• Neskutečně nepřehledný formulář výběru dopravy a placení.

Reakce obchodu Velkoobchodplus.cz

Dobrý den, děkuji Vám za recenzi byť ne příznivou. Za velkoobchodplus.cz Petr Chalupa 603 805 370

Jsou moc drazí a je překupníci

Reakce obchodu Velkoobchodplus.cz

Vážený zákazníku. Děkuji za Váš příspěvek. Ale nechtějte abych ho komentoval ... za velkoobchodplus.cz Petr Chalupa tel.: 603 805 370

• Platba předem, dlouhá dodací lhůta - neodpovídá tomu, co je inzerováno na webu. Zboží nakonec neodpovídalo rozměrem tomu, co jsem objednala.Prý chyba dodavatele.

Klidně to taky zkuste,třeba budete mít víc štěstí.

Reakce obchodu Velkoobchodplus.cz

Vážený pane, paní. Děkujeme Vám za recenzi byť ne kladnou. Nevím jak mám odpovědět na záporné hodnocení " platba předem ". Tuto volbu volíte Vy zákazník. Dodací lhůty odpovídají naší nabídce na e.shopu. Pokud zboží inzerujeme že není skladem, skladem prostě není. Vždy však platí, že zákazníka předem informujeme. A co se týče dodání zboží v jiném rozměru ? Já tuto možnost vylučuji. Ostatně mám pocit, že tato recenze byla určena jinému e.shopu. Za velkoobchodplus.cz Petr Chalupa 603 805 370

• Dlouhá doba dodání

Reakce obchodu Velkoobchodplus.cz

Vážený zákazníku, děkuji Vám za recenzi, byť nelichotivou. Pokus by jste napsal číslo objednávky, mohl bych konkrétně reagovat. Nemám žádné informace, že by nyní docházelo ke zpoždění expedic. Mohu ale reagovat konkrétně na Vaše hodnocení " kvalita komunikace ". Nevím, proč hodnotíte tak špatně. Osobně si myslím, že jsme jeden z nejvstřícnějších e.shopů v republice. Komunikujeme mnoha komunikačnímy kanály, na telefonech jsme k zastižení i o víkendech. Za velkoobchodplus.cz Petr Chalupa 603 805 370

• nabídka dobrá,dodání nedostačující
    • Zboží nabízí,ale nedodává,alespon mě!

rozmyslet si objednávku

Reakce obchodu Velkoobchodplus.cz

Vážený zákazníku, Vaše recenze mne mrzí. Předpokládám, že muselo nastat nějaké nedorozumění. Proč bychom zboží nedodávali ? Prosím kontaktujte mne na 603 805 370, jistě vše vyřešíme k Vaší plné spokojenosti. Za velkoobchodplus.cz Petr Chalupa

• Domnívám se , že ceny které u produktu uvádíte byste měli dodržet. Pak nebude muset zákazníkovi sdělovat, že cena při dodání bude vyšší, než uváděná a pokud zákazník nesouhlasí s navýšením tak objednávku zrušit.

Reakce obchodu Velkoobchodplus.cz

Vážený zákazníku, situace, jež popisujete, u nás není možná. Předpokládám, že se jedná o nedorozumění. Budu rád, když mne kontaktujete. Za velkoobchodplus.cz Petr Chalupa tel.: 603 805 370

Dodnes se mi nikdo neozval, nedoporučuji.

Reakce obchodu Velkoobchodplus.cz

Vážený zákazníku, nebudu zakrývat, že mne Vaše recenze mrzí a trápí. Právě my, náš e.shop, se snaží maximálně komunikovat se zákazníky a věřte mi, že každý den osobně dohlížím na to, zda všechny objednávky, které jsem obdrželi jsou v chodu, tedy, zda byl náš zákazník zpraven o stavu objednávky. Samozřejmě, lidskou chybu vyloučit zcela nelze, škoda, že recenze neobsahuje číslo Vaší objednávky, třeba by se situace vyjasnila. Chyba nemusí být nutně jen na naší straně. Přeji hezký den, za velkoobchodplus.cz Petr Chalupa tel.: 603 805 370

• - výborná komunikace
    • - ochota výměny vadného zboží
    • - nové zboží opět nebylo stoprocentní kvality

Asi záleží na tom, co kupujete, já kupovala fixy na flipchart a houbu, což bylo v pořádku, ovšem samotný flipchart nedorazil v pořádku. Prodejce okamžitě objednal dopravu a vadné zboží odvezl zpět a zaslal nový kus. Tato výměna však trvala týden a i tak mi nepřišel nový kus stoprocentní, je však použitelný, proto už si jej nechávám. Nechce se mi to znovu řešit, balit a čekat.

Reakce obchodu Velkoobchodplus.cz

Vážená paní, tato situace mne velmi mrzí. Věřte, že obratem začneme kvalitu flipchartů řešit s výrobcem. Za velkoobchodplus.cz Petr Chalupa

• doba dodání

Reakce obchodu Velkoobchodplus.cz

Vážený zákazníku, děkuji Vám za recenzi, byť zápornou. Škoda, že nenapíšete i číslo objednávky, zjistili bychom důvod Vaší nespokojenosti. Za velkoobchodplus.cz Petr Chalupa

• Eshop s vyzvednutim v praze
    • Slibili dodani z velkoskladu, den po dodani na pridejnu tam zbozi stale nebylo

Naslibuji hory doly a skutek utek

Reakce obchodu Velkoobchodplus.cz

Vážený zákazníku. Bohužel, neuvádíte číslo Vaší objednávky. Takto nemohu posoudit, kde se stala případná chyba. Pokud máte zájem o vysvětlení, prosím kontaktujte mne na 603 805 370. Za velkoobchodplus.cz Petr Chalupa

• lepší ceny
    • klamné informace ohledně uloženky!

Reakce obchodu Velkoobchodplus.cz

Vážený zákazníku. Děkuji Vám za recenzi. Můžete mi prosím sdělit, jakou klamnou informaci ohledně Uloženky máte na mysli ? Není to tak, že jste si vybrala výdejní místo Uloženky a poté jste upřesnila že se jedná o českou poštu ?
    za velkoobchodplus.cz Petr Chalupa 603 805 370

• nepříjemná prodavačka - kvůli ní tam nechce chodit hodně mých známých.

Reakce obchodu Velkoobchodplus.cz

Vážený zákazníku, děkuji Vám za recenzi a jesli mohu poprosit, sdělte mi o jaké výdejní místo se jedná, pokusím se vysvětlit paní prodavačce, že zákazník je náš pán, věřte, že já osobně toto rčení ctím. Přeji hezký den za velkoobchodplus.cz Petr Chalupa

• na stránkách širokou nabídku
    • nedodání objednáného zboží
    • nulová, příšerná komunikace

26. července jsem si objednala zboží s osobním odběrem za 601,- Kč. 31.7. mi přišel e-mail, že je zboží připravené k odběru, otevřu přílohu a tam zboží jen za 58.- Kč.... Žádné vysvětlení, proč tam není vše, nic, přesto, že na stránkách ho nabízejí. Nikdy více tento obchod

Reakce obchodu Velkoobchodplus.cz

Vážený zákazníku, se vší úctou, myslím, že jste se spletl a očastoval jste tímto hodnocením někoho jiného. Samozřejmě, netvrdím, že jsme dokonalí, ale že bychom nekomunikovali, to prostě není pravda. Případně mne můžete kontaktovat na 603 805 370. Přeji hezký den. za velkoobchodplus.cz Petr Chalupa

• Rychlost dodání zboží.
    • Nekvalitní zboží, které neodpovídá ceně!!!!!

Reakce obchodu Velkoobchodplus.cz

Vážený zákazníku, děkujeme Vám za recenzi. Nejsem si jist, zda se tato recenze týká nás. Žádné zboží odpovídající Vašemu hodnocení v nabídce nemáme. Škoda, že jste neupřesnil položku, jež kritizujete. Budu rád, pokud mne budete kontaktovat na 603 805 370 a upřesníte mi, o kterou objednávku či zboží se jedná. Za velkoobchodplus.cz Petr Chalupa

• Rychlé dodání objednaného zboží
    • 1) Neschopnost podat informace k prodávanému zboží
    • 2) Chybějící návod k objednanému zboží
    • 2) Nefungující čtečka platební karty

Objednávat pouze zboží, které dobře znáte a které je možné používat bez návodu.
    Při vyzvedávání zboží na prodejně si nezapomenout vzít s sebou peníze, protože platební kartou, vzhledem k nefungující čtečce, platit nelze.

Reakce obchodu Velkoobchodplus.cz

Vážený pane, děkuji za Vaši recenzi byť ne příznivou. Protože neznám objednávku, kterou zmiňujete, nemohu se k ní přímo vyjádřit. Alespoň obecně. Bod 1. Je dobré si uvědomit, že ne všechno zboží, jež si objednáte přes e.shop, prodáváme i na prodejnách, které v tomto případě slouží jako výdejní místo. Pak Vám samozřejmě personál poradit neumí. Bod 2. Pokud návod opravdu chyběl, je to chyba. Za to se omluvám. Nicméně stačí upozornit a návod Vám bude promptně zajištěn. Bod 3. Pokud byl nefunkční platební terminál, oprava jistě byla nahlášena provozovateli, tedy bance a my čekáme na opravu. V případě, že potřebujete další informace jak ke zboží tak k tomuto hodnocení, neváhejte mne kontaktovat. Přeji hezký den Petr Chalupa tel.: 603 805 370.

• příznivé ceny
    • komunikace
    • V několika případech bylo zboží označeno jako "skladem", ale ve skutečnosti skladem reálně nebylo. Je tedy třeba počítat s případnou úpravou objednávky.

Reakce obchodu Velkoobchodplus.cz

Vážený zákazníku, souhlasím s Vámi. V několika případech se tak mohlo či může stát. Bohužel, bezedné skladové zásoby nemáme. Zvlášť v této, pro nás hektické době, kdy expedujeme řádově násobně více objednávek než normálně. Vždy však férově informujeme našeho zákazníka o dodacím termínu, za což nás i chválíte. Děkuji Petr Chalupa

• Nabízené zboží nemá ve skutečnosti na skladě.

Po zrušení objednávky jsem požádal obchodníka o vymazání mých ůdajů z jejich databáze. Přesto jsem dnes dostal tuto výzvu. Takže asi tak.

Reakce obchodu Velkoobchodplus.cz

Vážený zákazníku, na Vaši objednávku, jednalo se o nějaký Rayfilm, si vzpomínám, a tedy, není pravd, co zde píšete. Za prvé, na našem e.shopu není zmínka o tom, že tento materiál je skladem. Telefonicky jste byl mnou osobně kontaktován a chtěl jsem s Vámi domluvit možný dodací termín. Źe jste objednávku zrušil, bylo obratem akceptováno, stejně tak, jako byl smazán kontakt na Vás. Tuto výzvu, jste dostal proto, že náš obchod je přihlášen do hodnocení na Heuréka.cz. Toto chodí automaticky každému, kdo vytvoří u nás objednávku a je to e.mail od této organizace. S přátelským pozdravem Petr Chalupa

• dostupnost
    • obsluha na prodejne v Praze na Sokolovsky

Reakce obchodu Velkoobchodplus.cz

Vážený zákazníku, nejste sám. Již jsem na podobnou recenzi reagoval. Paní je starší a pomalejší. Ale přece ji kvůli tomu nevyhodíme. Děkuji Vám za pochopení Petr Chalupa

• S objednáním a dodáním do prodejny k vyzvednutí jsem byla spokojená.
    • Zboží jsem si nechala zaslat do prodejny Sokolovská,Praha8-Karlín.Když jsem si ho byla vyzvednout,paní prodavačka vůbec nevěděla co stím má dělat,neuměla to pořádně projet pokladnou a po 45 min.kdy jí to stále nevycházelo,jsem odešla bez faktury.,jelikož bych tam byla snad ještě dnes.

Byl to první a poslední nákup

Reakce obchodu Velkoobchodplus.cz

Dobrý den, děkuji za Vaši recenzi. Bohužel, vše je to o lidech. To platí i pro personál na výdejním místě Sokolovská. Paní má před důchodem, teď ji propustit, práci nenajde. Těch připomínek je k paní více, ale jsme lidi, taky budeme jednou starší a pomalejší....děkuji za pochopení Petr Chalupa

• Nevím
    • Zoufalý e-shop. V e-shopu zůstává i zboží, které již nevedou. Vyhledávání v e-shopu nefunguje.

E=shop má daleko do funkčního.

Reakce obchodu Velkoobchodplus.cz

Vážený zákazníku, děkuji Vám za Váš názor. Nejsem si zcela jist, zda jste si nepomýlil e.shopy. Každý si lehko může ověřit např. funkčnost vyhledávání. Přeji Vám hezký den Petr Chalupa