• Kvalita i cena výrobku
    • Zboží bylo dobře zabaleno
    • Dostala jsem pár menších dárečků, které bych asi sama nekoupila/nechtěla ale je to milé
    • Čekala jsem diskrétnější jednání
    • Chybějící diskrétnost je jediný důvod proč už bych znovu nenakoupila, byť mi jednání eshopu jinak přijde ok

Chvíli jsem přemýšlela, jestli vzít objednávku radši na dobírku a platit až na výdejním boxu, ale pak jsem si řekla, že diskrétní označení takových e-shopů už je dnes všude samozřejmostí. Tak jsem zaplatila kartou. Velký omyl. Název e-shopu, který pro přesně tuhle situaci nemůže být horší, svítí capslockem uvedený uprostřed všech mých výpisů z účtu. Pominu že jsem zažila doma trapnou chvilku, že si ze mě partner dělal srandu, že jsem si nakoupila za 5,5 tisíce.. tohle.. tak jsem prostě 14 dní před výročím vysvětlila, že jsem kupovala dárek pro nás oba. Ale pokud se rozhodnete třeba žádat o hypotéku nebo jiný úvěr, tak je to sakra radost. Ještě lepší mít místo, kde potřebujete bezpečnostní prověrku... Výpisy z účtu mají spíš charakter dokladu než k soukromých údajů...

Reakce obchodu Vibrátory.net

situace, která nastala nás velmi mrzí a je nám líto, že Vám způsobila nepříjemnosti. Diskrétnost je pro nás opravdu jednou z priorit a ve výpisu z transakcí by se měl vždy objevovat název TWIXO Group s.r.o.

V tomto případě bohužel došlo k POCHYBENÍ NA STRANĚ PLATEBNÍ BRÁNY, která název z nepochopitelného důvodu změnila a NEINFORMOVALA NÁS. Na celou situaci jsme byli upozorněni jedním z našich zákazníků a celou situaci jsme ihned dali do pořádku. Obdobná situace by tak už neměla v budoucnu nastat.

Za celou situaci se Vám omlouváme a doufáme, že na nás i přesto nezanevřete. :-)

Lucka za tým Vibrátory.net

• rychlost a ochota na telefoni dotazy
    • neni co vytktnout

Naprosta spokojenost ,a extra rychlost dodani zbozi. Proste super

Reakce obchodu Vibrátory.net

děkujeme Vám za stoprocentní ohodnocení a doporučení. Spokojení zákazníci jsou pro nás odměnou, proto náš tým dělá vše pro to, abyste své objednávky obdrželi diskrétně a tak rychle, jak jen to jde.

Pokud by se našlo cokoliv, s čím byste potřeboval*a poradit, neváhejte se obrátit na naše skvělé kolegyně ze zákaznické podpory. Jsou tu pro Vás k dispozici každý všední den od 7:00 do 18:00 na telefonu, e-mailu i online chatu a se vším Vám rády a ochotně poradí. :-)

Lucka za tým Vibrátory.net

• Bohužel obchod mě zklamal kvůli nedodržení diskrétnosti.

V dnešní době by měla být diskretnost na jednom z prvních míst obchodníků. Zvláště když jde o erotické zboží. Proto mi přijde neomluvitelné, když nákup zaplatim platební kartou a na bankovním výpisu se u názvu obchodníka objeví Vibratory.net. Takže můj nákup viděla zatím jen manželka a účetní. Moc příjemná záležitost. Proč si nákupem u Vibratory.net nepřidělat nějaké starosti navíc s vysvětlováním.

Dobrý den, Petře,

Vaše nespokojenost i vzniklá situace nás velmi mrzí, diskrétnost je pro nás opravdu jednou z priorit a ve výpisu z transakcí by se měl vždy objevovat název TWIXO Group s.r.o.

V tomto případě bohužel došlo k POCHYBENÍ NA STRANĚ PLATEBNÍ BRÁNY, která název z nepochopitelného důvodu změnila a NEINFORMOVALA NÁS. Na základě Vašeho nedávného upozornění jsme celou situaci dali do pořádku a obdobná situace by tak již neměla v budoucnu nastat.

Vše v pořádku, děkuji.

Reakce obchodu Vibrátory.net

děkujeme Vám za objednávku a ohodnocení našeho e-shopu. Jsme rádi, že vše proběhlo tak, jak má a s produkty jste spokojen*a.

Budeme se tedy těšit zase příště! ;-)

• Výběr
    • Zajímavé články
    • Rychlé dodání objednaného zboží
    • Diskétnost dodání

Celková spokojenost

Dobrý den, S,

vážíme si Vašich slov a Vaše spokojenost s nákupem nás nesmírně těší.

Naši kolegové ve skladu dělají vše pro to, aby Vám bylo zboží doručeno co nejrychleji. A protože si vážíme každé Vaší objednávky, po rozbalení Vašeho balíčku v něm kromě objednaných produktů pokaždé naleznete i něco drobného navíc. ;-)

Naši nabídku na e-shopu se snažíme udržovat pestrou a vybíráme pro Vás jen ty nejlepší produkty za skvělé ceny. Záleží nám na tom, aby si u nás vybral opravdu každý. E-shop také obohacujeme zajímavým články s různými tipy a radami. ;-)

• Rychlé doručení zboží

Dobrý den, Rebel,

děkujeme Vám za pozitivní ohodnocení. Jsme rádi za Vaši spokojenost s našimi službami, veškeré objednávky odesíláme tak rychle, jak to jen jde. :-)

Spolehlivé a diskrétní

Dobrý den, Jirso,

jsme moc rádi za Vaši kladnou recenzi. :-)

Naši kolegové chystají veškeré objednávky s ohromnou pečlivostí, takže diskrétnost je pro nás samozřejmost. Všechny balíčky od nás Vám přijdou v obyčejné kartonové krabici bez nápisů. ;-)

Lucka za tým Vibrátory.net

Rychlé zaslání objednaného zboží,dobře a diskrétně zabaleno,žádný problém,jsem moc spokojená.

Reakce obchodu Vibrátory.net

děkujeme Vám za udělení plného počtu hvězdiček.

Vaší spokojenosti si vážíme a máme obrovskou radost, že vše proběhlo hladce a objednávka Vám byla doručena včas. :-)

Rychle, bezproblémově

Dobrý den, TOME,

děkujeme Vám za zpětnou vazbu. Jsme rádi, že jste balíček obdržel brzy a to bez zbytečných komplikací. Vězte, že děláme vše pro to, abychom Vaše objednávky předávali dopravcům v co nejkratším čase a Vy jste tak nemuseli na objednané zboží zdlouhavě čekat.

• Rychlost dodání zboží

Dobrý den, George,

děkujeme Vám za pozitivní recenzi. Naši kolegové ve skladu jsou pilní jako včelky a Vaše objednávky tak chystají s obrovskou rychlostí. Jsme proto moc rádi, že ani Vaše objednávka nebyla výjimkou. :-)

Lucka za tým Vibrátory.net

Velmi ochotní a umí vždy skvěle poradit Spokojenost

Dobrý den, Jane,

děkujeme Vám za ohodnocení našeho obchodu. Vaší spokojenosti si velmi vážíme. Snažíme se, aby byl každý zákazník se zbožím i jeho dodáním spokojen, proto nás těší, že Váš případ nebyl výjimkou. :-)

Dobrý den, Michale,

děkujeme Vám za udělení plného počtu hvězd. I každý náš zákazník je pro nás hvězdou a tak se snažíme, aby byl se s zbožím i s jeho doručením maximálně spokojen. :-)

Rychle vyřízená objednávka.

Reakce obchodu Vibrátory.net

děkujeme Vám za kladnou recenzi. Kolegové ve skladu jsou pilní jak včelky a všechny Vaše objednávky balí, co nejrychleji to jen jde. :-)

S pozdravem a přáním hezkého nového roku
    Eliška za tým Vibrátory.net

• Široký sortiment, milá komunikace, rychlost

Dobrý den, Cinky,

děkujeme Vám za pozitivní recenzi a doporučení. Objednávky se snažíme vyřizovat tak rychle, jak jen to jde. Jsme proto moc rádi, že jste nemusel*a dlouze čekat.

Naši nabídku se snažíme neustále rozšiřovat a hledáme pro Vás jen ty nejzajímavější kousky na trhu. Chceme totiž, aby si u nás vybral opravdu každý. Snažíme se, abyste se i během nákupu cítili dobře a na stránkách se Vám snadno orientovalo.

Pokud byste si však nevěděli s čímkoliv rady, neváhejte se obrátit na naši zákaznickou podporu. Ráda Vám pomůže. ;-)

Lucka za tým Vibrátory.net

• Nato že sem kupoval.Po prvé uvas.Tak sem spokojený zákazník.

Špatný názory zatím žádný nemám.

Reakce obchodu Vibrátory.net

děkujeme Vám za pozitivní recenzi a udělení plného počtu hvězdiček.

Na spokojenosti našich zákazníků si dáváme velmi záležet, proto náš tým pracuje na plné obrátky, abychom všechny Vaše objednávky odesílali co možná nejdříve. Balíčky od nás jsou diskrétní, takže se nemusíte bát, že by někdo odhalil Vaše nákupy. ;-)

• Super

Reakce obchodu Vibrátory.net

děkujeme Vám za zpětnou vazbu. Snažíme se, aby byl pro Vás nákup zážitkem. Proto je pro nás pohodlí a příjemné prostředí webu neodmyslitelnou součástí. :-) A když si náhodou nevíte s něčím rady, na online chatu můžete zkontaktovat naši Petru.

Dejte nám prosím vědět, co můžeme do příště udělat, abychom si u Vás získali i zbylých 10 %. Rádi své služby vylepšíme. :-)

• Kvalitní hračky
    • Hezké ceny
    • Široký výběr
    • Žádné

Reakce obchodu Vibrátory.net

děkujeme Vám za recenzi a udělení plného počtu hvězdiček.

Naši kolegové se snaží vybírat jen to nejkvalitnější a nejvymakanější zboží na trhu. Dělá nám proto veeelikánskou radost, že jste se všemi produkty spokojen*a.

No a co se týče rychlosti… všechny objednávky vyřizujeme tak rychle, jak to jen jde! A v případě jakéhokoliv nenadálého problému Vás okamžitě kontaktujeme a snažíme se danou situaci, co nejlépe vyřešit. :-)

Už se nemůžeme dočkat Vašich příštích objednávek!

Mám jenom pozitiva.

Reakce obchodu Vibrátory.net

děkujeme Vám za pozitivní recenzi a udělení plného počtu hvězdiček.

Na spokojenosti našich zákazníků si dáváme velmi záležet, proto náš tým maká na plné obrátky, abychom všechny Vaše objednávky odesílali co možná nejdříve.

Balíčky od nás jsou diskrétní, takže se nemusíte bát nechat si balíček klině i do práce. ;-)

Lucka za tým Vibrátory.net

• Zboží dorazilo rozbalené - s upozornění, že rozbalené zboží nelze vrátit.

Zboží dorazilo rozbalené (roztržená pojistná nálepka na krabici), zato s upozorněním, že rozbalené zboží nelze vrátit. Dálkové ovládání nefunkční - baterie vybitá.

Reakce obchodu Vibrátory.net

Vaše nespokojenost nás velice mrzí. Ujišťujeme Vás, že poškození balení a bezpečnostní prvky před odesláním důkladně kontrolujeme a všechno zboží se Vám snažíme zabalit tak, aby k Vám dorazilo v pořádku. Ale i přes všechna opatření se bohužel může někdy stát, že se při dopravě obal poškodí.

Pokud Vám dorazí zásilka, u které máte jakékoliv pochybnosti o stavu zboží nebo je zásilka jakkoliv poškozená, jsme tu pro Vás k dispozici na telefonu, e-mailu i online chatu a každé nedopatření se s Vámi snažíme vždy co nejrychleji vyřešit.

Pro použití ovladače je nutné nejprve zapnout samotnou pomůcku. Baterie v ovladači je již součástí balení a její stav tudíž nejsme schopni ověřit a mrzí nás, pokud byla baterie u Vašeho produktu vybitá. Pokud ani po výměně baterie za novou produkt nebude fungovat tak, jak má, můžete se na nás samozřejmě obrátit s případnou reklamací.

• Slevy pro stálé zákazníky
    • Se zbožím jsem byla vždycky spokojená (objednávám zde dlouhodobě)
    • Bezproblémové a rychlé vyřízení objednávky

Reakce obchodu Vibrátory.net

děkujeme Vám za recenzi. Nesmírně nás těší, že se k nám opakovaně a ráda vracíte. :-)

Naši kolegové se snaží vybírat jen to nejkvalitnější a nejvymakanější zboží na trhu. Dělá nám proto veeelikánskou radost, že jste se všemi produkty spokojena.

No a co se týče rychlosti… všechny objednávky vyřizujeme tak nejrychleji, jak to jen jde! A v případě jakéhokoliv nenadálého problému Vás okamžitě kontaktujeme a snažíme se danou situaci, co nejlépe vyřešit. :-)

Už se nemůžeme dočkat Vašich příštích objednávek!