Vzhledem k tomu, že se jednalo o objednání dárku, velmi důležité je i balení a krabička produktu. U dvou produktu byla krabička pomačkaná a lehce potrhaná, rozhodně ji nešlo použít jako dárek. U druhého produktu byla rozlepená, což šlo opravit. Tekuté mýdlo bylo lehce vyteklé a obal byl též poškozený.

• Poměrně dlouhá dodací lhůta
    • Obchod bez předchozí domluvy změnil dopravce z objednaného PPL na Českou poštu

Reakce obchodu vasenakupy.cz

nebylo zde nic provedeno bez informace kupující a bylo postupováno, dle obchodních podmínek, kde je možnost změny dopravce možná vzhledem omezení na rozměry u některých přepravců. Zde bohužel již e-mailová komunikace daného pána byla po upozornění na obchodní podmínky a velikosti položky, jasným znamením že si prodejce dovolil při dopravě zdarma hodně moc, ale bohužel nelze vždy u dopravy využít s nadrozměrnou zásilkou požadovaného přepravce.

Dále co se týká délky expedici zboží, tak zde je ideální rozlišovat den odeslání, což ovlivní prodejce a den dodání zásilky přepravní společností. Vaše zásilka byla dána do přepravy 26.1.2024 a dodána byla 29.1.2024 (v pondělí) . Což i ze strany přepravce nebylo prakticky více než v klasickém pracovním dnu, a to 24 hodin. Expedice z naší strany proběhla cca dvou dnů po objednání, až po Vašem souhlasu se změnou přepravce.

Tým eShopu VašeNákupy

Zboží sice dorazilo včas, ale v krabici vycpanou zmuchlanými letáky a novinama, navíc originál krabice byla neúplná a potrhaná, jakoby to balil někdo doma v garáži, zřejmě použité a vrácené zboží. Auto má navíc jen nepatrný poloměr zatáčení, cca 5-6 metrů, tudíž naprosto nevhodný k hraní si doma, pouze někde na náměstí. Jsem velmi zklamán.

Reakce obchodu vasenakupy.cz

děkzjeme za recenzi, ale nevíme co myslíte tím neuplná krabice. Dané aiutíčko je originál baleno v divné polokrabici, což je na fotografiích u produktu nafoceno. Bylo by ideální si prostudovat zboží, dříve než jej zakoupíte a veškeré fotografie.

Dále co se týká balení, tak ano, zboží se vyplňuje letáky a dalším materiálem, který brání poškození zboží během přepravy.

Bohužel nebalíme, jako některé velké společnosti bez vycpávání volného prostoru mezi produktem a krabici, aby jste si nemohla stěžovat na poškození zboží, které by se volně pohybovalo v balení. Naše garáž na balení má min. 300 metrů podlahové plochy a 100 mterů podlahové plochy prodejny. Můžete se přijet podívat a posoudit i skladování.

Dále co se týká poloměru zatáčení atíčka, tak zde je to pouze o nastudování informací o produktu a pod. Nelze čekat u autíčka v měřítku 1:12, že se vám vzhledem velikosti otočí na metru.

Tým eShopu VašeNákupy

Deka měla být tmavě hnědá, ale byla hnědá s fialovým odleskem.
    Koukalo nás na ni víc.

Reakce obchodu vasenakupy.cz

děkujeme za recenzi. Nevíme zda jste někdy nakupovala daný druh zboží na internetu, ale nikdy nebude barva úplně stejná, ve skutečnosti a na fotografiích prodejců. Toto je bohužel vždy zkreslující.

Dále co se týká vaší recenze, tak by bylo ideální danou záležitost řešit s prodejcem nebo s portálem, kde jste zboží koupila, což je zde Heuréka, tak aby se to popřípadě řešilo u výrobce, ale víme, že pohodlnější je se vyjádřit a myslet si, že tím je to vyřešené.

Tým eShopu VašeNákupy

Hasičské auto ze série City Collection je super šmejd, nakřivo nalepené samolepky, místo hasičské kvarty vydává zvuk vrzajících vrat, výstražné majáky neblikají, podřená kabina.

Reakce obchodu vasenakupy.cz

děkujeme za recenzi. Zde hodnotíte produkt od společnosti Made . Hasičské auto, které zde popisujete má funkce, které uvádí výrobce. Autíčko vydává zvuky a světelné efekty má rovněž. Světelným efektem jsou svítíci přední světlomety a zvukem je myšlen zvuk motoru nákladního automobilu.

Jedna nálepka je na cisterně nalepeny trochu šikmo, což máte pravdu, ale jinak při kontrole položky nebylo nalezeno nic, co popisujete. Nebyly ani nalezeny podřené části kabiny.

Tým eShopu VašeNákupy

• Jako doručující firmu, má Českou poštu, vzala jsem ji po dlouhé době na milost, a opět špatná zkuśenost.
    • A věci které jsem zakoupila, zklamání, navíc mistička pod sopničkou a pepřenkou byla zlomená,na balíčku nebylo uvedeno Křehké.

Celý den jsem čekala na balík do ruky od České pošty, odpoledne jsem zavolala řidiči, řekl,že balíček mi bude doručen.A tak jsem čekala dál.Večer jsem obdržela sms, že balíček doručen být nemohl ať si ho po víkendu vyzvednu na poště.Ani důvod, ani omluva.Např. DPD vesele doručovalo .Když vezmu v úvahu cenu doručení a kvalitu tovaru ...neměla jsem si to ani vyzvedávat.

Reakce obchodu vasenakupy.cz

děkujeme za recenzi. Bohužel způsob dopravy jste si zvolila v nákupním košiky sama, jako každý zákazník (nabízíme zde Českou poštu, PPL a Balíkovnu, což v recenzi neuvádíte).

Zde bohužel neovlivnímě způsob doručení přepravcem, ale můžeme na to poukazovat a pokusit se to řešit u dopravce, ale to by jste musela zaslat informaci o daném problému a ne, že se o problému dozvíme zde.

Dále co se týká údajného poškození zboží, tak nemáme od Vás žádnou informaci k reklamaci poškození položky, tak nevíme zda je tohle celé objektivní.

Tým eShopu VašeNákupy

Zboží mi připadalo použité. Obal starý .

Reakce obchodu vasenakupy.cz

děkujeme za recenzi, ale nesouhlasíme s vaším tvrzením, jelikož zboží se šije na zakázku a nedrží se ve velkých počtech skladem. Je zvláštní, že danou informaci vložíte sem, ale na prodejce se neorátíte s fotodokumentací a případným problémem na nás nebo Heuréku kde jste zboží zakoupila.

Tým eShopu VašeNákupy

• co se týká objednání a vyzvednutí zboží vše v pořádku
    • obsah zboží v pořádku ale dřevěný kufřík v dezolátním stavu vůbec nevím jak to mohlo projít kontrolou - OSTUDA- .

Reakce obchodu vasenakupy.cz

děkujeme za recenzi, ale bohužel nemáme od Vás žádnou jinou informaci, že originálně zabalený produkt byl poškozený nebo jeho část. Vzhledem povaze položky která byla zakoupena, tak neni možností žádného prodejcem překontrolovat položku bez poškození obalu, což by bylo z vaší strany zase napadnuto, tím že se prodává použité nebo otevřené zboží.

Pokud v dané situaci nedostaneme fotografie o závadě zákazníkem, což se nestalo ani u vás, tak nedokážeme výrobce oslovit s kvalitou. Toto je velká škoda, když si již dáváte práci s recenzí a řešení nehledáte.

Tým eShopu VašeNákupy

• Hodiny vypadají úplně jinak.nez na obrázku, šedivé, čísla také šedivá nejsou vůbec vidět

Reakce obchodu vasenakupy.cz

vážený zákzaníku děkujeme za recenzi. Bohužel fotografie u žádného produktu nebude vystihovat přesnou barvu produktu, což je uvedeno i na stránkách většiny e-shopů. I když se u nás snažíme používat originální fotografie výrobců, tak jak u vámi zakoupených hodin, tak vždy bude odstínová rozlišnost. Zboží můžete klasicky vráti, pokud vám daná odstínová odlišnost nevyhovuje, což neni problém.

Dále nás mrzí celý obsah vaší recenze, který zde bohužel neni zobrazen .. kdy si stěžujete na dobu dodání a dopravu. Zboží bylo z vaší strany objednáno 3.1.2022 ve 22:23 hodin, odesláno 4.1.2022 v pátek a dodáno 7.1.2022 v pondělí na vámi zadanou adresu. Zde by bylo dobré vyzvednout, že zásilka byla přepravován Českou poštou a myslíme, že docela rychle. Toto lze doložit sledování zásilky na stránkách České pošty.

Další Vaší stížností v recenzi je špatná komunikace s prodejcem. Zde bohužel neni možné vložit informace spojené s vaší objednávkou, ale dle harmonogramu jste obdržela následující informce:
    - automatické potvzení o objednání,
    - potvrzení o zpracování zásilky,
    - potvrzení o odeslání zásilky s číslem zásilky,
    - SMS a e-mail od přepravce k převzetí zásilky
    - SMS a e-mail od přepravce k doručování nebo připravení zásilky na vyzvednutí.

Zde bohužel již nevíme co dalšího by se mělo po naší stránce na vaši adresu ještě za informace odeslat.

Celý náhled na vaši recenzi z naší strany je, že vám nevyhovuje barevná odlišnost produktu, a tak jste se rohodla napsat danou recenzi daným způsobem. Velkou chybou dané služby je, že neni možné dokládat reálné informace do systému a recenzi konzultovat s provozovatelm.

Tým eShopu VašeNákupy

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

• do dnešního dne mi zboží nedorazilo, od obchodu zatím nepřišla žádná informace, kdy bude zboží doručeno

Dobrý den.
    Děkujeme za recenzi.
    Vaše objednávka dorazila 16.12.2021 v 17.34. Dne 17.12.2021 v 7.58 vám byl odeslán email s omluvou, že zboží již není skladem a do vánoc jej nedokážeme doskladit, jelikož dodání zboží od dodavatele se již prodloužilo na delší dobu a nestihli bychom vám zboží dodat.
    Bylo vám nabídnuto podobné zboží se slevou jako omluvu za komplikace. Od vás nedorazil žádný email ani reakce na náš zaslaný email...tudíž nebyla objednávka vyřízena.

Tým eShopu VašeNákupy

• Arogantní jednání, zboží nedodáno, peníze dosud nevráceny.

Reakce obchodu vasenakupy.cz

děkujeme za recenzi, ale bylo by idální napsat, že zásilka byla odeslána a nebyla doposud dodána dopravcem. Dále, že kontaktování z vaší strany telefonicky proběhlo 16.12.2021 s dotazem kde se nachází zásilka. Zde jste byla informována o nutné reklamaci u dopravce, kterou budeme provádět, když neni zásilka na adrese.

Ovšem je škoda, že zde neuvádíte naše napadání z vaší strany spojenou s odpovědnosti za přepravní společnost., kterou bohužel neni možné ovlivňovat v daném směru.

Vratka platby byla dohodnuta s provedením ihned, jak to bude možné zpracovat, jelikož i reklamce musí být potvrzena a balík stopnut, aby se nebyl přebrána zákazníkem, když by jej přepravce náhodou doručoval. Bohužel i zde jsou záporné zkušenosti v daném směru.

• Příliš dlouhá doba dodání
    • Ze strany prodejce po týdnu žádné vyjádření ke stavu objednávky!!!!!!!!

Reakce obchodu vasenakupy.cz

děkujeme za recenzi, ale pokud neni problém s odbavením objednávky tak neni nutné zasílat informace o průběhu daného odbavení objednávky mimo přijetí, které vám má zaslat Heuréka, kde jste si zboží objednala a informaci o odeslání odesílá prodejce ze Heuréku, která nám objednávku předala k vyřízení. Bylo by i ideální se pokusit kontaktovat portál, kde byla objednávka provedena a zde se dotázat na průběh, pokud ja u Vás daná potřeba.

Objednávky vyřizuje, dle obchodních podmínek od 1 do 10 dnů, ale Heuréka vám daný dotazník zasílá 6 dnů po odjednání, tak, pokud do odbavení vstoupí víkend, jako u vaší objednávky, tak bohužel může dojít k prrodlení odeslání.

Obchod vůbec nekomunikuje.

Reakce obchodu vasenakupy.cz

děkujeme za recenzi, ale bohužel nemáme od Vás žádnou informaci z datazem na průběh odbavení objednávky.

Zde došlo pouze k opožděnému odeslání zboží z důvodu výroby polštářku, které se šijí na zakázku.

Děkujeme za pochopení.

• Dlouhá dodací lhůta

Reakce obchodu vasenakupy.cz

děkujeme za recenzi, ale bohužel jste objednala zboží s dostupností a teprve dnes se vám expedovalo. Bohužel dříve než 6 dnů po objednání se toto nepodařilo.

Tým eShopu VašeNákupy

• Dorazil mail, že hračka, kterou jsem zaplatila, není skladem, bude se naskladňovat podobná asi za 30dní z Anglie. Na mail zatím obchod nereagoval a opakovaně nezvedají telefon na čísle, které je uvedeno na stránkách obchodu.

Protože uhrazené zboží nemám, obchod nereaguje, nemohu ho v této chvíli doporučit.

• Rychlost vyřízení objednávky.
    • Špatně zabaleno a na balíku ani nebylo upozornění pozor křehké takže zboží nepřišlo v kdoví jakem stavu.

Reakce obchodu vasenakupy.cz

děkujeme za recenzi a čekáme na zaslání fotografií k poškozené zásilce, jelikož zatím nemáme žádné informace, mimo danou recenci. Žádost vám byla zaslána do e-mailu.

Další postup a řešení recenze bude po zaslání informací od zákazníka.

Tým eShopu VašeNákupy

• Inzerují zboží které nemají na skladě !!!

Reakce obchodu vasenakupy.cz

děkujeme za recenzi, ale bylo by ideální zde uveřejnit, že jste si objednala zboží s dostupností tři až pět dnů a ne zboží, které bylo skladem na expedičním skladu. Dle historie komunikace vám byla zaslána informace o stavu objednávky s možností odeslání jednoho kusu a s informací doskladnění dalších kusů koncem měsíce červenec.

Dále neevidujeme od vás žádnou informaci ve které by jste nás informovala zda chce jeden kus odeslat, počkat na další nebo jak máme s objednávkou naložit. Mimo vaši recenzi. Postup řešení a vaše komunikace nás mrzí, a to o to více, že jste u nás již jednou provedla nákup.

Tým e-shopu VašeNákupy

• alespoň nějaká komunikace, nabídnutí jiného zboží
    • špatná komunikace, ani do týdne nedoručili objednané zboží, původně objednané zboží nemají a nabídnuté jiné asi také ne, když mi ho stále neposlali