepěkné balení

Reakce obchodu VICTUS MEDICAL

Díky Vám jsme dnes zjistili, že poslední negativní recenzi jsme měli přesně před jedním rokem. Ačkoli se snažíme o maximální kvalitu služeb, nemůžeme se jistě zavděčit každému a stejně tak proteinová dieta určitě nemusí každému vyhovovat. Pro tento případ má každý zákazník možnost nás kontaktovat a my se vždy v maximální míře snažíme situaci řešit (radou, výměnou jídla, vrácením jídla..). Možností komunikace je celá řada. Přestože jste označila kvalitu naší komunikace dvěmi hvězdičkami, nikdy jste se nás nepokusila kontaktovat. Určitě to tedy udělejte, rádi Vám vyjdeme vstříct, jako všem našim klientům.

• Jidlo je ve srovnani s jinymi dietami obdobneho druhu velmi nedobre, spatne stravitelne a pusobilo mi zazivaci problemy

Uz si znovu neobjednam

Reakce obchodu VICTUS MEDICAL

Dobrý den, naše proteinová jídla rozhodně nezpůsobují zažívací obtíže, ale zároveň se nejedná o gastronomický zážitek. Je třeba si uvědomit, že to není běžná strava, ale specifické jídlo, které je určeno výhradně do proteinové diety. Protože z naší praxe víme, že zdaleka ne vše chutná všem - máme v eshopu k dispozici startovací balíček s pestrým výběrem, díky kterému můžete ochutnat a zjistit, co Vám tzv. "sedne". V eshopu je více než 40 druhů jídel a v našich centrech máme k dispozici až 120 druhů jídel! Vybere si každý! Děkujeme za názor, který je mimochodem také důkazem toho, že si recenze nepíšeme sami!
    Jen za dodací lhůtu bychom si zasloužili snad více než 2,5 hvězdičky. Vaše objednávka byla přijata v 0:35 hodin a byla vyexpedována v 9:35 týž den a doručena následující pracovní den!