všechno skladem a 10 dní trva odeslany.

• zboží nedorazilo

Zboží přišlo za hrozně dlouho. Sice mi to nevadilo, protože jsem objednala s předstihem, ale kdo by spěchal, měl by smůlu. Obchod se tedy omluvil, zpoždění kvůli přetíženosti přepravců.

• Stále čekám na objednané zboží - asi 2 týdny

• Zboží nebylo skladem i když v nabídce byli uvedeno, že je. Musela jsem objednat jinde.

Objednávku jsem musel nakonec zrušit. Objednal jsem si zboží, které bylo skladem. Po pár dnech jsem obdržel email, že došlo k chybě a zboží nepřišlo (potud ještě ok), ale že do 7 dní mi ho pošlou. Po 12 dnech jsem musel zavolat jak to vypadá, abych se dozvěděl, že pořád nedorazilo. Byl to dárek, takže jsem objednávku musel zrušit a začít zboží shánět jinde a na poslední chvíli.

• Pozdní doručení

• zboží přišlo poškozené, výměna nebyla ještě uskutečněna

• Dopravce zboží DPD mi napsal sms, že z důvodu, že nemůže doručit zboží na mnou vybranou výdejnu, mám si toto zboží vyzvednout na jejich depu v Hradci Králové - což mám cca 100 km jedna cesta. Nechápu, jak může mít obchod takového dopravce.

• nemají platbu kartou, takže jsem musela buď dobírku za nesmyslný příplatek nebo poslat peníze na účet což značně prodloužilo datum expedice zboží.

nižší cena je opravdu na úkor komfortu objednání a dodací lhůty. Kdo hledá nížkou cenu bez dodatečných poplatků za dobírku a nemá čas zadávat platby v bance tak by měl jít jinam.

• Dlouhá dodací lhůta, platbu, kterou jsem odeslal vv pátek potvrdíli až ve středu, termíny expedice zřejmě neodpovídaly skutečnosti, protože hned po mailu o předání zboží dopravci už jsem zboží obdržel. Zřejmě maily píší hromadně když toho mají víc.

Vybral jsem si je kvůli nižší ceně (o pár desítek Kč), ale měl jsem doma vnoučata a čekal jsem dost netrpělivě. Příště bych přemýšlel jestli raději nedám přednost rychlosti.

Reakce obchodu uReneho.cz

Vážený zákazníku, děkujeme za Vaše hodnocení. Objednal jste zboží s termínem dodání: 7 pracovních dnů (uvedeno na několika místech: u produktu, v průběhu objednávky, v potvrzovacím emailu). Termín byl z naší strany dodržen, zboží Vám bylo odesláno ve čtvrtek (tj. 5. pracovní den).

S pozdravem uReneho.cz

• Zboží bez českého návodu.
    • Nekvalitní produkt - zboží špatně funkční (skrytá závada)
    • Špatná a neochotná komunikace!
    • Nedodržení lhůty pro reklamaci 30 dní.

Absolutně všechno špatně, já osobně zde již nikdy nic nekoupím.

Objednala jsem si 3 věci.
    1. v sekci dřevěných hraček člověče nezlob se. Figurky nejsou dřevěné, krabička vyrobena velmi nekvalitně, brzo jí upadne zavírání. Barvy se mi zdají velmi jedovaté. Chybí popis, kde bylo zboží vyrobeno. Chtěla jsem jako dárek, ale musela bych se stydět, toto někomu dát.
    2. Fosforeskující stopy na nalepení, toto zboží bylo ve slevě, ale to neznamená, že samolepka na nalepení má být úplně vyschlá, takže zboží nejde bez další investice vůbec použít
    3. pirátský šátek byl o.k.
    Nemám čas na reklamace a vracení zboží. Nebyl to tak velký nákup, abych se vracením zaobírala, ale v tomto obchodě si již nikdy nic nekoupím.

Dlouhá dodací lhůta... Když jsem se ptala, zda zboží dorazí do Vánoc...bylo mi řečeno, že ano...ale bohužel nedorazilo!!! Nikdy zde už nenakoupím!!!

• zboží nedorazilo.

• zaujala mě nabídka hraček ze dřeva
    • Rozhodla jsem se zboží nevracet, ale jsem velmi zklamaná z toho, co dorazilo.
    • Puzzle lodě-sada 3 ks(uvádí webové stránky) -lodě jsou pouze 2.
    • Prodejní stojan je na webu zobrazen i s bedýnkami s ovocem a nikde není výslovně napsáno,že se jedná pouze o stojan. Takže jsem byla velmi zklamaná, že mi přišel jen stojánek, který si musíme navíc sami smontovat a bedýnky s ovocem žádné.
    • Navíc zboží není v žádných originálních krabicích, ale jen obyčejných lepenkových, což pod stromečkem asi moc parády neudělá.

Rozhodla jsem se zboží nevracet, ale jsem velmi zklamaná z toho, co dorazilo.
    Puzzle lodě-sada 3 ks(uvádí webové stránky) -lodě jsou pouze 2.
    Rozhodně nedoporučuji!

• Recenze byla odstraněna na základě podkladů od obchodu.

• zadnou

Nejhorsi obchod v CR, kvalita zbozi je velmi, velmi nizka.

• zboží nebylo kompletní

Potřebovali jsme zboží, které mělo spoňovat konkrétní požadavky, zvlášť co se týče barvy. Tento obchod jako jeden z mála nabízel zboží podle obrázku ve vhodných barvách. Bohužel produkt, který k nám byl doručen obsahoval převážně jiné barvy v rozporu s obrázkem (obrázek byl výhradně črveno modrý, výsledek byl žluto zelený s trochou modré a červené).

Nevím jestli bych obchod měla doporučit, protože ve mě fakt, že zboží bylo dodáno v odlišné barevné kombinaci příjde zásadní. Uvidíme jak s námi v této záležitosti budou komunikovat dále.