Víc jak týden po okamžitém zaplacení, žádná odezva ani zboží !!!!!

Reakce obchodu vasenakupy.cz

děkujeme za recenzi. Ano to máte pravdu, že se vám nezasílala informace, bohužel je to naše pochybení. Zboží se standartně odesílá, tak jak je uvedeno v obchodních podmínkách a co nejrychleji to jde. Zde bohužel nešlo zboží odeslat ihned jelikož bylo při kompletaci objednávky zjištěno poškození a nové doobjednání trochu odeslání oddálilo.

Tým eShopu VšeNákupy

• Až 8 dní od objednávky předáno k přepravě

Reakce obchodu vasenakupy.cz

děkujeme za recenzi, ale pokud objednáte zboží v noci a součásti objednávky máte zboží s dostupností tři dny, tak neni reálné zboží odeslat ihned, což jste si asi myslela. Zboží bylo nutné doskladnit, ale bohužel součásti doskladnění byl i víkend, tak se doskladnění bohužel natáhlo a tím i odeslání za což se omlouváme. Zásilky jsou odesílány, dle obchodních podmínek a co nejrychleji to je možné.

Tým eShopu VašeNákupy

Bohužel k nákupu nedošlo i když ukazoval net na skladě,ale neměli tyto brusle této velikosti škoda,proto tento produkt nemohu hodnotit

• Zbozi, ktere bylo uvedeno skladem nebylo.. objednavku jsem zrusila

Reakce obchodu vasenakupy.cz

děkujeme za recenzi. Ano máte pravdu jedno puzzle z pěti položek v objednávce nebylo skladem, což nás mrzí, ale je hodně špatná doba na doskladňování zboží ze zahraniční, tak se někdy stanou dané problémy, které nejdou řešit rychle.

Snad na podruhé to bude lepší.

Týme Shopu VašeNákupy

• Radėji kupte jinde. Kolo mělo přijít v celku, ale bohužel někdo neodborně sundal přední kolo a utrhl zakončení ocelového lanka na brzdě a nechal konec roztřepený a ostrý, takže pro dítě nebezpečné.

Reakce obchodu vasenakupy.cz

děkujeme za recenzi, ale bylo by ideální problém řešit s prodejci, ale evidentně neni u vás zájem, jelikož jinak by od vás dorazila zpráva. Co se týká kol, tak žádné kolo nejde v celku, jelikož by se nevšlo do balíku za standartní ceny zásilek.

Bylo vám odesláno kompletně sestavené a co to znamená?

Sestaveným kolem je mysleno kompletně sestavené (našroubované brzdy, přehazovačky, natažené lanka, atd.,) a seřízené kolo, jelikož jsou i výrobci nebo dovozci, kteří dodávají kola prakticky v demontu, což by jste bez odborného servisu nesestavil do stavu používání.

Zde máte pouze otočená řídítka, nenasazené pedály, popřípadě vytažené sedlo a sundané přední kolo.

Dále co se týká hliníkové koncovky na konci lanka u některé brzdy, tak pokud jste trochu technický typ, tak by jste věděl, že sundání předního kola na to nemá vliv a nemá to nic společného s daným pohybem kola při sundávání dolu nebo nasazování.

Daná koncovka proti třepení lanka na konci se mohla strhnout při vybalovaní nebo balení kola, jelikož kolo má kolem sebe kartóny a když se zavadí o lanko (táhnutím po lanku hranou papíru, což kolem netáhnete), tak se může daná hliníková koncovka lanka, která je na lanku navlečena a satžena kleštěmi strhnout.

Pokud by jste danou koncovku v balíku našel, tak velmi jednoduchým způsobem se dá natáhnout zpět, popřípadě, pokud by jste poslal e-mail, tak se vám tato korunová záležitost mohlo odeslat v obálce.

Tým e-shopu VašeNákupy

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• po rozbalení krabice bylo zjištěno,že zboží bylo rozbaleno a již použito. Vzhledem k tomu,že dcera měla za 2 dny narozeniny, tak jsme to již neřešíly.

Reakce obchodu vasenakupy.cz

děkujeme za recezni a velmi by nás zajímalo podle čeho jste usoudil, že zboží bylo rozbaleno a použito, jelikož magnetická tabula o které zde píšete je balena v papírové krabici, která je lepena páskou. Zde je bohužel neovlivnitelné, pokud se odlepí na místech kde jí je potřeba. Dále krabice má výřez kde je náhled na magnetickou plochu tabulky, tak pokud zde byl prach nebo jiná nečistita, tak ta se zde většinou dostává z výplně zásilek.

Bohužel jste nezaslal informaci o daném problému a fotografie, tak nedokážene posoudit zda produkt byl ve stavu, jak píšete, což dle nás být nemohl, jelikož neprodáváme rozbalené nebo bazarové zboží.

Jsme ovšem rádi za každou reakci, jako každý prodejce a ještě raději jsme za komunikaci.

Tým eShopu VašeNákupy

Objednal jsem zboží před vánocemi a doteď nic nepřišlo,ani informace o stavu objednávky.

Reakce obchodu vasenakupy.cz

děkujeme za recenzi. Při kontrole vaší komunikace o stavu objednávky vám byl zaslán 13.1.2021 e-mail o naskladnění hodin kolem 1.3.2021, takže nemůžete tvrdit, že jste nebyl informován. Dohledání doručení našeho e-mailu do vaší schrány by se dalo rovněž dohledat.

Další komunikace z vaší strany do dnešního dne již nebyla.

Tým eShopu VašeNákupy

• Zboží, které jsem obdržela, bylo poškrábané, takže vypadalo, jako použité.
    • Vevnitř rachtalo, takže bych se bála zapojit byť jen do USB zásuvky.
    • Absence jakéhokoliv návodu, popisu, značky, čehokoliv.
    • Zboží jsem vrátila a nebylo mi proplaceno poštovné.

Reakce obchodu vasenakupy.cz

děkujeme za recenzi, ale bylo by ideální rovněž napsat, že jste zboží obdržela 9.12.2020 a vráceno bylo na konci měsíce porsince 2020, takže nebylo vráceno ve 14 denní lhůtě, a dokonce nebyla ani zaslána informace e-mailem, že zboží vracíte a tím pádem by jste nás do 14 dnů o obdržení informovala a bylo vám vráceno i poštovné, které zde napadáte.

Vaše vrácení zboží bylo spíše o tom, že jste vracela dárek, který se vám nehodil, jelikož od 9.12.2020 jste měla čas zboží překontrolovat a popřípadě nás informovat o problému s produktem, což se nestalo a veškeré popisované problémy nebyly na produktu nalezeny.

Dále zde uvádíte, že zboží bylo poškrábáné, což nebylo na USB ledničce nalezeno (výrobek originální balení) . Rachotění to se nám nepodařilo rovněž najít a po zapojení fungovala.

Návod u produktu asi nebyl, to se zapomělo asi vložit, to bohužel nevíme nebo nelze dohledat, pokud zákazník píše, tak je to možné, jelikož prosinec byl velmi náročný a někde se mohlo na něco zapomět. Návod lze vždy obratem doposlat a je to chyba, že se zde nevložil.

Výrobce a další informace jsou na daném produktu uvedeny, jelikož má původ v Evropě. Kdyby zde šla vlozit fotografie, tak přidáme.

Tým e-shopu VašeNákupy

Sporáček mi byl doručen, ale u kamen nejdou zavírat dvířka

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• Neodpovídá obrázku
    • Zvláštně zabalené

• Dlouhá dodací lhůta.

Reakce obchodu vasenakupy.cz

děkujeme za recenzi. Bohužel jste si objednal zboží s dodací lhůtou 5 dnů na doskladnění ( 21.11.2020 ) což byla sobota, zboží bylo objednáno u výrobce následující pracovní den, což bylo kolem 23-24.11.2020. Tak by se dal počítat termí odeslání zboží, který byl nastaven na 5 dnů, od pracovního pondělí ( pokud ovšem nepředpokládáte, že o víkendu výrobce bude připravovat objednávky)

Zásilka vám byla dle kontroly odeslána dne 3.12.2020, což vzhledem k tomu, že zboží je hodně špatná situace v dopravě a výrobci nestíhají, tak ta situace neni zase asi tak hrozná.

Akorát je škoda, že do recenze nenapíšete, že vám byla zaslána drahší varianta mýdla, aby jste měl, alespoň mírnou kompenzaci za daný termín.

Tým eShopu Saruman CZ

• klamavé informace o dostupnosti

Zboží s expedicí do 24 hodin ani po víc jak týdnu nebylo odesláno a nebyla poslána informace o případném problému (nedostupnosti). Proto byla objednávka zrušena a koupil jsem to jinde.

Dobrý den , už se mi stalo po druhé ,že u dvou přípravků bylo zboží vylité v krabici . Buď bylo víčko naprasklé nebo nedotažené takže část mýdla chyběla . Asi by to chtělo jiný obal nebo lepší kontrolu dotažení víček.
    Nebo každý obal dát do igelitového sáčku.

• Zboží dorazilo, ale chybělo několik matiček
    • Zboží dorazilo lehce poškozené

Raději bych příště objednal jinde. I přes mírně vyšší cenu.

Reakce obchodu vasenakupy.cz

děkujeme za recenzi, ala dopravce si volíte u objednávky sám, takže nevíme proč jste si nevybral PPL, která máme rovněž v nabídce. Dále co se týká údajné nekompletnosti balení koloběžky nebo poškození, která byla originál zabalené, tak rovněž nemáme od Vás žádnou informaci o doposlání případných matiček.

Když tuto reakci na Vaši recenzi ukončíme, tak asi nebylo to dodání koloběžky tak hrozné, jelikož nevidujeme žádnou reklamaci od Heuréky kde jste zboží zakoupil v systému Košíku nebo od Vás přímo na našem e-mailu.

Tým e-Shopu Saruman CZ

Obchod se vůbec neobtěžoval upravit mi fakturu za poštovné a zboží poslat, naprosto nespolehlivé a klamné jednání.

Reakce obchodu vasenakupy.cz

děkujeme za recenzi, ale do dnešního dne neevidujeme do vás úhradu vaší objednávky ve výši 94,- Kč, tak nemohla být odeslána ani faktura a ani zboží. Inforrmace o výši platby vám byla odeslána dne 20.7.2020.

Recenze je vaše poděkování za to, že se Vám chtělo pomoci, aby jste nehradila poštovné 70 ,- Kč za doporučený dopis, ale produkt vám byl odeslán klasickým dopisem. Bylo by dobré si rovněž uvědomit, že každý prodejce má nastavený systém dopravy a v okamžiku, když je ochoten udělat, to co jste požadovala, tak je to časově a technicky náročnější.

Je ovšem smutné, že nejste schopna si dohledat v e-mailech podklady k platbě nebo kontaktovat prodejce, že jste nic neobdržela, jelikož i e-mail nemusí být vždy doručen.

Tým Saruman.CZ

• kolo seřízené a po jednoduché montáži připravené k jízdě
    • kolo v některých případech neodpovídalo specifikaci:
    • kolo mělo být být osazeno náboji JoyTech s RÚ : osazeny jsou však pevné osy na matice s nábojem SHUNFENG (ložiska drhnou)
    • nekvalitní ráfky M.A.T.E. otěr z ráfků (špony) se zabodávají do brzdových špalíků

Reakce obchodu vasenakupy.cz

děkujeme za recenzi, ale bohužel nedokážeme posoudit relevantnost vašich informací, jelikož o daném problému se dovídáme, až z této recenze. Určitě jseme rádi, jako každý prodejce, když jej zákazník nekontaktuje s problémem, který nechce řešit, ale prodejce rád označuje za nespolehlivé.

Ještě více nás to mrzí, když předpokládáte komunikaci zákazníka po obdržení bonusu za pozdní odeslání ( 4 dny po objednání ) z důvodu dovolené v podobě slevy ( zde cca. 500,- ) a dopravou zdarma. Zákazník nezašle ani poděkování, informaci o problému, ale co nezapomene, zadá do systému srovnávače recenzi, kde se dovíte o údajných nesrovnalostech a že stojíte jako prodejce za nic.

Tým eShopu Saruman.CZ

• Zboží přišlo velice rychle.
    • Obědnal jsem skákací míč Mondo 50cm. Došel mi míč plný kazů, celý zapatlaný od nějaký mastný vazelíny a velikostí sotva poloviční, do těch udávaných 50cm by se vlezl v pohodě dvakrát.
    • Je mi jasný, že obchod to nevyrábí, ale měl by si zkontrolovat kvalitu a parametry výrobků co prodává.

Reakce obchodu vasenakupy.cz

děkujeme za recenzi, ale bylo by dobré se podívat na produkt zda byl originál zabalený (papírová krabice u tohoto produktu bez možnosti otevření), což si myslíme, že na 100% byl, na štítek dovozce atd. Pokud byl produkt neměl porušený obal, tak je 100% jasné, že musel takhle být dodán přímo s výroby a prodejce nemůže ovlivnit obsah balení, pokud ovšem nepožadujete otevírání zboží (tím pádem poškození originálního balení a znehodnocení produktu).

Vždy je lepší ohodnotit prodejce bez toho aby se situace řešila a nemohla se opakovat.

Tým eShopu Saruman.CZ

Obj.byla stornovana obchodem aniž by me informovali o duvodu ,zboži prostě nepřišlo

Reakce obchodu vasenakupy.cz

zboží jste nakoupila v systému Heuréka Košík a informace o vyprodání zboží byl vložen do systému Heuréky Košík, do komentáře u kterého je napsáno, že se zobrazuje i zákazníkům.

Bohužel za funkčnost systému Heuréky a jejich systému Heuréka Košík se informujte přímo u poskytovatele dané služby, Dále i aktuálnost nabízených produktů v jejich systému neni úplně 100%.

Tým eShopu Saruman CZ