• Rychlost dodání zboží.

Dobrý den.
    Děkujeme Vám za doporučení našeho e-shopu. Jsme rádi, že jste byl(a) spokojen(a) s dodáním objednávky. Vaše hodnocení nás velmi potěšilo. Jako malé poděkování přijměte slevový kód VASCHOVATELCZ, který můžete využít pro jakoukoliv obj. nad 1 000 Kč. :-)

Rychlé vyřízení objednávky

kolektiv e-shopu VášChovatel.cz

Rychlost a komunikace super.

Dobrý den, "repsolka".

Rychlé dodání

Vše v pořádku.

Dobrý den, Romane.
    Děkujeme Vám za doporučení našeho e-shopu. Jsme rádi, že jste byl spokojen s dodáním objednávky. Vaše hodnocení nás velmi potěšilo. Jako malé poděkování přijměte slevový kód VASCHOVATELCZ, který můžete využít pro jakoukoliv obj. nad 1 000 Kč. :-)

kolektiv e-shopu VášChovatel.cz

Nakupuji pravidelně už několik let nejlepší obchod co znam vřele doporučuji,a samozřejmě kvalita výrobků za mě další TOP

Dobrý den, Katko.
    Děkujeme Vám za doporučení našeho e-shopu. Jsme rádi, že jste byla spokojena s dodáním objednávky. Vaše hodnocení nás velmi potěšilo. Jako malé poděkování přijměte slevový kód VASCHOVATELCZ, který můžete využít pro jakoukoliv obj. nad 1 000 Kč. :-)

kolektiv e-shopu VášChovatel.cz

včasné a perfektní doručení zásilky

Dobrý den, Mílo.

kolektiv e-shopu VášChovatel.cz

• Skvele jednání a rychlé dodání
    • Super ceny a super kvalita

Super obchod

Dobrý den, Ivo.

• Rychle dodáno , maximální spokojenost a skvělá cena

• Široká nabídka
    • Dobré ceny

Dobré ceny, široká nabídka a vždy rychlé dodání.

Dobrý den, "BB".

• Celková spokojenost

Jsem velice spokojená rychlost objednání i dodání

• Vždy spokojenost.

Dobrý den, "šéfko".

• Velké balení
    • Skvělá cena
    • Super velikost pro malé plemena

Super

Dobrý den, Ivo.

kolektiv e-shopu VášChovatel.cz

• skvělá komunikace, rychlost dodání

kolektiv e-shopu VášChovatel.cz

Perfektní zkušenost, oceňuji možnost opakované objednávky! Děkuji

Dobrý den, Terezo.

• Velmi rychlé vyřízení objednávky
    • Skvělá komunikace obchodu

Objednáváme pravidelně a vždy jsme byli s objednávkou a doručením spokojeni.

Dobrý den.
    Děkujeme Vám za doporučení našeho e-shopu. Jsme rádi, že jste byli spokojeni s dodáním objednávky. Vaše hodnocení nás velmi potěšilo. Jako malé poděkování přijměte slevový kód VASCHOVATELCZ, který můžete využít pro jakoukoliv obj. nad 1 000 Kč. :-)

Dobrý den.
    Děkujeme Vám za doporučení našeho e-shopu. Jsme rádi, že jste byl(a) spokojen(a) s dodáním objednávky. Vaše hodnocení nás velmi potěšilo a doufáme, že příště bude spokojenost 100%. :-)

Jako malé poděkování od nás přijměte slevový kód VASCHOVATELCZ, který můžete využít pro jakoukoliv obj. nad 1 000 Kč.

Dobrý den, Libore.

Perfektní, naprostá spokojenost.

kolektiv e-shopu VášChovatel.cz

Vše ok. Nakupuji zde pravidelne a vždy maximální spokojenost.

Dobrý den, Andyno_CB.