Naprostá spokojenost,zboží pěkné,jedno tričko nesedělo,okamžitá výměna,žádný problém.Vše v naprostém pořádku a doporučuji

• rychlost, komunikace, spolehlivost
    • nevím o žádných slabinách

• jo jsem spokojen

přišlo vše, jsem spokojen

• Vždyť tam má padělky značky Burberry!!!!

Prodává padělky a garantuje originalitu, to je smutné...

Reakce obchodu usafashion.cz

Burberry nebylo, není a nebude v nabídce. Jste si jistý, že tato recenze je na náš e-shop?

• Kvalita zboží
    • Velký výběr

Jsem spokojen, objednám zase

• vůbec nic
    • - neskutečně zabržděné stránky..
    • - u většiny zboží uvedeno, do 15ti dnů skladem X kusů, realita je uplně jinde..
    • - Po třech urgencích zaslal tři ze čtyř věcí.
    • - Telefon nebere.

Kdo jinde koupí, neprohloupí.

• zboží není skladem
    • prodejce neví co vlastně nabízí

Tak má zkušenost: objednala jsem si peněženku, 14 dní jsem čekala na dodání, poté mi přišel e-mail, že zboží obchod nemůže sehnat a byla mi nabídnuta ta samá peněženka jen v jiné barvě (s výraznou slevou), tak jsem udělala novou objednávku, čekala jsem dalších 14dní, poté mi opravdu domů na dobírku přišla peněženka - vzhledem odpovídala, ale rozměry to byla úplně jiná peněženka, pán se mi omluvil, že si myslel, že rozdíl v peněženkách je pouze v barvě (je skvělé když prodejce ví co prodává, tento o nabízeném zboží nemá ani páru), tak jsme se dohodli, že peněženku odešlu zpátky a bude mi vyměněna za velikost, kterou si znovu objednám, proběhla tedy další objednávka, dalších 14dní čekání (na jeden můj dotaz dokonce bylo odpovězeno, že zboží příjde v dalším týdnu) no a nakonec opět odpověď, že peněženku prodejce nemůže sehnat, ať si vyberu jiné zboží....chtěla jsem vrátit peníze složenkou, v čem mi také nebylo vyhověno....takže jsem vlastně po měsíci a půl dopadla takto: bez peněženky, ještě jsem zbytečně utratila 40Kč za odeslání zboží zpět + za poplatek bance....proto obchod nedoporučuji!!!!

• Dávám 50 % a to musím zavřít obě oči ;)
    • Uváděly že zboží doručují do 15ti dnů mě ho poslaly skoro po měsíci a ze dvou věcí poslaly jednu.Neinforumují o obědnávce emailem. Během toho sem obědnal na sport2you a přišlo mi obojí do týdne .

Možná sem jediný ale takovéto nákupy přes internet s dodávkou 20 a víc dnů a ještě s nekompletním balením si takto nepředstavuju .