Rychlé doručení

spokojen

Rychlé dodání.

• Zboží je nefunkční, mohu reklamovat, nebo vrátit, ale zaplatím poštovné!!! Vyjde mě levněji nechat si to sama opravit, což navyšuje pořizovací cenu.

Reakce obchodu Vánoční shop

Dobrý den, jak jsem vás informovali telefonicky zboží můžete samozřejmě reklamovat viz reklamační podmínky a bude vám vyměněno za nové nebo opraveno. Toto hodnocení má sloužit pro recenze obchodu, nikoliv produktu. Zboží v hodnotě 527 Kč jsme odeslali obratem po objednávce.

• Trubice vypadají, že už je někdo pár let používal.

• Skvělá komunikace. Vzhledem k tomu že kabel se lišil od standardně dostupného, před odesláním poslali foto konektoru pro ověření.
  • Po potvrzení objednávky mi asi po týdnu bylo sděleno,že zboží už není u výrobce k dispozici.

Reakce obchodu Vánoční shop

děkujeme za reakci. Dodací lhůta 5 pracovních dnů byla uvedena v detailu produkt. Naskladnil se jen jeden ze dvou objednnaých kusů i když jsme měli v objednávce výrobci potvrzeno více kůsů. Skladové zásoby bohužel nejsou nevyčerpatelné, může se stát že i výrobce zboží někdy zcela vyprodá. Děkujeme za pochopení.

• Potreboval jsem dělat žení v objednávce a reagovali strašně rychle s maximálně ochotu! Děkuji!

• Objednávala jsem poprvé a byla jsem spokojená

Vše přišlo v pořádku a včas

Spokojenost. Pavel

• Girlandy dorazy v pořádku a těší na vánoční nazdobení.

OK

Spokojenost, akorát po objednání expedováno až za 5 dní. Dodáno od objednávky za 9 dní (i s víkendem)

Vše proběhlo v pořádku, informace i dodací lhůta.

bohužel selhala dopravní společnost, jinak obchod O.K.

• Zboží uváděné skladem přišlo až za tři týdny!!!!

• Obchod má info linku, která je aktivní i o víkendu a je velmi nápomocná jak při potvrzení objednávky, tak i pro její zadání

Skvěly výběr, cenově výhodné, vstřícná komunikace

• dobré ceny, pěkný výběr