Zboží mi sice přišlo poměrně brzy, ale poškozené. I když v nabídce pláště bylo výslovně uvedeno, že se nesmí skládat, plášť, který mi dorazil byl velmi poškozený pokusem o složení. Na několika místech byl velmi zmačkaný a to včetně výztužných drátů. Protože žádný drát nebyl zlomený, plášť jsem namontoval (na koloběžku) a doufám, že se tlakem vzduchu srovná. Nechtělo se mi platit poštovné za odeslání zpět a navíc jsem na něj spěchal. Ale už si zde nic nekoupím!

Reakce obchodu Velohanak.cz

děkujeme Vám za recenzi, nejsme si však jistí, zda patří našemu obchodu.
    U nás konkrétně jste kupoval plášť na horské kolo MTB 26 typ SCHWALBE MARATHON GT TOUR MTB 26x2,00 REFLEX. Tento plášť není skládací, a ani nelze složit, ani my, ani výrobce, jej neskládá. Plášť jsme Vám posílali v nesloženém stavu prostřednictvím GEIS ve velkém balíku.
    Pokud by Vám plášť od nás přišel poškozený, určitě uplatněte reklamaci. Odkaz na reklamační list naleznete v hlavičce našeho e-shopu, a také v obchodních podmínkách.
    Ještě jednou Vám děkujeme za recenzi.
    Milan Hanák

Několikrát jsem zde nakupoval a byl jsem spokojený ale poslední objednávku jsem musel zrušit protože byla vyžadována platba předem.

Reakce obchodu Velohanak.cz

děkujeme Vám za recenzi. Je nám líto, že tentokrát jste nebyl spokojen jako obvykle.
    Bohužel u dopravy, kterou jste zvolil, je možná pouze platba bezhotovostním převodem na účet.
    Přesto věříme, že i tentokrát byste s námi byl spokojen. Stejně, jako všichni ostatní zákazníci, kteří využívají tuto dopravu a zboží platí převodem na účet.
    Zboží bychom Vám opět dodali v pořádku.
    Ještě jednou Vám děkujeme za zájem o nákup i za recenzi.
    Milan Hanák

sice zboží došlo v pořádku, ale místo objednaného pláště SCHWALBE LAND CRUISER HS 450 Active MTB 29x1,75, došel plášť rozměrově 28x 1,75. Byla docela fuška ho nasadit na 29'' kolo

Reakce obchodu Velohanak.cz

děkujeme Vám za recenzi. Rozumíme Vám.

K označování rozměru plášťů jsou používána různá označení, z čehož bohužel plynou nedorozumění, jako je například i toto.

Rozměry MTB 29x1,75" a 28x1,75" jsou dvě různá označení pro stejný rozměr pláště.
    Důkazem a vodítkem pro Vás, že jste dostal správný rozměr pláště, je třetí označení rozměru: 47-622, které naleznete na boku pláště.
    Důvodem této skutečnosti je, že jinak se označuje rozměr plášťů různých zemích.

Bohužel tato rozdílnost přináší přesně tato nedorozumění.
    Zamyslíme se, jak to lépe vysvětlit v popisu plášťů.

Děkujeme Vám za recenzi a ujišťujeme Vás, že jste obdržel pláště v rozměru MTB 29x1,75.

• Modřice!!!

Přesunutí někam do bolí do Modřic, vážně skvělý z centra Brna... asi můj poslední nákup. :(

Velo Hanák býval solidní obchod, dnes jen E-shop, kde sedi naprosto nekompetentní lidi, kteri kolo snad nikdy nevideli.

děkujeme Vám za recenzi.
    Ano, opravdu fungujeme jen jako e-shop. Zboží je třeba elektronicky objednat ne kvůli tomu, že bychom cyklistice nerozuměli, ale protože tak jsou splněny podmínky prodeje na internetu, které nám předepisuje NOZ.
    Ještě jednou Vám děkujeme za osobní návštěvu našeho Zákaznického centra a za recenzi.
    Milan Hanák

• jedině zde bylo zboží v Brně a okolí
    • nepřehledná adresa a žádná zřetelná upoutávka na obchod

již více zde nebudu nakupovat

děkujeme Vám za recenzi.
    Pokud si můžeme dovolit požádat, budeme velice rádi, když nám napíšete konkrétně, čím Vám připadala být adresa nepřehledná.

• Nedostal jsem zbozi

• Ceny

• Je v Brně
    • Výdej zboží končí v pátek ve 13:00....

Už to není, co to bývalo.....

• Jak můžete prodávat poškozené zboží?
    • Plášť je y boku proražený.
    • Bohužel jsem taď v zahraničí a nemůžu ho vrátit.
    • Ihned po návratu tak učiním.

Reakce obchodu Velohanak.cz

za vzniklé komplikace se Vám velmi omlouváme.
    Reklamaci pláště budeme samozřejmě řešit ihned, jakmile jej obdržíme.

• zadne
  • Nic moc,už se tam neobjevím

děkujeme Vám za recenzi.
    Je nám to moc líto, ale slevu, kterou jste požadoval, jsme Vám opravdu nebyli schopni nabídnout.

• Žádné jsem nenašel
    • Nebudu se k tomu vyjadřovat

rozumíme Vám.
    Je nám líto, že jsme Vám nebyli schopni dodat požadovaný počet kusů paprsků. Bohužel se jednalo o výprodejové zboží.
    Připravujeme nový e-shop. Bude se Vám v něm zobrazovat přesný počet kusů, které máme skladem. Věříme, že díky tomu již nebude k podobným nedorozuměním docházet.
    Milan Hanák

• Poplatek za osobní vyzvednutí.

děkujeme Vám za podnět.

Snažíme se veškeré zboží nabízet za co nejnižší ceny. To platí i u položek, jejichž hodnota je v řádu korun.

Při nízké hodnotě objednávky však dochází k situaci, kdy marže z prodeje nepokrývá náklady spojené se zpracováním objednávky.
    Zvažovali jsme tři možnosti, jak toto řešit:
    1. Určit minimální hodnotu objednávky
    2. Zavést poplatek za výběr pod určitou hodnotu objednávky
    3. Nezlevňovat ty nejlevnější položky, nebo je naopak zdražit v souvislosti se zdražením ze strany dodavatele.

Každé řešení má svoje výhody a nevýhody, nakonec jsme největší váhu dali těmto argumentům:
    • Připadalo nám být nefér vůči zákazníkům, kteří vytváří objednávku ve vyšší hodnotě, aby přepláceli drobné položky.
    • Nechtěli jsme brát zákazníkům možnost koupit drobnosti, třeba jen jedno lanko, nebo jednu duši…

Z výše uvedených důvodů jsme se tedy nakonec rozhodli držet co nejnižší ceny i u korunových položek a zavést expediční poplatek ve výši 10 Kč při osobním odběru, pokud je hodnota objednávky nižší než 100 Kč.

Rozumíme Vašemu podnětu a doufáme, že pokud u nás nakoupíte příště a Vaše objednávka přesáhne hranici 100 Kč, že budete s našimi službami spokojena.

Milan Hanák

• Stejná cena jako na internetu
    • Nelze se podívat a vyzkoušet vybrané zboží.Chybí osobní doporučení,rada prodavačů

Chybí mi starý obchod

• Výhodné nízké ceny pokud můžete vyzvednout zboží osobně.
    • Velmi neosobní prostředí v předávacím místě v Brně.

• předpokládala jsem nákup zboží v kamenném obchodě, když jsem přišla na prodejnu, seděli tam jenom 3 pánové za počítači...zboží jsem si tam musela objednat online a až pak mně je mohli vydat....čekala jsem, že si prohlédnu všechny možnosti na živo...

Reakce obchodu Velohanak.cz

mrzí nás, že jsme Vás zklamali a zároveň rozumíme tomu, že nejsme ten typ obchodu, který preferujete. O to víc si vážíme toho, že jste nám sdělila Váš názor.

Informace o tom, že jsme e-shop a zboží je třeba dopředu objednat, máme uvedenou na několika místech na našich internetových stránkách, ale chápeme, že ji lze přehlédnout.

Mohla byste nám prosím navrhnout, kde by podle Vás měla být tato informace uvedena?

Moc Vám děkujeme za Vaše vyjádření.

Milan Hanák

Komunikace. Když jsem slušně sdělil námitku, začala mi ji paní, která mi ani zboží nepředávala, důrazně vyvracet. Místo "máme zato, že to tak není, ale děkujeme, ověříme to" jen "to jste se špatně díval, my to máme jistě správně". Pane Hanák, v podnikání osobní komunikace hraje velkou roli, to jistě víte. I přesto, že jsem se nakonec mýlil já, přiznávám to, mým testem jste neprošel. Pakliže budu vybírat příště zboží, Vy budete na posledním místě.

Reakce obchodu Velohanak.cz

děkujeme Vám za připomínku.

Můžete mi prosím napsat o co se jednalo konkrétně? Situaci prověřím.

Milan Hanák

Objednala jsem zboží,které e-shop uváděl skladem,ale bohužel to nebyla pravda. Je to 10 dnů, po přihlášení na svůj účet objednávka vykazuje stav-vyřízená, ale do dnešního dne i přesto,že je zboží zaplaceno-žádné nemám.

Reakce obchodu Velohanak.cz

děkujeme Vám za podnět a omlouváme se Vám za komlikace.

K dnešnímu dni, však neevidujeme žádnou zaplacenou a neodeslanou objednávku.

V e-mailu od nás máte napsáno číslo zásilky, pokud na něj kliknete, zjistíte, kde se balík s Vaším zbožím právě nachází.

Pokud potřebujete s hledáním balíku pomoci, spojte se prosím s námi, rádi Vám pomůžeme zjistit, kde se balík s Vaším zbožím právě nachází.

• Přijatelná cena
    • Nevím jestli je fy ve velikosti Wolsvagenu,ale není schopna se vrátit do historie objednávek blbečků,co zapomněli registraci,takže každý nákup je zase nanovo.Je mi milejší fy co neslibuje žádné pofiderní bonusy a prodává i když dráž,nezávislé na minulých objednávkách.Sháním přesmyk Deore,ale na Vás se zcela jistě,kvůli té omáčce určitě neobrátím.
    • S pozdravem Skála Petr

Jde to,ale hlavně nezapomínat heslo pro registraci,jinak napochodujete hezky dozadu!

Reakce obchodu Velohanak.cz

děkujeme Vám za vyjádření.
    Je nám velice líto, že vznikla tato situace.
    Vaše registrace včetně získaných věrnostních bodů je jistě stále aktivní.
    Přístupové údaje lze získat po stisknutí tlačítka "Nepamatuji si své přihlašovací údaje", nebo nám napište zprávu a s přístupem do Vašeho konta v našem e-shopu Vám rádi osobně pomůžeme.