Zatím čekám na dodání.
    Údajně až další týden...čekám už 2 týdny...

Dobrý den, paní Novotná,
    dne 14.2. jste nám telefonicky odsouhlasila, že si přejete počkat na naskladnění zboží, které je momentálně nedostupné. Předpokládaný termín naskladnění byl cca 14 dní, tedy 28.2. Momentálně je to 10 dní od vytvoření Vaší objednávky.
    Právě kvůli delší čekací lhůtě jsme Vás telefonicky kontaktovali, abychom Vám nezpůsobili případné komplikace.

Vzhledem k tomu, že jste nám telefonicky potvrdila, že si přejete na dodání počkat, nerozumíme Vaší negativní recenzi.
    O dalším průběhu Vaší objednávky Vás budeme informovat.

Velkoobchodplus.cz

5 dnů je příliš dlouhá doba dodání v dnešní době.

Reakce obchodu Velkoobchodplus.cz

děkujeme za Vaše hodnocení, které nás ale velice mrzí, protože se týká vámi zvoleného přepravce, nikoliv našeho obchodu. Objednávka byla vytvořena ve středu 6.12 ve 14:44. Odeslali jsme jí následující den, tj. ve čtvrtek 7.12.2023. Balíkovna ji bohužel doručovala 5 dní.

Velkoobchodplus.cz

• týden trvalo, než mi byla objednávka doručena

Reakce obchodu Velkoobchodplus.cz

děkujeme za Vaše hodnocení. Ve vaší objednávce jste měl 7 balení identifikátorů, přičemž na našem skladě byly pouze 4 balení. I přes doskladňování chybějících balení jsme Vaši objednávku odeslali do 3 pracovních dnů. Objednávka byla vytvořena v sobotu 18.11.2023 a odeslána ve středu 22.11.2023. Následující den byla vyzvednuta. Doručení tedy netrvalo týden.

• Ceny produktu
    • Pomale odeslani, trvalo nekolik dni
    • Opakovane jsem se nemohl dovolat abych se zeptal na stav objednavky

Reakce obchodu Velkoobchodplus.cz

děkujeme za Vaše hodnocení. Velice nás mrzí Vaše hodnocení pomalého odeslání. Zkontrolovali jsme Vaší objednávku, ve které byl jeden produkt - dostupnost 3 dny. Tato dostupnost byla u produktu napsaná. Vaši objednávku jsme přijali dne 30.10.2023 ve 21:29 a dne 2.11.2023 byla vyexpedována z našeho skladu. Uvedenou dodací lhůtu jsme tedy splnili. Na zmeškaná volání v pracovní době voláme zpět.

Dobrý den
    v loňkém roce jsem objednávala držáky na svíčky do lampionu, viz. foto- na úzkou svíčku. Fotka zboží neodpovídala produktu, který jsem chtěla
    Letos jsem objednala ty samé a byly mi poslány jiné, které jsou na čajovou svíčku. Takže nespokojenost. Váchová

Reakce obchodu Velkoobchodplus.cz

velice nás mrzí Vaše negativní recenze. Na Vaši objednávku jsme do dnešního dne od Vás neobdrželi žádnou reklamaci, kterou bychom samozřejmě řešili k Vaší spokojenosti. Pokud máte zájem o řešení problému s Vaší objednávkou, prosíme o založení reklamace e-mailem. Bohužel psaním negativních recenzí na tomto portále se nic nevyřeší.

Tým Velkoobchodplus.cz

Neposílají do zasilkovny - ZBOX, , musím dle otevírací doby, která mi nevyhovuje vůbec, do fronty na nějakou pobočku
    Otravný, nevstřícný a nezákaznický servis. Škoda vás, objednám jinde jindy.

Reakce obchodu Velkoobchodplus.cz

s místy, na které doručujeme jste byl seznámen ještě před dokončením objednávky. Pokud vám místo nevyhovovalo, mohl jste zavolat či napsat, abychom vám pobočku změnili nebo případně dokončit objednávku u konkurence. Z-boxy máme záměrně vypnuté, protože máme v sortimentu velmi různorodé zboží, které se do Z-boxu nevejde a pak dochází k samovolnému přesměrovávání na místa, která zákazníkům nevyhovují.

Náš zákaznický servis jste vůbec nekontaktoval, a to ani mailem, ani telefonicky, ani na chatu. Nerozumím, jak jej můžete hodnotit.

Přeji hezký den.
    Velkoobchodplus.cz

Objednala jsem 16.10. a platba mi byla potvrzena. Dosud zboží nemám.

Dobrý den paní Šudřichová,
    velice nás mrzí Vaše hodnocení. U vámi objednané položky byla uvedena doba dodání 10 dnů. Vaši objednávku jsme přijali dne 16.10.2023 a dne 26.10.2023 byla vyexpedována z našeho skladu. Uvedenou dodací lhůtu jsme tak splnili. Vaše objednávka je aktuálně připravena k vyzvednutí na Balíkovně.

• místo 5 náplní mi přišly 4

Reakce obchodu Velkoobchodplus.cz

Dobrý den, po přijetí Vaší reklamace na našem e-mailu jsme vše ihned prověřili a snažili jsme se Vás kontaktovat telefonicky. Dle kamerových záznamů a inventurní kontroly Vaše objednávka odešla s přesně objednaným počtem náplní.
    Reklamaci s Vámi rádi dořešíme e-mailem.

Velkoobchodplus.cz

• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

Zboží mi přišlo poničené, díky špatnému zabalení. Jde o dárek, takže je to špatně.

Reakce obchodu Velkoobchodplus.cz

Dobrý den, velice nás mrzí, že Vaše zásilka nedorazila v pořádku. Na řádné zabalení klademe důraz, i tak se občas při přepravě může stát, že se balíček poničí.
    S reklamací nás samozřejmě můžete kontaktovat na e-mail [email protected], rádi s Vámi vše dořešíme k Vaší spokojenosti.

Děkujeme.

Dlouhe čekaní na zboží

Objednala jsem nůžky v modrém i růžovém obalu ( viz obr.), kde chybí slibovaných 5 dekorů střihu. Kontrolovala jsem objednávku, kódy souhlasí. Dorazily nůžky pouze s jedním dekorem.

• Nepřišel kód k vyzvednutí zásilky
  • Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

• Dlouhá doba dodání

Reakce obchodu Velkoobchodplus.cz

děkujeme za Vaši zpětnou vazbu. Díval jsem se do logu vyřízení Vaší objednávky, kterou jste vytvořila ve čtvrtek 26.1.2023 v 14:21 hod. Objednané zboží bylo skladem, avšak 1 ks z objednaných 2 ks. Vaši objednávku jsme expedovali v pondělí 30.1.2023 ve 13:26 hod. Zvolila jste dopravu Zásilkovnou na výdejní místo, kde byla připravena k vyzvednutí v úterý 31.1.2023 v 15:31 hod. Zásilka byla vyzvednuta až ve čtvrtek 2.2.2023 v 11:24 hod.

Dle historie expedice Vaší objednávky jsme zboží, které nebylo skladem odeslali druhý pracovní den. Bohužel již nemůžeme ovlivnit zvoleného dopravce a to kdy si zásilku vyzvednete.

Lukáš Rek
    Velkoobchodplus s.r.o.

Nektere barvy ktere jsem objednala nejspis lezely dlouho ve skladu, protoze jsou huste jako puding a neda se s nimi malovat. Tudiz nepouzitelne.

Reakce obchodu Velkoobchodplus.cz

Dobrý den, velice nás mrzí Vaše negativní recenze.

Vaše objednávka je z 5.12.2022 a do dnešního dne jsme od Vás bohužel neobdrželi na barvy žádnou reklamaci, kterou bychom samozřejmě řešili k Vaší spokojenosti.

Barvy z Vaší objednávky byly naskladněné jen pár dní před Vaší objednávkou. U slupovacích barev velmi záleží na způsobu skladování. Během zimních měsíců se může stát, že vlivem mrazu při přepravě některé barvy ztuhnou. V takovém případě vždy zákazníkovi uznáváme reklamaci.

Pokud máte zájem o řešení problému s Vaší objednávkou, prosíme o založení reklamačního případu na našich webových stránkách.

Tým Velkoobchodplus.cz

Doruceni zboží jsem očekávala již před více než týdnem, nedorazila zatím ani zpráva o expedici.

Dobrý den, paní Šimková,

ještě jednou se omlouváme za chybu, která se stala na naší straně a vzniklo tak velké prodlení s odesláním Vaší objednávky, díky nedostupnému produktu.
    Po telefonu jsme již Vaši objednávku dořešili.

Celá tato situace nás velmi mrzí a děkujeme za Vaše pochopení.

Tým Velkoobchodplus.cz

• Objednal jsem 25 listů papírů na vyzkoušení. Přišly mne pokrčené. Nebyl vložen do obálky žádný karton, aby se předešlo poničení.

• Posílají nevyžádané zprávy
    • Dlouhá doba doručení

Dobrý den, pane Knížku,

děkuji za Vaši zpětnou vazbu, která je pro nás velmi důležitá. Co se týká termínu dodání Vaší objednávky. Objednávku jste vytvořil v sobotu 10.9.2022, kterou jsme zpracovali v pondělí 12.9.2022 a v úterý 13.9.2022 jsme ji předali přepravci. O veškerém pohybu Vaší objednávky Vám byly zasílány emaily na emailovou adresu, kterou jste v objednávce uvedl.
    Pro doplnění jste jako Vaši fakturační adresu uvedl ulici Aha 1, město Aaa a PSČ 10000. V případě, že byste nezvolil platbu předem, ale na dobírku, byla by Vaše objednávka automaticky stornována.

Kontroloval jsem seznamy přihlášených odběratelů k zasílání novinek a nikde Váš email není uvedený.

Děkuji
    Lukáš R.

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.