• Zboží je nefunkční, mohu reklamovat, nebo vrátit, ale zaplatím poštovné!!! Vyjde mě levněji nechat si to sama opravit, což navyšuje pořizovací cenu.

Reakce obchodu Vánoční shop

Dobrý den, jak jsem vás informovali telefonicky zboží můžete samozřejmě reklamovat viz reklamační podmínky a bude vám vyměněno za nové nebo opraveno. Toto hodnocení má sloužit pro recenze obchodu, nikoliv produktu. Zboží v hodnotě 527 Kč jsme odeslali obratem po objednávce.

• Trubice vypadají, že už je někdo pár let používal.
  • Po potvrzení objednávky mi asi po týdnu bylo sděleno,že zboží už není u výrobce k dispozici.

Reakce obchodu Vánoční shop

děkujeme za reakci. Dodací lhůta 5 pracovních dnů byla uvedena v detailu produkt. Naskladnil se jen jeden ze dvou objednnaých kusů i když jsme měli v objednávce výrobci potvrzeno více kůsů. Skladové zásoby bohužel nejsou nevyčerpatelné, může se stát že i výrobce zboží někdy zcela vyprodá. Děkujeme za pochopení.

• Zboží uváděné skladem přišlo až za tři týdny!!!!

• Spatna komunikace s prodlevou nekolika dnu, dodavka byla zpozdena o 2 dny.

Reakce obchodu Vánoční shop

zboží jsme odeslali včas, bohuže dopravci v tomto období nestíhají a mají prodlevu s doručováním. Děkujeme za pochopení.

• logistika

Přes několik slibu emailem i telefonicky zboží nebylo doruceno v domluveném termínu. Následně přišla pouze část a na naše dotazy o stavu objednávky již obchod nereaguje. Vzhledem k tomu, ze se jednalo o ozdoby na vánoční strom je to problém.

• DLOUHÉ DODACÍ LHŮTQ OSTATNÍ ZATÍM NEMOHU HODNOTIT NEBOT DOTAZNÍK PŘIŠEL ZBOŽÍ NE MĚLO BY TO BÝT NAOPAK

Ráda bych hodnotila, ale zatím nemám co zboží nedorazilo, komunikace jen ,že přijali objednávku která měla dorazit ve středu , je neděle a nic.
    Doufám, že objednávka dorazí a pak budu hodnotit.

Reakce obchodu Vánoční shop

omlouváme se za zadržení.
    Zboží bylo odesláno 30.10. Dnes by mělo být zboží doručováno.
    Ještě jednou se omlouváme a děkujeme za pochopení.

Vzhľad zakúpeného tovaru neodpovedá fotografii.

• zboží neodpovídá uvedenému obrázku na internetu

Reakce obchodu Vánoční shop

obrázky přebíráme od výrobce, pokud nejste spokojen, máte samozřejmě možnost do 14 dnů zboží vrátit nebo vyměnit viz obchodní podmínky. Děkujeme.