• Velmi malá peněženka a na papírové pouze 1kapsa

Dobrý den.
    Prosím recenze na produkt je druhou součástí dotazníku od Heureka.cz. Recenzí obchodu se rozumí spolehlivost, přístup k zákazníkovi, rychlost procesu objednávky, možnost a rychlost vrácení zboží apod. Vy jste klikla na NEDOPORUČUJI obchod z důvodu toho, že se Vám zboží nelíbí, to není správné a poškozuje nás jako eshop, který se vždy snaží být k zákazníkovi na 100%

Nespokojenost se zbožím je samozřejmě možná. Snažíme se popsat zboží co nejlépe, včetně rozměrů a použít co nejvíce fotek. I to samotné nemusí stačit pro představu, proto je VŽDY možné zboží vrátit, u nás dokonce beze lhůt (kdykoliv bez časového limitu).

Kontaktujte nás 704 058 058 nebo zboží pošlete zpět, vratky se procesují ihned.
    Děkujeme

• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

• NEDOSTUPNOST
    • ZÁDNÉ INFO

KONVERZACE 0
    INFO 0

ŠPATNÝ, HODNĚ ŠPATNÝ

Dobrý den
    neregistrujeme nějaký problém, ani předchozí email nebo zprávu, který by naznačoval problém. Prosíme o kontakt: 704 058 058. Děkujeme

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

• Nevím
    • Oproti jiným eshopům dlouhá doba doručení

Za mně zklamání.Objednávala jsem na základě doby doručení,která byla u zboží uvedena 1-2 dny.Kupovala jsem jako dárek a jelikož mi objednaná věc dorazila po týdnu,tak nemohu hodnotit kladně.

Reakce obchodu usafashion.cz

Dobrý den. Omlouváme se za komplikace. Doba doručení je uvedena v pracovních dnech, také je nutno počítat s tím, že objednávka uzavřená večer nebude odeslána dříve než následující den. Upravili jsme dobu doručení a dodali info ohledně "deadline" pro uzavření zásilky pro daný den odeslání. Děkujeme za podnět.

Na tričku byla dírka už nikdy víc!!!!

Reakce obchodu usafashion.cz

Dobrý den p. Janěová. Zboží lze vrátit bez udání důvodů kdykoliv, postačí poslat zpět nebo nás kontaktovat na pošleme Vám štítek pro vrácení/reklamaci. O problému jsme se dověděli až tady, takže jsme neměli možnost na problém reagovat.

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

Zboží je pěkné, ale barevně neodpovídá. Vybrala jsem si světle modré tričko Tommy Hilfilger, přišlo mi ale tričko barevně jiné, tyrkysové. Barva, kterou vyloženě nemám ráda.

Dobrý den.
    Omlouváme se. Bohužel i toto se může stát, lidský faktor je stále přítomen a chyba se může stát. Vždy je možnost zboží vrátit. Prosím kontaktujte nás

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

Objednala som si červený sveter značky Hollister a dorazil mi v ružovej farbe.

Reakce obchodu usafashion.cz

Omlouváme, je možné že fotka měla díky focení bleskem jiný náhled, než je skutečná barva. V takovém případě prosím zboží vraťte a proplatíme veškeré dopravní a další náklady. Přejeme hezký den

• Objednala jsem si tričko a místo aby mi napsali, že již není na skladě, poslali mi jiné:-(

Reakce obchodu usafashion.cz

Omlouváme se, za vše může vánoční shon. Prosím o kontakt, nemáme od Vás žádnou stížnost nebo připomínku, až nyní se dozvídáme o problému. Mohlo dojít k záměně při balení nebo k chybě pracovníka. Kontaktujte nás pro dořešení věci

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• Dodací lhůta, komunikace - když jsem volal z čísla, které jsem uvedla na objednávce nikdo mi nezvedl telefon, zkusila jsem to z jiného a šlo to

Reakce obchodu usafashion.cz

Dodáno Balíkem do ruky, který garantuje dodat pošta do jednoho dne a do jednoho dne doručeno. Rychleji než jeden den to bohužel nejde, takže nerozumíme stížnosti na rychlost doručení. U položky bylo uvedeno "Skladem do jednoho týden", to jste pravděpodobně přehlédla

• poštovné zdarma
    • zboží dorazilo s nekvalitním potiskem, takže
    • jsem odeslala zpě

Reakce obchodu usafashion.cz

Zboží je v originálním balení, které je od dodavatele. Bohužel se může stát, že se stane, to co popisujete. U nás máte až 30 dnů na vrácení zboží. Nemusíte nás ani informovat, prostě pošlete zpět s reklamační zprávou. Info pro reklamaci je na stránce dole pod odkazem "Vrácení | reklamace zboží"

Jsem zaskočena vychytralostí firmy...asi už neobjednám....Objednala jsem tričko scházela cenovka což mě zarazilo,ale netušila jsem zda tam má být nebo ne,tričko mi nesedělo,vrátila jsem ho,firma mi napsala,že objednávku přijala další minutu že vrací prý schází cenovka....jsem s jednání firmy hodně zklamaná...

Reakce obchodu usafashion.cz

Reklamace přijímá zaměstanec, kerý má přesně v popisu jak zboží přijmout a jak má zboží vypadat. Nad rámec své povinnosti se Vás dotázal zda nemáte cedulku doma. Místo odpovědi, že zboží přišlo bez ní (což je málo pravděpodobné, ale samozřejmě ne nemožné) umísťujete negativní reakce, které shazují nepravdivě náš eshop do "žumpy". Prosím o zachování chladné hlavy, vše se dořeší, zákazníkům věříme a pokud tvrdíte,že cedulka na zboží nebyla tak Vás za lháře určitě považovat nebudeme.