• Perfektní komunikace, podpora a poradna. Rychlé dodání. Péče o klienta.
    • Delší výpadky v návazných produktových řadách. Sic nezaviněné Victusem ale dodavatelem.

Mohu jen doporučit. Účinná úprava váhy. Zvláště produkty bez vaření jsou překvapivě chutná.

Dobrý den, pane Lesino,

děkujeme Vám za Vaši pozitivní zpětnou vazbu. Jsme hrdí, že jsme mohli splnit Vaše očekávání. Pokud byste měl problém se zvládáním dietního režimu, nabízíme nově i dietní programy online - https://www.victus.cz/dietni-programy-victus/, se kterým zvládneme dietu společně.

Victus

• jasná komunikace, rychlé dodání, perfektní balení

Reakce obchodu VICTUS MEDICAL

děkujeme za pochvalu, velice si jí ceníme. Kdybyste potřebovala kdykoliv během diety poradit, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu [email protected], zákaznické lince nebo na sociálních sítích.

• Rychlé doručení
    • Perfektní komunikace
    • Vše vždy na 100 % v pořádku

Vždy jsem velice spokojená, nakupuji pravidelně každý měsíc a vždy je vše v pořádku. Perfektní komunikace, ochota. Jídlo je moc dobré a dá se vybrat z mnoha možností sladkého i slaného. Doporučuji

Dobrý den Michaelo,

děkujeme za vaši pozitivní zpětnou vazbu a pravidelnou důvěru v naše služby. Jsme rádi, že jste spokojená s naším výběrem jídel a s komunikací našeho týmu. Vaše doporučení je pro nás velkým oceněním a motivací do budoucna. V případě, že byste měla jakýkoliv dotaz, neváhejte se obrátit na naši zákaznickou linku 490 510 541 nebo nás kontaktovat na emailu [email protected]

• Rychlé doručení, úžasná komunikace
    • Několik let jsem zákazníkem a vždy bylo vše perfektní a zboží doručeno v pořádku
    • Skvělá komunikace a vždy se personál snaží vyjít maximálně vstříc
    • Žádné nevýhody obchodu nejsou !!!

Tento obchod je krásná ukázka toho, že jsou na světě slušní lidé, kteří svoji práci dělají s láskou a pro zákazníky. Nakupuji zde s radostí a vždy mám maximální super servis. Jídlo je vyborné a každá objednávka je vyřízena okamžitě a doručení do dvou dnů. Tento obchod všem doporučuji. Funguje na 100 %

• Vždy perfektně zabaleno , včasné dodání, komunikace bez problémů a ochota při změnách nebo doobjednání. Vysoká kvalita produktů. Navíc poskytované poradenství má vysokou odbornou úroveň. Vřele doporučuji.