• Dodaci lhuta skoro 2 měsíce!

Dobrý den Vážený zákazníku,
    děkujeme Vám za hodnocení. Vaše dodávka byla zpožděna díky nové výrobě Vašich vybraných spotřebičů. Velmi se omlouváme, ale toto bohužel ovlivnit nedokážeme.
    Zdraví Váš tým www.vestavne-sety.cz.

super nemám co bych vytkla.

Dobrý den paní Pánková,
    moc děkujeme za Vašich 100% a Vaše doporučení. Jsme rádi, že jste byla s našimi službami spokojená. Náš tým se snaží, aby každý z našich zákazníků měl důvod se k nám vracet.
    Zdraví Váš tým www.vestavne-sety.cz.

• Výhodná cena a rychlost vyřízení.
    • -

Ano, doporučuji ostatním.

Reakce obchodu Vestavne sety

Vaše pozitivní reakce je velmi příjemná. Děkujeme za ni. Zpětné vazby od spokojených zákazníků jsou pro nás motivující a velmi si jich ceníme. Děkujeme i za doporučení pro další zákazníky.

• Přehlednost
    • Možnost si složit set z různých značek

Reakce obchodu Vestavne sety

velmi nás potěšila Vaše recenze, jsme za ni rádi.
    Set složený z různých obchodních značek si můžete zvolit vyplněním bezplatného formuláře vpravo nahoře - sekce Sestavte si svůj set.
    S úctou Váš tým www.vestavne-sety.cz.

• Cena,kvalita.
    • Žádné.

Doporučuji.

Dobrý den pane Petře,
    děkujeme za pochvalnou recenzi. Doufáme, že budete se zakoupeným zbožím co nejdéle spokojený. Těšíme se na další případné setkání na stránkách našeho obchodu.
    Zdraví Váš tým www.vestavne-sety.cz.

• Velmi široký sortiment zboží.

Vynikající komunikace a kvalitní znalost zboží.

Dobrý den pane Láďo,
    děkujeme za nákup z našeho obchodu, za kladné hodnocení našeho týmu a za doporučení pro další nakupující. Vážíme si každého zákazníka a spokojenost všech nakupujících je u nás na 1. místě.

OK

Dobrý den Vážený zákazníku,
    moc děkujeme za Vašich 100% a Vaše doporučení. Jsme rádi, že jste byl s našimi službami spokojený. Náš tým se snaží, aby každý z našich zákazníků měl důvod se k nám vracet.

• Skvělé ceny

Jednoznačně doporučuji

Dobrý den pane Kamile,
    Vaše kladné hodnocení a doporučení je pro nás tou nejlepší vizitkou, děkujeme za něj.
    Zdraví Váš tým www.vestavne-sety.cz.

• Neměli sice na skladě myčku a lednici, ale vyšli mi maximálně vstříc a nabídli alternativu.
    • Žádné

Maximální spokojenost

Dobrý den paní Johanko,

• výborná komunikace
    • vše zařídí bez problému

Určitě doporučuji, předem jsem si volala, jestli veškeré zboží v setu mají skladem a s paní se dalo výborně domluvit. Digestoř mi poslali o dva dny později, ale to jsem předem věděla. Určitě doporučuji

Dobrý den paní Janíková,
    děkujeme za Vaši pochvalnou recenzi, která vždy našemu týmu udělá radost. Věříme, že budete spokojena i se svými novými spotřebičemi a při dalším nákupu na našich stránkách se budeme opět těšit. Děkujeme Vám.
    Zdraví Váš tým www.vestavne-sety.cz.

• velmi výhodné ceny setů

Dobrý den paní Eliško,
    děkujeme za Vaše kladné hodnocení a věříme, že se na nás obrátíte i při dalším nákupu.

vše perfektní ,cena , dodání

Reakce obchodu Vestavne sety

děkujeme za 100% hodnocení našeho obchodu, které je pro nás odměnou. Doufáme, že budete se zakoupeným zbožím spokojen a věříme, že se na nás obrátíte i v budoucnu.

• Přehlednost stránek.
    • Nevím

Dobrá cena rýchlé dodání a doprava zdarma.

Reakce obchodu Vestavne sety

děkujeme Vám za 100% hodnocení našich služeb. Vždy se snažíme, abychom našim zákazníkům nabídli co největší pohodlí a snadný výběr při nákupu zboží. A pozitivní hodnocení je jednou z odměn...
    Zdraví Váš tým www.vestavne-sety.cz.

• Skvělá komunikace, doporučeny modely, které mi vyhovují.
    • Žádné

Vše probíhalo k mé spokojenosti.

Reakce obchodu Vestavne sety

děkujeme za zaslání pochvalné recenze pro náš obchod i zaměstnance, velice nás potěšila. Věříme, že se na nás obrátíte i při dalším nákupu.
    Zdraví Váš tým www.vestavne-sety.cz.

• má velmi dobře zpracované web stránky a lze si přesně vyfiltrovat požadované spotřebiče

Dobrý den paní Martino,
    Děkujeme Vám za Vaše kladné hodnocení, které nás potěšilo. Snažíme se, aby byl web pro zákazníky co nejpřehlednější a Vy tak můžete nakupovat z pohodlí domova.

• nevim

doporucuji

Reakce obchodu Vestavne sety

Vaše pozitivní reakce je velmi příjemná - děkujeme za ni.
    Zdraví Váš tým www.vestavne-sety.cz.

• velmi rychlá odezva na veškeré dotazy, příjemná komunikace
    • trochu nepřehledné webové stránky

obchod určitě doporučuji, velmi příjemná komunikace a snaha vyhovět zákazníkovi, dobré ceny

Reakce obchodu Vestavne sety

děkujeme za vřelé doporučení dalším zákazníkům a 100% recenzi - to opravdu moc potěší.
    Zdraví Váš tým www.vestavne-sety.cz.

• vše najednou a super komunikace a vstřícnost
    • občas je něco v nabídce, co již není skladem

chvalitebný

Dobrý den Vážený zákazníku,
    děkujeme za kladnou recenzi, občas se opravdu stane, že má výrobce výpadek nebo se model již nevyrábí, ale díky aktivní komunikaci se zákazníkem většinou vždy najdeme shodu, tak jako i u Vás, příště se budeme těšit! Snažíme se aktualizovat sety dle nabídky výrobců, ne vždy to ale časově vychází.
    Přeji pěkný den, zdraví
    Váš tým www.vestavne-sety.cz.

• Cena, spolehlivost s termínem dodání

Nákup jsem dělal na poslední chvíli, vyšli mi vstříc s termínem dodání. Jedním slovem spokojenost.

Reakce obchodu Vestavne sety

děkujeme za 100% hodnocení našeho obchodu. Doufáme, že budete se zakoupeným zbožím spokojen a věříme, že se na nás obrátíte i v budoucnu.
    Zdraví Váš tým www.vestavne-sety.cz.

• rychlost a vstřícná komunikace
    • nevím

spokojenost