• dobrá kavlita

Celkem jsem se bála když jsem si četla jak vám věci přicházeli až po měsíci, proto jsem byla velice překvapená, že mi tričko došlo během 3-4 dnů. Velké +

Reakce obchodu usafashion.cz

garance doručení je do 3-5 dnů při volbě dopravy zdarma, v 90% jsou to 3dny. Za příplatek je možnost i do druhého dne :)

• Nakupuji zde ráda a pravidelně, jelikož se zde mohu opravdu spolehnout na kvalitu a že mi zboží přijde včas.
    • Kvalita zboží je pro mě velmi důležitá.
    • Ceny jsou zde velmi příznivé.

Určitě to nebyl pro mě poslední nákup.
    Jsem zde spokojená. Zboží odpovídá recenzním a popisu kvality.
    Za mě mohu opravdu doporučit.
    Jé to zde výhodné i s poštovným, které je zdarma.
    Fotky zde nezkreslují opravdu ( jak jsem se někde už několikrát zklamala).
    Dávám pět hvězdiček!

• Rychlost, dobrá komunikace, informace o poslání zboží, DOPORUČUJI

• super ceny za značkové zboží
    • malý výběr mikin, svetrů..

perfektní

• Hlavní výhodou podle mého názoru, je vysoká kvalita zboží za velmi nízkou cenu.
    • Nakupuji zde docela často, protože se nemusím bát co mi přijde.
    • Prodejte reaguje rychle na jakýkoliv dotaz a nemusíte dlouho čekat než Vám dorazí objednávka.

Obchod si získal moji důvěru, vím co objednávám za kvalitu a za super cenu s bonusem - poštovné zdarma.

• Recenze byla smazána z důvodu opakovaného hodnocení jedním uživatelem.

• kvalitníoblečení

Diporučuji

Doporučuji!

• poštovné zdarma
    • zboží dorazilo s nekvalitním potiskem, takže
    • jsem odeslala zpě

Reakce obchodu usafashion.cz

Zboží je v originálním balení, které je od dodavatele. Bohužel se může stát, že se stane, to co popisujete. U nás máte až 30 dnů na vrácení zboží. Nemusíte nás ani informovat, prostě pošlete zpět s reklamační zprávou. Info pro reklamaci je na stránce dole pod odkazem "Vrácení | reklamace zboží"

• Recenze byla smazána z důvodu opakovaného hodnocení jedním uživatelem.

• Kvalitní značkové zboží a levně. Rychlé doručení
    • nejsou

• Prehlednost stranek,rychlost vyrizeni,komunikace ok,kvalitni zbozi
    • Nevim o nich

Triko xs bylo male,bez problemu vraceno a koupena vetsi velikost.

Jsem zaskočena vychytralostí firmy...asi už neobjednám....Objednala jsem tričko scházela cenovka což mě zarazilo,ale netušila jsem zda tam má být nebo ne,tričko mi nesedělo,vrátila jsem ho,firma mi napsala,že objednávku přijala další minutu že vrací prý schází cenovka....jsem s jednání firmy hodně zklamaná...

Reakce obchodu usafashion.cz

Reklamace přijímá zaměstanec, kerý má přesně v popisu jak zboží přijmout a jak má zboží vypadat. Nad rámec své povinnosti se Vás dotázal zda nemáte cedulku doma. Místo odpovědi, že zboží přišlo bez ní (což je málo pravděpodobné, ale samozřejmě ne nemožné) umísťujete negativní reakce, které shazují nepravdivě náš eshop do "žumpy". Prosím o zachování chladné hlavy, vše se dořeší, zákazníkům věříme a pokud tvrdíte,že cedulka na zboží nebyla tak Vás za lháře určitě považovat nebudeme.

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• Prijateľné ceny
    • Neprehladné velkosti, resp. nemožnosť vzskúšať veci dopredu-

Super

• - oblečení sice přišlo rychle
    • - absolutně žádná komunikace
    • -velikost neseděla tak jsme ji chtěli vyměnit, ale nebylo možné se s nikým spojit
    • - tady raději nic nekupovat

Teď mi leží oblečení doma ve velikosti, která nesedí. Kupujeme přes internet velmi často, ale tohle je první špatná zkušenost. Bohužel v tomto obchodě už si určitě nikdy nic neobjednáme.

Reakce obchodu usafashion.cz

- reagujeme do 12 hodin na veškeré emaily. Napište na [email protected] prosím, vše se dořeší

- informace pro výměnu a vrácení je veřejně na stránkách (sekce informace a také na každé stránce dole). Na vrácení nepotřebuje naše odsouhlasení, prostě pošlete zpět.

• superrr

• Výborná komunikace, rychlost dodání, kvalita zboží a dobré ceny.
    • Nenašla jsem.

Rozhodně doporučuji, jsou rychlí v dodání, zboží je kvalitní a dobrý výběr. Spokojenost.