Na objednávku nikdo nereaguje, takže vůbec nevím jestli dorazila, nebo ne. Obchod nekomunikuje.

Reakce obchodu uReneho.cz

Děkujeme za Vaše hodnocení. Zboží čekalo na platbu z Vaší strany, po připsání platby byla objednávka odeslána na Vaši adresu. Hezký den.

Zatím zboží nedorazilo a začínám se obávat zda dorazí. Platila jsem ho okamžitě 1.12. A dorazil email že budou zboží naskladňovat ale stále nic.

Reakce obchodu uReneho.cz

Děkujeme za Vaše hodnocení. U Vámi objednaných produktů byl uveden předpokládaný termín dodání: obvykle odesíláme během 7 pracovních dnů. Vaše objednávka by Vám měla dorazit v první polovině příštího týdne. Hezký den.

• Žádná výhoda
    • Žádná komunikace

Nějaký noname e-shop z Německa, už týden po objednávce a nic nevim

Reakce obchodu uReneho.cz

Děkujeme za Vaše hodnocení. Objednávka na Vás čeká na Vámi zvoleném výdejním místě. Hezký den.

• Nemohu hodnotit,zboží jsem objednala 17.10. a ještě nedorazilo,ale je zaplacené.

Reakce obchodu uReneho.cz

Děkujeme za Vaše hodnocení, Vaše objednávka byla 21.10. předána na podací pobočce a následující pracovní den byla připravena k výdeji na Vámi zvoleném odběrném místě. Hezký den.

• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

Dlouhá dodací lhůta. Toto hodnocení E-schopu přišlo na mail spíš než zboží. Tak co mám hodnotit?

Objednala jsem si adventní kalendář, který byl skladem.Čekala jsem týden a pak mi napsali, že vlastně není skladem a už se nebude ani vyrábět.

obchod nekomunikuje.

Reakce obchodu uReneho.cz

Vážená paní J., děkujeme za hodnocení. Vaše druhá objednávka je také připravena k odeslání a čeká na platbu z Vaší strany, přesně dle Vašich instrukcí na kterých jsme se v emailové komunikaci domluvili. Hezký den.

obchod nekomunikuje, neodpovídá na žádné dotazy

Reakce obchodu uReneho.cz

Vážená paní J., děkujeme za hodnocení. Vaše objednávka je připravena k odeslání a čeká na platbu z Vaší strany, přesně dle Vašich instrukcí na kterých jsme se v emailové komunikaci domluvili. Hezký den.

• Nekomunikují

Objednávka vytvořena 19tého a zboží stále není na cestě.
    Ještě, že jsem dal platbu dobírkou, protože dohadovat se ještě o peníze, to by byl další oříšek.

Zboží jsem objednala a následně zaplatila převodem z účtu. Eshop mi potvrdil objednávku a 9 dní se nic nedělo. Po 9 dnech jsem se emailem ptala na stav objednávky, načež mi přišla odpověď, že zboží není a nebude skladem.

• Zboží nebylo doručeno a nebyla jsem ani informována o stavu zakázky, zda bude vůbec někdy doručena.

• Něco jsem si objednala dle obrázků na internetu a na obalu produktu,ale přišlel kruh kvalitativně horší. Vrátila bych ho. Ale můžu
    • to tomu dítěti udělat. Vzít mu dárek!!!!

Nabízeli něco, co nemohli dodat.

• Dlouhá dodací doba na netu je napsáno, že zboží je skladem a skladem nebylo. Čekal jsem tři týdny na dodání zboží.
    • Dlouhá dodací doba

Ocenila bych informace o zásilce. Zatím kuchyňka v mém bytě nestojí. Děkuji

• dlouhá čekací doba

Zboží ani po 14 dnech nedorazilo, a dokonce mi přišel už email o spokojenosti s nákupem

Zbozi meli uvedeno za atraktivni cenu. Po objednani obchod objednavku zrusil, pry je zbozi nedostupne u dodavatele. Nesmysl. Objednal jsem jinde, kde meli zbozi drazsi, ale opravdu skladem. Nedoporucuji, ztrata casu.