• Pokud píší, že zboží je skladem, tak je doopravdy skladem.

Dobrý den, Petře,

děkujeme Vám za feedback. Přesně tak, vše co je uvedeno jako skladem, máme k dispozici. Ale i nám se občas stane něpříjemná situace, kdy zjistíme, že nějaký produkt chybí a chybět by něměl. V takovém případě Vás však neprodleně kontaktujeme a společnými silami vše vzápětí vyřešíme. :-)

• Doručeno přesně co obědnáno
    • Zboží odpovídá obrázkům
    • Velikost oblečení si sedí i pro náročného hledače

Reakce obchodu Vibrátory.net

děkujeme Vám za udělení všech pěti hvězdiček. :-)

Jsme moc rádi, že Vám zboží dorazilo v pořádku. Na náš e-shop se snažíme vybírat jen ty nejkvalitnější a nejzajímavější kousky na trhu. Najdete u nás jak dražší a luxusní hračky, tak i zboží za velmi dostupnou cenu.

Snažíme se, aby byl pro Vás nákup zážitkem. Proto je pro nás pohodlí a příjemné prostředí webu neodmyslitelnou součástí. Všechny produkty naleznete roztřízené do přehledných kategorií s podrobnými popisky a obrázky.

Lucka z Vibrátory.net

Super, jen samé pilusy, rychlost doručení, dobrá komunikace, skvělé zboží, určitě doporučuji!!!

Dobrý den, Tomáši Koubku,

děkujeme Vám za tolik chvály! Úplně se červenáme. U nás v týmu dělá každý maximum pro to, abyste na své objednané zboží nemuseli dlouze čekat a z celého nákupu si odnášeli pouze pozitivní dojmy. Jsme proto moc rádi, že jste s Vaším nákupem spokojen a již teď se těšíme, až Vám budeme moct nachystat další balíček. :-)

Eliška za tým Vibrátory.net

• Kvalitní, rychle doručeno, super přístup k zákazníkům.

Reakce obchodu Vibrátory.net

děkujeme Vám za zpětnou vazbu. Jsme moc rádi, že jste s nákupem u nás spokojen*a. Nabídku trhu pro Vás sledujeme takřka neustále. Pro naše zákazníky totiž chceme mít jen to nejlepší a nejkvalitnější, co je k dostání.

Ani rychlost vyřízení Vašich objednávek nám není lhostejná. Kolegové ve skladu makají o sto šest, abyste na své objednané zboží nemuseli dlouze čekat. A v případě jakéhokoli problému Vás vždy neprodleně kontaktujeme a danou situaci se snažíme vyřešit k Vaší naprosté spokojenosti. :-)

• Rychlé odeslání
    • Dobrá komunikace a informace
    • Férová cena poštovného (zásilkovna balíkovna)

Dobrý den, Jarku,

děkujeme Vám za zhodnocení našeho e-shopu. Zboží Vám odesíláme, jak nejrychleji umíme a o všem Vás řádně informujeme. Pokud jste si tedy například objednali něco, co momentálně nemáme skladem, zkontaktujeme Vás s návrhy, jak danou situaci vyřešit.

Své zboží si můžete nechat zaslat prostřednictvím PPL, Českou poštou, Zásilkovnou a pokud jste z Brna, můžete využít i možnosti kurýra či osobního odběru. ;-)

Eliška za tým Vibrátory.net

• Rychle doručení a perfektní zákaznický servis
    • Bohužel ne vždy mají vše skladem

Rychle doručení a perfektní zákaznický servis

Dobrý den, MILOŠI,

děkujeme Vám za kladné ohodnocení a chválu. Všechny Vaše objednávky se snažíme odesílat tak nejrychleji, jak jen to jde. Sklad bohužel nafukovací nemáme, ale pokud si něco objednáte předem, můžete si být jistí, že Vám to po doskladnění jiný zákazník nevyfoukne před nosem.

Jsme rádi, že jste byl s nákupem u nás spokojen. Budeme se tedy těšit na Vaše další objednávky a kdyby cokoli… neváhjete se na nás obrátit. Se vším Vám rádi pomůžeme. :-)

Eliška za tým Vibrátory.net

Dobré a rychlé. Jen příbalová informace o výrobku by také měla být v češtině.

Dobrý den, Ivane,

jsme rádi, že se balíček po cestě nikde netoulal. Věřte, že děláme vše pro to, abyste své objednané zboží měli co nejdříve u sebe. :-)

U většiny zboží se český návod nachází, je ho však tolik, že jsme ho ještě ke všem produktům nestihli vytvořit. Pokud by Vám přeložený návod scházel, neváhejte nás kontaktovat. Rádi Vám ho dodáme. :-)

Přehledné a jednoduché.

Reakce obchodu Vibrátory.net

děkujeme Vám za zpětnou vazbu. Snažíme se, aby byl pro Vás nákup zážitkem. Proto je pro nás pohodlí a příjemné prostředí webu neodmyslitelnou součástí. :-) A když si náhodou nevíte s něčím rady, na online chatu můžete zkontaktovat naši Petru.

Dejte nám prosím vědět, co můžeme do příště udělat, abychom si u Vás získali i zbylých 10 %. Rádi své služby vylepšíme. :-)

• Velice solidní obchod
    • Malý dáreček pro radost

Reakce obchodu Vibrátory.net

děkujeme Vám za kladné ohodonocení. :-)

S rychlostí dodání si dáváme záležet, proto veškeré objednávky, které si vytvoříte do 13.00 hod. a vše máme skladem, odešleme ještě tentýž den. Jako překvapení Vám do balíčku vždy přihodíme kondom, vzoreček lubrikačního gelu nebo jinou malou pozornost. :-)

Rychlé a diskrétní

Reakce obchodu Vibrátory.net

děkujeme Vám za kladné hodnocení. V momentě, kdy obdržíme Vaši objednávku, začínáme na ni intenzivně pracovat. Na našich zákaznících nám opravdu záleží a je pro nás nanejvýš důležité, abyste na své objednané zboží nemuseli zdlouhavě čekat. A nemusíte se vůbec bát, vše balíme zcela diskrétně – prostě tak, aby nikdo nic nepoznal. ;-)

• Diskrétnost
    • Široký výběr

Dobrý den, Tomáši V.,

děkujeme Vám za udělení všech pěti hvězdiček. Jsme moc rádi, že jste s našimi službami spokojen. :-)

U nás je toho opravdu mraky! Proto se nebojte obrátit na naši zákaznickou podporu, s výběrem Vám ráda poradí.

Pokud si navíc stihnete zboží objednat do 13.00 hod. a vše máme skladem, balíček Vám odešleme ještě tentýž den. A abyste se nemuseli bát o své soukromí, vybrané produkty Vám zabalíme do obyčejné kartonové krabice – žádné křiklavé nápisy SEXSHOP a průsvitné balení u nás opravdu nečekejte. ;-)

Eliška za tým Vibrátory.net

rychlé dodání, poradenství super.

Reakce obchodu Vibrátory.net

děkujeme Vám za kladnou recnzi.

Jsme moc rádi, že se Vám s námi suprově komunikovalo a doufáme, že jste stejně (ne-li více) spokojen*a i s Vaším zakoupeným zbožím. Rychlost vyřízení objednávky je pro nás prioritou, proto objednávky obdržené do 13 hodin odesíláme ještě týž den. :-)

Lucka za tým Vibrátory.net

• Balíček přišel diskrétně zabalen. Krom zboží tam byly přidány navíc minidárečky a dále přání k zakoupenému zboží.Přání bylo navoněno příjemným parfémem,takže to na Vás příjemně “dýchlo”. Byl jsem mile překvapen.

Jsem velmi spokojen.zboží odpovídá popisu. Dle napsaných recenzí od zákazníků jsme si zboží vybrali.jejich vyjádření popisovalo zkušenosti s použitím zboží a to nás k nákupu podpořilo.

Dobrý den, Martine,

z tak skvělé recenze máme nesmírnou radost. Děkujeme Vám za doporučení. :-)

Na diskrétním balení si dáváme velmi záležet, protože soukromí našich zákazníků nebereme na lehkou váhu. Všechny objednávky balíme do obyčejných kartonových krabic, které nepolepujeme žádnými nápisy ani obrázky.

Nicméně co se ukrývá uvnitř, to už je teprve něco! Kromě skvělých produktů, které si objednáte, Vám do objednávky vždy přihodíme dárečky v podobě kondomů nebo vzorečků, aby otevírání balíku bylo ještě záživnější. ;-)

Lucka za tým Vibrátory.net

Super obchod. Dodání rychlé a za dobrou cenu.

Reakce obchodu Vibrátory.net

děkujeme Vám za super recenzi. Rychlé dodání je pro nás prioritou, proto objednávky obdržené do 13:00 odesíláme ještě tentýž den. Nabídku na e-shopu se snažíme neustále rozšiřovat a super ceny udržovat tak, aby si u nás vybral opravdu každý. ;-)

• Rychlé vyřízení objednávky
    • Sleva na další objednávku
    • Výhodné akční nabídky
    • Moc fajn zboží, objednávám u nich už celkem dlouho a pravidelně
    • Nic mě nenapadá

Reakce obchodu Vibrátory.net

děkujeme Vám za tak výživnou recenzi. ;-) Vždy nám udělá obrovskou radost, když u nás zákazníci nakupují pravidelně a rádi se k nám vracejí.

Výhodné akce a slevy na další objednávky? Vyřízení objednávek rychlostí blesku?...Pro naše zákazníky zkrátka jen to nejleší! ;-)

Lucka za tým Vibrátory.net

Rychlá reakce, objednávka a dodání zboží.

Dobrý den, Pavle,

děkujeme Vám za pozitivní recenzi.

Náš tým pracuje na plné obrátky, aby jste měli své balíčky doma cobydup. :-)

Pokud naši zákaznící potřebují s čímkoliv poradit, upravit nějaké detaily v objednávce nebo se jen na něco zeptat, jsme tu pro ně, a pokud je to v našich silách, vždy rádi a ochotně pomůžeme. ;-)

• Rychlé

Reakce obchodu Vibrátory.net

děkujeme Vám za skvělou recenzi. Rychlé dodání u nás není výjimkou. Děláme vše pro to, abychom objednávky balili a odesílali co nejdříve a vy jste tak na své pomocníky nečekali dlouho. ;)

Lucka za tým Vibrátory.net

• Velmi spokojen s obchodem.
    • Zatím nic.

Reakce obchodu Vibrátory.net

děkujeme Vám za skvělou recenzi a těší nás, že jste byl s nákupem tak spokojen. Spokojený zákazník je pro nás vším a děláme vše pro to, abychom našim zákazníkům vykouzlili úsměv na tváři a aby se do našeho obchodu rádi vraceli. .:)

Reakce obchodu Vibrátory.net

děkujeme Vám za udělení všech pět hvězdiček. Vždy se snažíme, abyste Vaše objednávky měli co nejdříve u sebe a naši kolegové ve skladu makají jak šroubky. Jsme proto moc rádi, že k Vám balíček dorazil tak rychle.

Eliška za tým Vibrátory.net

S nákupem jsem velmi spokojená

Reakce obchodu Vibrátory.net

děkujeme Vám za Vaše doporučení. Naší největší odměnou je spokojenost zákazníků – obvzláště, když jsou pak VELMI spokojení. Máme proto OBROVSKOU radost, že je tomu tak i ve Vašem případě. A pokud existuje cokoliv, díky čemuž by byla Vaše spokojenost ještě VĚTŠÍ, budeme rádi, když se nám ozvete. :-)