• Nevím
    • Zoufalý e-shop. V e-shopu zůstává i zboží, které již nevedou. Vyhledávání v e-shopu nefunguje.

E=shop má daleko do funkčního.

Reakce obchodu Velkoobchodplus.cz

Vážený zákazníku, děkuji Vám za Váš názor. Nejsem si zcela jist, zda jste si nepomýlil e.shopy. Každý si lehko může ověřit např. funkčnost vyhledávání. Přeji Vám hezký den Petr Chalupa

• Zadne

Reakce obchodu Velkoobchodplus.cz

Vážená paní, děkuji Vám i za tuto recenzi. Mohla by jste mi prosím sdělit, které objednávky se Vaše recenze týká ? Děkuji a přeji hezký den Petr Chalupa. tel.: 603 805 370

• Nedali vědět ani po 9 dnech, že zboží je připraveno.

Reakce obchodu Velkoobchodplus.cz

Vážený zákazníku. Nemyslím, že je tato recenze určená nám. Osobně vždy kontaktuji zákazníka ať už telefonicky či e.mailem o stavu jeho objednávky. Pokud jste nebyl kontaktován, je možné, že jste udal špatně Vaše kontaktní údaje. Kontaktujte mne na 603 805 370, myslím, že se toto nedorozumění vysvětlí. Petr Chalupa

Zaplatil jsem zboží a to nedorazilo. Telefonní kontakt je nedostupný. Jednalo se o malou částku, ale i to naštve.

Reakce obchodu Velkoobchodplus.cz

Vážený pane. Prosím poskytněte mi na e.mail : [email protected] , číslo Vaší objednávky. Předpokládám, že chyba nejspíše nastala v platbě, chybné číslo účtu, var.symbol...... a částku jsme tak nemohli spárovat s Vaší objednávkou. Jakmile od Vás obdržím info, vše jistě dáme dohromady k vaší spokojenosti. Petr Chalupa

• slibují nedodají :-DDDDDD

nemám slov

Reakce obchodu Velkoobchodplus.cz

Dobrý den, prosím ozvěte se mi o jakou objednávku se jednalo. Pokud se jedná o pochybení z naší strany, jistě najdeme řešení, které by pak mohlo zmírnit Váš názor na nás. Petr Chalupa tel.: 603 805 370 e.mail : [email protected]

• Dobrou cenu.
    • Komunikace jen přes telefon, chybí písemné potvrzení, kde a kdy je zboží k vyzvednutí.

Pokud nespěcháte asi není s tímto obchodem problém.