• výborná káva
    • mléko v kapslích

Reakce obchodu Upraženo.cz

Moc vám děkujeme za recenzi a těšíme se zase příště :) S pozdravem tým Upraženo.cz

Výborná káva

vše na jedničku!

• Kvalitní káva
    • Dobré ceny
    • Možnost předplatného
    • Rychlé doručení
    • Věrnostní systém

Momentálně nejlepší obchod s kávou. Před pár lety jsem na ně narazil a od té doby nekupuji kávu jinde. Káva je čerstvá, kvalitní a velmi dobrá! Rychlá doprava.
    Umožňují také předplatit si kávu dle vaší konzumace, takže o ní nebudete mít nouzi :) Mohu doporučit.

Reakce obchodu Upraženo.cz

• Skvělá káva a rychlé dodání.

• Zajímavá nabídka
    • Dobré ceny

Reakce obchodu Upraženo.cz

Dárek k narozeninám, krabice se čtyřmi druhy kávy. Rychlé dodání. Doprava do Boxu zdarma!

• Výběr
    • Kvalita
    • Výborná káva
    • Rychlé doručení

Reakce obchodu Upraženo.cz

Přehledný shop se super výběrem kávy. Všechny jsem zatím neochutnal, ale dle hodnocení to bude určitě zážitek. Rychlá doprava a čerstvé upraženo taky fajn.

• Rychlé dodání, skvělá káva

Reakce obchodu Upraženo.cz

Výborná káva, rychlost doručení.

Reakce obchodu Upraženo.cz

VŠE PERFEKTNÍ, kvalitní zboží, rychlé vyřízení

Reakce obchodu Upraženo.cz

Výborná káva a skvělý obchod.

• skvělá káva
    • rychlé doručení
    • příznivé ceny

• Vše luxusni
    • Zatím nic

+ rychlé vyřízení objednávky
    + výborná káva

Reakce obchodu Upraženo.cz

Měla jsem od Upraženo již poměrně hodně káv a žádná mě zatím nezklamala. Většinu jsem dostala jako dárky, ale teď jsem se rozhodla pořídit si kvalitní kávu i do práce. Objednala jsem si Startovací směs a rozhodně nelituji. Je výborná.

Reakce obchodu Upraženo.cz

• výborná káva za dobrou cenu

• Bleskové vyřízení objednávky
    • Široká nabídka jinde nevídaných druhů kávy, alespoň co se týče Nespresso kapslí

Asi mě to eště bude stát hodně peněz:D

• Rychlé dodání zboží